חיסכון לילדים

הילדים שלנו זה הדבר היקר לנו מכל. הילדים שלנו זה הדבר החשוב לנו ביותר. המטרה שלנו היא להעניק לילדינו את החיים הכי טובים שאנחנו יכולים, ולשם כך אנחנו עובדים קשה במהלך כל חיינו, מפרנסים אותם, מעניקים להם אוכל, מחסה, שירותי רפואה, חינוך טוב, ביגוד, הנאה ואפילו הגשמה עצמית.

מגיע שלב בחיים שבו הילדים שלנו עוזבים את הקן ויוצאים לבנות את חייהם כדי שגם הם יוכלו לגדל את ילדיהם, נכדינו. כל מה שאנחנו יכולים לעשות כדי לעזור להם בנקודה זו של הזמן זה לתת להם סכום נכבד שיסייע להם לעשות את הצעדים הראשונים בתוך החיים העצמאיים שלהם. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה, היא לפתוח עבורם חיסכון כבר כשהם בני מספר חודשים. גם אם נפקיד לאותו חיסכון רק מאה שקלים בכל חודש, הרי שבתום שמונה עשרה שנה, זה יכול להצטבר לעשרות אלפי שקלים. להעניק לילדים שלנו עשרות אלפי שקלים בבת אחת בגיל שמונה עשרה זה יכול להיות קצת בעייתי. אבל אם חסכנו רק מאה שקלים בחודש לאורך השנים, אנחנו מקבלים את הסכום הגדול הזה על מגש של כסף ומעניקים אותו לילדינו בשמחה.


האם אנשים עוד עושים את זה?

התשובה היא בוודאי שכן. האהבה שלנו לילדינו לא איבדה כהוא זה לאורך הזמן. דברים משתנים, תרבות משתנה, אנשים משתנים, אופנה משתנה, טרנדים באים והולכים, אבל האהבה שלנו לילדים שלנו לעולם לא משתנה, ואנחנו תמיד מוכנים לעשות למענם כל שביכולתנו. כל אחד על פי יכולתו. אם אתם יכולים להפקיד לילדיכם חמש מאות או אלף שקלים בחודש, אתם בוודאי כבר עושים זאת. אם אתם יכולים להפקיד רק עשרים שקלים, עשו זאת. עשרים שקלים כל חודש עד גיל שמונה עשרה יצטבר בסופו של דבר לאלפים רבים של שקלים, ואולי גם יבוא היום שתוכלו להעלות את הסכום החודשי. זה הכל למען הילדים שלכם, מדד ההצלחה העיקרי שלכם. שום דבר לא חשוב, שום הצלחה שלכם לא נחשבת, אם הילדים שלכם לא מצליחים, וכדי לעזור להם להצליח, אתם רק צריכים לחסוך עבורם את העודף.


למה זה חשוב?

 ובכן, העולם הולך ומשתנה, הוא נעשה יותר ויותר תחרותי, יותר ויותר יקר למחייה. הילדים שלנו יוצאים בגיל שמונה עשרה אל החיים האמיתיים. אז כבר אין מי שישלם להם את חשבון החשמל, את הנסיעות, את הדלק, את הטלפון, את האינטרנט או את המגורים. הם רוצים לחיות לבד ולממן את עצמם, הם רוצים להתחיל ללמוד משהו, או שהם רוצים לפתוח עסק שתמיד חלמו לפתוח. סכום של מספר עשרות אלפי שקלים יכול להיות ההבדל בין היכולת שלהם לעשות את זה ובין חוסר היכולת שלהם, והצורך שלהם להמשיך ולהיות תלויים בהוריהם. כל מה שאנחנו רוצים זה לתת להם את היכולת לעשות את הצעד הראשון שלהם. זה לא יקנה להם דירה, ואפילו לא מכונית, אבל זה כן יעזור להם להניח את היסודות של חייהם הבוגרים.

רוצה לקבל ייעוץ לניהול תקציב משפחתי?

לקבלת ליווי וייעוץ על ניהול תקציב משפחתי

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y