בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי נוסד על ידי תנועת מזרחי העולמית בשנת 1923, כדי להעניק סיוע כספי לגורמים ומוסדות השייכים להסתדרות המזרחי. בשנת 2005 לאחר שפעלו כל אחד בנפרד "בנק המזרחי המאוחד" ו"בנק טפחות למשכנתאות" התאחדו תחת השם החדש "בנק מזרחי טפחות", כאשר ההנהלה והדירקטוריון של בנק מזרחי טפחות פועלים באופן עצמאי ללא התערבות בנק מזרחי.

בנק מזרחי טפחות מעניק ללקוחותיו מגוון של שירותים פיננסיים החל מחשבון עובר ושב ללקוחות פרטיים ועסקיים וכלה במתן משכנתאות וייעוץ פנסיוני.

 

חשבון העובר ושב של בנק מזרחי מתאים לצרכים המיוחדים של בעלי החשבון כגון: עצמאיים, בעלי משכנתא, צעירים, סטודנטים, בעלי מקצועות חופשיים, שכירים, מנהלים בכירים ועוד.

 

במסגרת חשבון העובר ושב מעמיד בנק מזרחי טפחות ללקוחותיו את שירות "מזרחי טפחות Live" במסגרת שירות זה עומד לרשות הלקוח בנקאי אישי, בסניף שפתוח 13 שעות ביום במגוון ערוצי תקשורת.

 

באמצעות ערוצי הבנקאות הישירה הלקוחות של בנק מזרחי טפחות יכולים לבצע את הפעולות הבנקאיות שלהם במינימום זמן כגון: ביטול שיק, עדכון פרטים, העברת כספים, צפייה בצילום שיק ועוד. בנק מזרחי טפחות מציע גם שירות של הנפקת שיקים בסניפים וקבלתם באופן מיידי.

 

בנוסף להטבות שמציע בנק מזרחי טפחות לפותחים חשבון אצלו, מציע הבנק הטבות מיוחדות לזוגות מתחתנים כגון: 1,500 ₪ מתנת הצטרפות, מימון הנסיעה לסניף להפקדת כספי החתונה ביום של אחרי החתונה, הלוואה בריבית אטרקטיבית של עד 50,000 ₪ ועוד.

 

חשבון מנהלים של בנק מזרחי טפחות הינו חשבון שמותאם לצרכים המיוחדים של שכירים המרוויחים מעל 12,000 ₪, לקוחות אלו יכולים לפתוח חשבון מנהלים ולקבל מגוון של הטבות ייחודיות כגון: כרטיס אשראי פלטינום, חריגה מהאשראי ללא ריבית, ריבית על הפלוס, פגישה בחינם עם יועצים מומחים, הטבות בהלוואות לרכב, הנחות בעמלות על ניירות ערך ומט"ח ועוד.

 

אצל בנק מזרחי טפחות ניתן להעביר חשבון בנק בצורה נוחה וקלה, לאחר שהלקוח סוגר את היתרה שבחשבון הקודם שלו, הוא מקבל החזר מבנק מזרחי טפחות על כל העמלות בגין ההעברה. הלקוח החדש צריך לחתום על טופס העברת הרשאות מבנק ולבנק ועל טופס העברת הרשאות לחיוב כרטיס אשראי, לאחר קבלת טפסים אלו, בנק מזרחי טפחות דואג לכל הסידורים הקשורים להעברת החשבון כולל עדכון כל הגורמים המעורבים בחשבון.

 

בנק מזרחי טפחות מציע מגוון של הנחות קבועות יחד עם הטבה בלעדית בכל חודש למחזיקי כרטיס האשראי של הבנק, מלבד מבצעים אלו, מחזיקי הכרטיס נהנים מהנחה קבוע של 2% על קניות של מוצרים באתר האינטרנט וואלה שופס.

 

בנק מזרחי טפחות מעניק גם ייעוץ פנסיוני ללקוחות הבנק, היועץ הפנסיוני של בנק מזרחי טפחות מסייע ללקוחותיו לבחור את ההסדר הפנסיוני המתאים ביותר לצרכיו הספציפיים. בנק מזרחי טפחות משקיע מחשבה רבה כדי להציע ללקוחותיו את המסלול הפנסיוני הנכון ביותר הכולל גם מסלול פנסיוני לעצמאיים, מסלול מיוחד לשכירים, הטבות ותשלומים, קרנות פנסיה ועוד.

 

בנושא של השקעות בשוק ההון, בנק מזרחי טפחות מציע ללקוחותיו את מיטב המומחים בעלי ניסיון רב, הקשרים בינלאומיים וידע מקצועי מעמיק, כדי לסייע ללקוחות בתחום זה. במסגרת שירות האינטרנט של בנק המזרחי טפחות הלקוחות יכולים לרכוש מטבעות חוץ, לבצע עסקאות פורוורד ועוד גם כאשר סניף הבנק סגור.

לקבלת הלוואה
מלא את פרטיך וקבל הצעת הלוואה בהקדם, ללא כל התחיבות מצדך
*שם מלא
*ת.ז.
*טלפון
*דוא"ל
*סוג ההלוואה

*גובה ההלוואה