אקווה נובה

אקווה נובה מבית טמפו, חברת המשקאות והבירות הוותיקה, מייצרת מים בתהליך זיכוך חדשני ובטכנולוגיה שהובאה לארץ בשם הידרו 2000. באמצעות תהליך זיכוך המים נוספים למים מינרלים חשובים לגוף כמו מגנזיום וסידן ובתהליך מפחיתים את רמת הנתרן. אקווה נובה היא חברה בת של טמפו משקאות בע"מ מה שמבטיח לצרכן מים איכותיים ובריאים ושירות של חברת טמפו הידועה. המים בבקבוקים של אקווה נובה נשאבים מבאר פרטית ואינם עוברים מגע ידני או תהליכים שמים אחרים עוברים כמו הכלרת המים. המים נחשבים לאיכותיים ומכילים רמת חנקות נמוכה ביותר והם מועשרים בפלואור הידוע בחשיבותו כדי למנוע עששת בקרב ילדים ומבוגרים

מקור המים

המים אותם ממלאים בבקבוקים של אקווה נובה נשאבים מבאר פרטית שאינה מחוברת לרשת המים הארצית ולכן אינם עוברים תהליכים בהם מוסיפים כלור וחומרים אחרים. מקור המים בבאר מגיע משכבת אקוויפר החוף של אזור השרון והמים עומדים בכל התקנים המחמירים הישראלים והתקנים האירופים לאיכות מי שתייה. לאחר שאיבת המים עוברים המים סינון באמצעות תהליך הידרו 2000 המבטיח את השבחת המים וניקוי יסודי של המים מחיידקים, מתכות ולכלוכים.

תהליך הסינון

החידוש באקווה נובה הוא תהליך הסינון הייחודי שהמים עוברים בשם הידרו 2000. טכנולוגיית הידרו 200 יובאה על ידי אקווה נובה מהקונצרן הצרפתי ICE אשר מתמחה במערכות סינון מים. במהלך זה קיבלה אקווה נובה ייעוץ וליווי מקצועי של הפקולטה לחקלאות מהאוניברסיטה העברית, מרופאי ילדים ומומחי מים אחרים. בתהליך זה מוציאים מהמים כ- 98% מהחומרים המומסים והצרכן מקבל מים נקיים מחיידקים, מחנקות, מלכלוכים כמו אבק ועוד, ומים עם רמת נתרן נמוכה ביותר. בתהליך עצמו עוברים המים סינון ראשוני באמצעות סנן רגיל ולאחר מכן באמצעות סנן מפחם פעיל. המים עוברים אוסמוזה הפוכה ובסיומו מוספים מלחים והם מועשרים בסידן, מגנזיום (ביחס של 5 לאחד) ופלואור ובסיום התהליך עוברים המים שוב סינון עדין וממלאים אותם בבקבוקים אשר עוברים חיטוי באמצעות תהליך אוזונציה.

טעם שונה

מי שטועם את המים של אקווה נובה אינו יכול שלא לשים לב לטעם השונה. הטעם של אקווה נובה שונה מטעם מי ברז ומטעם מים מינרליים. השוני נובע בגלל איכות המים הגבוהה, הרכב המים המשתנה לאחר תהליך הסינון הידרו 2000 ובגלל ניקיון המים. איכות המים ברורה לעומת מים אחרים אשר סופחים טעמים, ריחות ולכלכוכים במהלך השאיבה או הובלת המים בצינורות. המים מעניקים תחושה נעימה ורעננה בפה. המים נבדקים ללא הרף במעבדה משוכללת כדי להבטיח לצרכן כי טעם המים בכל בקבוק נשאר אותו טעם ומכיל אותו הרכב מינרלים.

מוצר ירוק

אקווה נובה גאה להציג חידושים לא רק בזכות תהליך הסינון המתקדם, החברה מייצרת בקבוקים המכילים 44% פחות פלסטיק מתוך חשיבה על איכות הסביבה. הודות לכך מושקעת פחות אנרגיה בייצור בקבוקי אקווה נובה, המגיעים בנפח 2 ל', והחברה חוסכת במשאבים יקרים ודואגת למזער את הזיהום הנוצר במהלך ייצור הבקבוקים. חשוב לדעת כי החברה מדביקה תווית קטנה על הבקבוק וכך קל יותר למחזר את הבקבוק ותורמים לסביבה.    

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון