בריטה – חשוב לסנן את מי הברז

משבר משק המים בישראל רק הולך ומחריף, כך גם איכות המים לשתייה. מים הם המשקה החשוב ביותר לגוף האדם ואין לזלזל בחשיבות איכות המים. המים בישראל נחשבים לרוב כמים קשים, כלומר מים המכילים אבנית בריכוז גבוה וכמויות כלו גבוהות. לעתים ניתן להריח את ריח הכלור החריף במים היוצאים מהברז ורבים חוששים ללגום מים אלה ובצדק. לטובת כל מי שדואג לבריאותו ולבריאות בני משפחתו מציעה חברת סודה סטרים הישראלית קנקן המכיל פילטר סינון בשם בריטה. מוצר זה נועד לסנן את המים דרך פילטר מיוחד וכך מקבלים מים זכים, טעימים וחשוב מהכל, מים בריאים.

פילטר סינון מתקדם

פילטר המים המותקן בקנקנים של חברת בריטה מורכב מפחם פעיל, שרף מחלף יונים ופילטר הגנה טבעי. תפקיד הפילטר לסנן את המים דרכו ולשנות את מרקם המים היוצאים על ידי ספיחת כל החומרים הלא רצויים שמשפיעים על הטעם וכמובן על הריח של המים אותם אנו שותים. מערכת הפילטר המתקדמת מונעת מרכיבים מיקרוסקופיים ומאבנית לחלחל דרך הפילטר ולזלוג לקנקן האוגר את המים הנקיים. תפקיד הפילטר למנוע כניסת מתכות, חלקן מתכות רעילות וחומרים אחרים כמו כלור, רעלנים, מזהמים שונים ותרכובות כלור או תרכובות כימיות. הפילטר מונע מהצטברות אבנית ולכן ניתן להשתמש במים גם לקומקום החשמלי מתוצרת החברה או כל קומקום חשמלי אחר, וכך למנוע את הצטברות האבנית בדפנות הקומקום, בקרקעית ועל גוף החימום.

איך להשתמש

קנקני בריטה החדשים מגיעים בשלל גדלים, עיצובים וצבעים. לא מדובר בעוד קנקן אחסון מים פשוט אלא במוצר יפה ומרשים עם מגוון טכנולוגיות חדשות שנועדו לעזור לצרכן לזכור מתי יש להחליף פילטר, מד המראה מה מידת האפקטיביות של הפילטר ותהליך הסינון ופילטר מתקדם המגביר את יכולת הסינון והזרימה של המים בעדו. לאחר רכישת אחד מהקנקנים יש להתקין את הפילטר ולמלא מים דרך פתח המילוי. המים מחלחלים בקצב אחיד דרך הפילטר המתוחכם ונאגרים בקנקן. רוב הקנקנים הם בעלי נפח של 2.4 ל' אך ניתן להשיג גם קנקנים גדולים בנפח של 3.5 ל' מים.

לחיות נכון

מים הם המרכיב החשוב ביותר לגופנו ומרכיבים כ- 70% מנפח גוף האדם. ללא מים אין חיים, אך חשוב לשתות מים בריאים ולא מים המכילים מתכות רעילות, כלור ושאר סוגים של רעלנים, אבנית וחומרים לא בריאים אחרים. המים בישראל נחשבים למים קשים ולכן יש ריכוז אבנית גדול. האבנית אמנם עשויה מסידן אך זהו סידן שהגוף אינו זקוק לו ולא מומלץ לצרוך אותו.

יתרונות המוצר

קניית קנקן בריטה מאפשר למשפחה להפסיק לקנות בקבוקי מים בכמויות, לסחוב אותם הביתה ולרוץ מידי יום לפחי מחזור הפלסטיק עמוסים בבקבוקים. קנקן בריטה יעשה עבודה נפלאה וטובה יותר מאשר לשתות בקבוקי מים מינרלים וכך גם דואגים לסביבה וגם דואגים לגוף. באמצעות המוצר חוסכים כסף בקניית מים מינרליים וידוע כי טעם המים הוא הטוב מכל שאר האפשרויות הקימות בשוק.

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון