אקווה בר

המותג אקווה בר, שייך לחברת ניו בר מערכות מים מתקדמות בע"מ. החברה מייבאת ומשווקת מוצרים לטיהור מים לבית הפרטי ולבתי עסק שונים. אקווה בר מתמחה בפתרונות מים בקנה מידה בייתי ועסקי קטן כמו גם בשיווק מתקני מים תעשייתיים. מוצרי החברה כוללים מתקני מים, מיני ברים, מערכות סינון ועוד.

קונספט הבחירה של אקווה בר

מודעות עמוקה למצבם העגום של מי השתייה בארץ הולידה פתרונות סינון מים שונים המשווקים בארץ. מי השתייה בברזים בישראל מסווגים כבעיתים לצריכה בלשון המעטה. חברות שונות מספקות פתרונות לבעיה זו בצורת מסנני מים ומערכות טיהור מים. אקווה בר משווקת מערכות דומות עם הבדל אחד – בחירת רמת הסינון וסוגו בהתאם לאזור המגורים וטיב המים המקומי. אקווה בר שלא כמו משווקות אחרות מתאימה את סוג מערכת הסינון לאזור המגורים של הלקוח, כמות וצורת השימוש במים וצרכים אחרים. החברה מפעילה מוקד 24  שעות ביממה המאויש על ידי יועצים שמתאימים את חבילת הסינון המושלמת לכל לקוח. כך לקוחות החברה רוכשים חבילת סינון וטיהור מים המתאימה לצרכיהם המדויקים מבלי להידרש להוצאות מיותרות.

מוצרי החברה

  • מתקני מים שולחניים – אקווה בר משווקת מספר לא מבוטל של דגמים המתאימים הן לשימוש בייתי והן לעסק קטן או בינוני. בין הדגמים נוכל למצוא מיני בר טייגר, מיני בר אקווה ומיני בר רטרו המעוצב. כל המיני ברים של אקווה בר מצויידים במסנן אשר מונע כניסה של חול, חלודה, גופים זרים, לכלוך וכלור אל המים. המתקן מפיק מים צלולים, נקיים וטעימים ללא הגבלה. יתרונו הגדול של מיני בר מבית אקווה בר הוא במחירו הנמוך יחסית למחיר השוק ותוחלת החיים הארוכה שלו. כל המתקנים מבית אקווה בר מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי לשימוש בייתי.
  • מתקני מים עומדים – אקווה בר משווקת מגוון רחב של מתקני מים עומדים המתאימים בעיקר לשימוש משרדי או מוסדי. מתקני המים של אקווה בר כוללים הן מסננים סטנדרטים והן מסנני אבנית עם אפשרות להוספת מערכות נוספות. בין מוצרי החברה נוכל למצוא דגמים מפוארים כמו גם דגמים בסיסיים יותר. החברה משווקת גם קולרים תעשייתיים למוסדות, מפעלים וכדומה.
  • מערכות לסינון מים – כחלק מן המאמץ לשווק פתרונות מים מתקדמים, אקווה בר מציעה ללקוחותיה מערכות סינון מים המורכבות על הברז הראשי של הבית או הדירה. מערכות כגון אוסמוטל 5   מכילות מספר מסננים אשר מונעים כניסה של חול, חלודה, מתכות כבדות , חיידקים ונגיפים, חומקי הדברה מלחים וחנקות אל ברז המים. המערכת פועלת בשיטת האוסמוזה ההפוכה בשילוב סנן פחם פעיל התורם לסינון הכלור במים, ריחות וטעם לוואי. כמו כן, מערכות כדוגמת אוסמוטל  5 כוללות מתקן להשבחת מי השתייה וטעמם. ניתן להוסיף למערכת סנן אבנית מתקדם אשר יבטיח כי לא תהייה הצטברות של אבנית במכשירים כגון מכונת הכביסה ובצנרת הביתית.
  • פילטרים – אקווה בר משווקת ערכות פילטרים הן למוצריה והן ערכות התואמות מיני ברים ומערכות סינון של חברות אחרות במחירים נמוכים. פילטרים עבור מערכות סינון ומיני ברים שונים יש להחליף אחת לחצי שנה עד שנה, רכישתם עשויה לעלות מאות שקלים. אקווה בר מציעה חבילות משתלמות ובמחיר השווה לכל נפש.

 

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון