בנק דיסקונט

בנק דיסקונט אשר נוסד בשנת 1935 על ידי לאון רקנאטי, יוסף אלבו ומשה קרסו, התפרסם בעבר בזכות ההלוואות בתנאים נוחים שהבנק נתן ליושבי הארץ בתקופה הקשה של שלטון המנדט. בשנות ה- 50 בנק דיסקונט הפך לשני בגודלו בישראל והוא היה הבנק הראשון שהאריך את שעות השירות ללקוחות לשעות אחר הצהרים.

בגלל משבר המניות והבנקים שארע בשנת 1983, אשר כמעט גרם לפשיטת רגל של מספר בנקים גדולים בישראל, מדינת ישראל הלאימה את בנק דיסקונט יחד עם בנקים נוספים בארץ. היום המדינה מחזיקה ב- 11.75 ממניות הבנקים והיא נמצאת בתהליך למכירת שאר המניות. בעלת המניות הגדולה בבנק דיסקונט חוץ מהמדינה היא קבוצת ברונפמן-שראן ואילו 49% מהמניות של הבנק נסחרות בבורסה בידי הציבור.

 

בין השירותים אשר בנק דיסקונט מציע לציבור לקוחותיו קיימים השירותים הבאים: בנקאות ישירה, הלוואות ומשכנתאות, השקעות וחסכונות, כרטיסי אשראי, מט"ח וייעוץ פנסיוני. ללקוחותיו העסקיים מציע בנק דיסקונט את אתר "עסקים +" אשר מעניק פעולות ומידע ייחודי ללקוחות עסקיים וכן שירותים ייחודיים ללקוחות אלו כגון: ריכוז יתרות ואגריגרציה בין החשבונות, העברות מט"י בין חשבונות, תשלומים למוסדות ממשלתיים, העברת משכורות, אפשרות לביטול שיקים, שאילתת ערבויות ועוד.

 

לקוחות בנק דיסקונט הפרטיים והעסקיים יכולים ומוזמנים להצטרף לשירות המקוון של בנק דיסקונט ולבצע פעולות בחשבון בצורה בטוחה ובעמלות נמוכות יותר מאשר העמלות הקיימות בסניפי הבנק.

 

לקוחות פרטיים של בנק דיסקונט נהנים ממגוון רחב של אפשרויות חסכון הכולל השקעה לתקופות שונות ומסלולי השקעה שונים כגון: פיקדון לתקופה של 16 חודשים עם ריבית שקלית קבועה, פח"ק יומי שדרכו ניתן למשוך את הכסף בכל יום עסקים, פק"מ שבועי ששיעור הריבית נקבע בזמן ההפקדה לפיקדון, פיקדון שקלי ועוד. בנוסף לכך מציע בנק דיסקונט את תוכנית "חיסכון מפתח" מדובר בתוכנית חיסכון ייחודית שמאפשרת ללקוחות הבנק המצטרפים לתוכנית לחסוך כסף בלי להרגיש.

 

בנוסף מציע בנק דיסקונט ללקוחותיו המחזיקים בכרטיס אשראי דיינרס מגוון רב של הטבות והנחות כגון: חיוב עסקאות מחו"ל, מועדון "הנוסע המתמיד" של אל על, חודש אשראי נוסף על רכישות בחו"ל ועוד.

 

בבנק דיסקונט ניתן גם לפתוח תיק השקעות אישי בשיתוף עם גלובס און-ליין, תיק השקעות זה מאפשר ללקוחות המשקיעים לעקוב אחר המניות שהם ירצו לסחור בהם בעתיד, ברגע שהלקוח מוסיף את המנייה לתיק ההשקעות שלו, הוא יכול לקבל מידע שוטף על הביצועים של המנייה וגם התראות על אירועים משמעותיים שיכולים להשפיע על מחיר המנייה כגון: מועד פרסום דוחות רווח וכדומה.

בנק דיסקונט מציע לבעלי תיק השקעות בסכום של 750,000 ₪ ומעלה שירות של מוקד השקעות המתמחה בייעוץ ובביצוע בשוק ההון, מדובר בשירות חדשני וייחודי לבנק דיסקונט המאפשר למשקיעים להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולקבל סקירות מקצועיות יחד עם המלצות לדרכי פעולה בתיק. מוקדי ההשקעות של בנק דיסקונט פתוחים בשעות החופפות לשעות המסחר בבורסה תל אביב. המוקדים בונים יחד עם הלקוח את תיק ההשקעות שלו בהתאם לצרכים האישיים שלו ומקפידים על פגישות רצופות עם הלקוח ויצירת קשר טלפוני כדי לעדכן את הלקוחות במידע שעשוי לשרת אותו בנוגע להשקעות שלו.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה