בנק מרכנתיל

בנק מרכנתיל הפועל כבר 80 שנה, מעניק שירות ללקוחותיו בכל מגזרי הפעילות המשקית, לקוחות הבנק נהנים משירות אישי אותו הם בדרך כלל אינם יכולים לקבל אצל הבנקים הגדולים. בנק מרכנתיל מקיים קשרים עמוקים עם המגזר הערבי ויש לו 30 סניפים במגזר זה וכן סניפים במגזר החרדי, כאשר הוא מתאים את שירותיו לצרכים הספציפיים של לקוחותיו.

בנק מרכנתיל פיתח במהלך השנים מערכת קשרים בינלאומיים עם הבנקים הגדולים בעולם, מערכת זו עוזרת לבנק להעניק שירותים בנקאיים ביעילות וברמה גבוהה ללקוחות אשר מנהלים עסקים בינלאומיים, לבנק ישנה רשת מסועפת של סניפים בכל הארץ והוא נמצא במקום השישי בין הבנקים בישראל מהבחינה הזו.

 

ללקוחותיו שרוצים להשקיע בשוק ההון מציע בנק מרכנתיל שירותי ניהול תיקים הכולל מערכת ניהול ממוחשבת ומשוכללת, מעקב ובקרה אחר הפעולות של הלקוחות, שירותי קניה ומכירה בבורסה, אפשרות לבצע פעולות בניירות ערך בבורסה בארץ ובבורסות בעולם באמצעות ברוקרים, או באמצעות חברה לניהול תיקים. בנוסף על כך, בנק מרכנתיל מעניק ללקוחותיו ניתוחי שוק הכוללים: ניתוחים של חברות וענפים, ניתוח נתוני מקרו, יעוץ בנוגע לביצוע השקעות, ליווי אישי לתיק ההשקעות של הלקוח והתאמת התיק לצרכים הספציפיים שלו.

 

ללקוחות הבנק המשתמשים בכרטיסי אשראי, מציע בנק מרכנתיל את התוכניות הבאות: החלטה בכל רגע מה הוא סכום החיוב החודשי, או קרדיט וגמישות במספר התשלומים. לנוסעים לחו"ל בנק מרכנתיל מציע ביטוח נסיעות לחו"ל חינם, אפשרות לביטוח בריאות עד לסכום של 450,000 $ בהתאם לסוג כרטיס האשראי.

 

לקוחות בנק מרכנתיל יכולים ליצור קשר עם הבנק במגוון דרכים, כגון גישה לחשבון באמצעות מכשיר האייפון, ביצוע פעולות בחשבון וקבלת מידע באמצעות גלישה באתר בנק מרכנתיל – מרכנתיל@באינטרנט, האתר של הבנק מאובטח ברמה גבוהה מאוד ומאפשר גלישה בטוחה ומעקב מתמיד אחר מצב החשבון והפעולות המתבצעות בו, עלות הפעולות שמבוצעות דרך האתר של בנק מרכנתיל היא זולה יותר מעלותן כאשר הן מבוצעות על ידי פקיד הבנק.

ניתן גם לקבל שירות אישי באמצעות הטלבנק של בנק מרכנתיל שמאפשר ביצוע של מספר פעולות בשיחה טלפונית כמו: הפקדה ומשיכה, פעולות במטבע חוץ, העברות כספיות, הצטרפות לתוכניות חיסכון, קנייה ומכירה של ניירות ערך, הזמנת פנקסי שיקים ועוד.

 

בנק מרכנתיל מציע ייעוץ פנסיוני המותאם למצבו של הלקוח, הייעוץ של הבנק הוא ייעוץ אובייקטיבי, מקצועי על ידי מיטב המומחים בשוק, אשר עברו הכשרה ייחודית שנועדה לסייע להם בהתאמת מסלול פנסיוני לכל לקוח ולקוח. גם לפנסיונרים מציע בנק מרכנתיל אפשרות לבדוק את מצבם ולראות האם המסלול הפנסיוני הנוכחי באמת מתאים לצרכים שלהם, במידה והדבר אינו כך, הלקוחות הפנסיונרים יכולים לעבור לתוכנית אחרת מתאימה יותר.

 

בנק מרכנתיל מציע ללקוחותיו מגוון של קרנות נאמנות המנוהלות על ידי צוות מקצועי, המגיב בזמן אמת לשינויים בשוק מתוך מטרה לזהות הזדמנויות לרווחים נאים, תוך שמירה על יציבות וצמצום סיכונים.

 

באתר הבית מציע בנק מרכנתיל טבלאות של שערי מטבע יציגים בזמן אמת כגון: דולר, לירה שטרלינג, ין יפני, דולר אוסטרלי, דולר קנדי ועוד. כמו כן ישנה טבלת שערי מט"ח באותם מטבעות ביחס לדולר. באתר ניתן גם לבדוק שערי מט"ח היסטוריים ולקבל התראות מט"ח וכן לחשב ערכי המטבעות באמצעות מחשבון המרה.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה