בנק הפועלים

בנק הפועלים שנוסד בשנת 1921 על ידי ההסתדרות הכללית וההסתדרות הציונית, נחשב לבנק הראשון בגודלו בישראל, הבנק נמצא כיום בשליטת שרי אריסון, והוא מעסיק כ- 10,000 עובדים בסניפיו הרבים שפזורים בכל רחבי הארץ. המניות של בנק הפועלים נסחרות בבורסה בתל אביב והן נגישות לקהל הרחב.

בנק הפועלים רכש במהלך השנים את השליטה גם בבנקים קטנים אחרים כגון: בנק אמריקאי ישראלי, בנק אוצר החייל, בנק תל אביב למשכנתאות, בנק מסד, בנק הלוואות וחסכון ועוד. לבנק הפועלים יש גם סניפים בעולם כגון: סניפים בצפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, סינגפור ועוד.

 

בנק הפועלים מעניק שירותים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, פעילות הבנק מתבצעת ישירות על ידי הבנק וגם באמצעות חברות בת בתחומים שונים כגון: כרטיסי אשראי, חברה לניהול תיקי השקעות ועוד. בנוסף לפעילותיו המקצועיות בנק הפועלים חרט על דגלו את האחריות החברתית שבמסגרת הוא פועל למען איכות הסביבה, דואג לאיכות העובדים ורווחתם ופועל רבות להעצמת הקהילה.

 

עיסוקיו של בנק הפועלים בנוגע ללקוחותיו הפרטיים ולחברות נוגעים לשמונה אלמנטים ראשיים: ניהול החשבון, כרטיסי אשראי, הלוואות, פקדונות וחסכונות, שוק ההון, מט"ח, משכנתאות וייעוץ פנסיוני.

 

במסגרת השירותים שמעניק בנק הפועלים קיימת האפשרות של בנקאות פרטית אשר דרכה ניתן לקבל ליווי פיננסי צמוד של בנקאי אישי שמסייע ללקוח בקבלת ההחלטות השונות הנוגעות לניהול כספו, בהתאם לצרכים האישיים של הלקוח. ניהול החשבון האישי יכול להתבצע באמצעות חשבון באינטרנט שבו ניתן לא רק לקבל מידע מקיף ומעודכן על החשבונות הפרטיים של הלקוחות אלא גם לבצע מגוון רחב של פעולות ישירות מהחשבון. באמצעות שיחת טלפון ניתן לבצע פעולות שונות בחשבון כגון: מסחר בניירות ערך, השקעה בקרנות נאמנות, ייעוץ השקעות, הפקדה לתוכניות חיסכון או לפיקדונות אישיים, העברות כספים לחו"ל ואפילו אישור ראשוני למשכנתא.

 

בנק הפועלים מציע ללקוחותיו גם כלים לניהול תקציב נכון שאפשר להיעזר בהם על בסיס יומיומי ולקבל תמונת מצב מפורטת של ההוצאות וההכנסות של הלקוח, תמונת מצב זו מאפשרת ללקוחות לנהל את התקציב השוטף שלהם ביעילות ואפילו לקבל פתרונות לבעיות תקציביות קיימות כגון חריגה באשראי וכדומה.

 

במסגרת אפשרויות החסכון שמציע הבנק ללקוחותיו השונים, בנק הפועלים מציע מגוון מוצרים ייחודיים המאפשרים שילוב נכון של קרן מובטחת יחד עם פוטנציאל לתשואות גבוהות, פיקדונות מובנים אלו שמציע הבנק מאפשרים הנאה מהשינויים התכופים בשווקי ההון ללא סיכון מיותר של קרן ההשקעה.

 

ההשקעה בניירות ערך יכולה להתבצע באמצעות שירות בנק פועלים מיוחד בטלפון שמאפשר ללקוחות לבצע פעולות בצורה נוחה ומהירה אשר חוסכת זמן יקר, לצורך כך בנק הפועלים העמיד לרשות לקוחותיו מערכת בורסאית המזהה הוראות קוליות שנקראת "מדברים פועלים".

 

בנק הפועלים מציע ללקוחותיו מבחר מגוון מאוד של הלוואות ומימונים כגון: הלוואה רב ערוצית שניתן לבקש באינטרנט ולקבל בעבורה אישור טלפוני, מימון לרכישת רכב חדש או רכב יד שנייה, פתרונות אשראי מגוונים ומידע רב בנוגע למשכנתא יחד עם אפשרות להתייעץ עם מומחי משכנתאות.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה