מעיינות

חברת מעיינות נחשבת כיום לספקית פתרונות מים לבית ולעסק מן הגדולות בישראל. החברה משווקת קשת מוצרים רחבה הכוללת מיני ברים, מתקני מים שונים, מסננים ומערכות טיהור במחירים השווים לכל נפש. החברה השיקה לאחרונה מיני בר מתקדם בעל שלל פונקציות המיועד לצרכן הפרטי והעסקי הקטן. בנוסף, החברה משווקת חלקי חילוף ומסננים למערכות טיהור מים כמו גם מוצרים רבים בתחום המים. מעיינות פועלת גם כמשווקת מחוץ לגבולות ישראל ומחזיקה בהסכמי שט"פ עם גורמים רבים בחו"ל שעימם נמנות כמה מן החברות הגדולות בתחום זה בעולם.

מוצרי החברה

חברת מעיינות משווקת מוצרים רבים בתחום המים, ניתן לחלק את מוצרי החברה למספק קטגוריות עיקריות:

 • מתקני מים ביתיים – מתקני המיני בר של עיינות מותאמים באופן מושלם לצרכן בייתי ולעסק קטן. המתקנים מגיעים בשלל דגמים כגון : מיני בר דיגיטאלי,
  SMART מיני בר טיטניום ודגם מטריקס. מתקני המיני בר מעיינות מצוידים במערכת סינון מים מתקדמת עם אפשרות להוספת מערכת סינון אמריקאית בשיטת האוסמוזה ההפוכה. כמו כן, בדגמים השונים תוכלו למצוא פונקציות החוסכות חשמל ומים בזמן השימוש במכשיר. מיני ברים של מעיינות נושאים בתו תקן ישראלי מס' 900 לבטיחות מוצרי חשמל ביתיים. יתרונם הגדול של מתקני מים לבית ולמשרד כפתרון לאספקת מים נקיים ובריאים על פני רכישת מים מינראלים למשל טמון בזמינות וכמות המים.

  מתקני מים משווקים על ידי חברת מעיינות מספקים מים טריים וטעימים ללא הגבלה ובעלות משתלמת.

 • מתקני מים עסקיים ומוסדיים – מיני ברים בעלי יכולת תפוקה גדולה ומתקני מים שונים משווקים על ידי מעיינות עבור השוק העסקי. בין אלו נוכל למצוא דגמים כגון: בר/מיני בר טייגר, בר אנג'ל ריצפתי ובר אולימפיק עומד ועוד. כמו כן, החברה משווקת קולרים למוסדות ומתקני מים נוספים.

 • מערכות סינון ביתיות – החברה משווקת מערכות סינון מתקדמות המותאמות למים בישראל ומסייעות בהפחתת מזהמים שונים, אבנית וגופים זרים בצינורות המים. מערכות הסינון פועלות בשיטת האוסמוזה ההפוכה וכוללות גם פילטרים נוספים כדוגמת פילטר אבנית אשר מגן על הצנרת ועל מכשירים בייתים המשתמשים במים כגון הקומקום החשמלי ומכונת הכביסה מפני נזקי האבנית.

 • מערכות טיהור מים לחקלאות ואקווריום – אחד המוצרים המעניינים של חברת מעיינות היא מערכת טיהור אוסמוזה הפוכה לאקווריום וחקלאות. המערכת הינה מערכת סגורה המטהרת את המים העומדים. בעזרת מערכת זו ניתן לחסוך נזקי אבנית ונזקים אורגניים למיכלי אקווריום, בריכות נוי וכדומה.

 • מוצרי חיסכון במים – מעיינות משווקת בין שלל מוצריה גם מוצרים שונים העוזרים לנו לחסוך במים בבית או בעסק. בין אלו נמצא מקטיני לחץ, "חסכמים" ועוד.

 • חלקי חילוף – מוצריה של חברת מעיינות מיוצרים על ידי מיטב היצרנים בארץ ובעולם. יחד עם זאת, במידה ונרכוש את אחד ממוצריה והנ"ל יזדקק להחלפת חלק הרי שנוכל לעשות זאת בקלות. החברה מציעה מגוון רחב של חלקי חילוף למוצריה כמו גם חלקים אחרים כדוגמת ברזי מזיגה יוקרתיים המתאימים לשימוש גם כחלק ממערכות אחרות.

 • מוצרים משלימים – בקטגוריה זו מבית חברת מעיינות נוכל למצוא מתקני כוסות למיני בר ובר מים, בקבוקי ספורט וכדומה.

 

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון