בנק לאומי

קבוצת לאומי היא אחת מהקבוצות הבנקאיות הגדולות בישראל, כאשר מטרתה היא להיות בעלת ריווחיות גדולה לאורך זמן, כדי לעמוד במטרה לא פשוטה זו, בנק לאומי נמצא עם האצבע על הדופק ובודק כל הזמן את השינויים והמגמות בעולם העסקים בכלל ובתחום האינטרנט בפרט.

בנק לאומי לישראל עוסק במישרין ובעקיפין בכל תחומי הבנקאות הכוללים בין השאר: בנקאות קמעונאית, בנקאות עסקית, השקעות, בנקאות פרטית ובנקאות בין לאומית.

הבנק שבמקור הוקם בשנת 1902 ונקרא בנק אנגלו-פלשטינה, הפך כבר בשנת 1951 לבנק שאותו אנו מכירים כיום בשמו – בנק לאומי לישראל.

 

במכרז שנערך על ידי המדינה על מניות השליטה של בנק לאומי זכתה קבוצת סרברוס-גבריאל האמריקאית והיא בעלת 9.99% ממניות הבנק, כאשר המדינה מחזיקה ב- 11.5% מהמניות ואילו בעלי המניות העיקריים הם חברת "שלמה אליהו" שבבעלותם 9.6% מהמניות. שמונים האחוזים הנותרים של מניות הבנק הן מניות ציבוריות הנסחרות בבורסה.

 

בנק לאומי מאפשר פתיחת מספר סוגים של חשבונות ללקוחות פרטיים: חשבון בנקאות פרטית, חשבון זהב לאנשים שיש להם סכום של מעל 75,000 ₪. חשבון לסטודנטים המעניק הלוואות, הנחות מבצעים ומתנות, חשבון לצעירים מעל גיל 14, חשבון לאומי שמונה עשרה פלוס, חשבון לחיילים משוחררים המבטיח תנאים נוחים, חשבון לשכירים המעבירים את המשכורת החודשית שלהם לבנק וחשבון לפורשים מעבודה.

 

בנק לאומי מציע ללקוחותיו גם אפשרויות שונות להשקעה ומגוון אפיקי השקעה כגון: השקעות במט"ח, פיקדונות בשקלים וחסכונות שונים כגון: חסכונות צמודים למדד על  פי מספר שנים. חסכון בריבית פריים, חיסכון ברירה, חסכון שקלי לתקופה של 20 חודשים או שלושים חודשים, חיסכון משולב לתקופה של 3 שנים ועוד מסלולים רבים המותאמים גם לתקופת הזמן שבה הלקוח רוצה לחסוך את כספו וגם לצרכים הספציפיים שלהם נועד החסכון.

 

באתר של בנק לאומי – לאומי טרייד – הלקוחות יכולים גם להשקיע בבורסה בתל אביב, או בבורסות בארה"ב ישירות מהמחשב האישי שלהם. כמו כן, הלקוחות יכולים לבצע פעולות שורט (חסר) בתעודות סל בישראל ובתעודות סל בארה"ב. בנק לאומי מאפשר למשקיעים לקבל מידע על יותר מ- 600 מניות שנסחרות בתל אביב באמצעות מנוע חיפוש ייחודי וחדש לבנק לאומי.

 

עוד אפשרות ייחודית שבנק לאומי מציע ללקוחותיו היא הגדלת מסגרת האשראי באמצעות האינטרנט, אם בעבר הלקוח היה צריך לשנות את מסגרת האשראי שלו באמצעות פגישה עם מנהל סניף הבנק שבו הוא מנהל את החשבון, היום בנק לאומי מאפשר לבעלי חשבון עובר ושב להגדיל את מסגרת האשראי שלהם, באמצעות מילוי בקשה באינטרנט, כמובן שהבנק צריך לאשר את בקשת מסגרת האשראי החדשה, אבל אין ספק שביצוע בקשה חשובה כזו באמצעות האינטרנט, חוסכת לנו הלקוחות זמן רב.

 

שירותים נוספים אשר בנק לאומי מציע הם: הצטרפות לבנק לאומי באמצעות האינטרנט, ביצוע תשלומים באינטרנט, הגשת בקשה לחסימת כרטיס במקרה של אובדן או גניבה של כרטיס האשראי, הפקדה לפיקדון, קבלת תמונת מצב עדכנית ומעקב אחר הפעולות שבוצעו בחשבון ב"חשבון דיגיטלי", אפשרות לשיחת וידאו עם בנקאי באמצעות הטלפון הנייד או המחשב, קבלת הלוואה באמצעות האתר של בנק לאומי, שחזור קוד סוד לכרטיסי האשראי ועוד.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה