מי עדן בר

חברת מי עדן מציעה בשוק מזה מספר שנים את הפתרון האידאלי לבתים ומשרדים, מדובר במתקן עומד בו מתקינים כד מים מינרליים בינוני או גדול בראש המתקן. באמצעות המתקן ניתן למזוג לכוסות או בקבוקים מים מינרליים הידועים בטיבם ובסגולותיהם ואן צורך לקנות ברשתות השיווק בקבוקי פלסטיק ולסחוב אותם לבית או למשרד. חברת מי עדן מציעה מספר דגמים הנבדלים בנפח כד המים ובאפשרויות שהמתקן מציע כמו מים קרים, מים חמים ובחלק מהמתקנים אפילו מים מוגזים.

מי מעיינות

מי עדן בר מספק לצרכן מים מינרליים הנובעים ממעיין הסלוקיה שברמת הגולן. אלה הם מים צלולים וטבעיים הנשאבים מהקרקע ללא מגע יד אדם וללא זיהומים. מי המעיין אינם מכילים כלור ומתכות רעילות, אין בהם מזהמים אורגניים והם דלים בנתרן. הרכב המינרלים תואם את האיזון המינרלי הנדרש לגוף האדם וההרכב המינרלי קבוע. מי המעיין עוברים בדיקות מידי שעה ובקרת איכות עם שלל בדיקות. הרכב המים קבוע וטעמם אינו משתנה כך שכל כד שמזמינים יהיה באותו הטעם, אותו הטעם של המים האהובים על ישראלים רבים. המים שמגיעים בכדים הם בדיוק באותו המרקם והטעם שבמעיין, אין התערבות אדם או מכשור בהפקת המים ולכן טעמם נשמר וההרכב המינרלי והאיכות אינה נפגמת לעולם.

מתקני בר

ניתן לרכוש מי עדן בר במגוון אפשרויות, יש ברים קטנים, יש ברים עומדים, יש ברים אותם ניתן להניח על השיש במטבח ויש גם בר קרמי אשר תורם לעיצוב ומספק מים מינרלים בטמפרטורה של החדר. רוב הברים מגיעים עם גוף חימום וקרור וכך ניתן להכין בקלות משקאות חמים עם מים בריאים וטעימים ולשפר את טעם הקפה.

תפעול בר המים נוח ופשוט, המתקן מגיע עם שני ברזים נוחים לשימוש ובגובה המאפשר לילדים ומבוגרים כאחד נוחות תפעול. בחלק מהברים ניתן לווסת את טמפרטורת הקרור וכך להתאימם לפי הטעם האישי. מתקן מי עדן בר מגיע עם שני סוגי כדים, חלק מהמתקנים מותאמים לכד הגדול הידוע המגיע בנפח 18.9 ל' בעוד הכד הקטן והקומפקטי מגיע עם נפח של 11 ליטר. אחד החידושים בין מתקני הבר הוא מתקן בר מים המגיע עם צג דיגיטלי ומאפשר בחירה בין מים קרים, מים מחים המתאימים להכנת מטרנה לתינוק ומים חמים מאוד המיועדים להכנת כוס שתייה חמה כמו קפה או תה. באמצעות הצג ניתן לשלוט על כל מאפייני המתקן ובעיקר ויסות הטמפרטורה של המים החמים והקרים.

אפשר גם לעצב

מתקני המים של מי עדן עברו שדרוג בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא מתקן מי עדן בר בשלל צבעים וסגנונות. לקוח אשר מזמין מתקן מי עדן בר יכול לבחור בין שלל צבעים או לרכוש את המתקן הקלאסי. העיצוב החדש מגיע מצדו של המתקן מחרס שמהווה פריט עיצוב יפהפה אשר יכול להשתלב היטב בעמידה על השיש במטבח של הבית או של המשרד

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון