מיני בר

רבים בארץ טועים ומתבלבלים בין מערכות מיני בר לבין בר מים. מערכת הבר מחוברת לברז המים והיא מגיעה עם מערכת לסינון וטיהור המים, בידור כמו מערכות סינון אותן מתקינים מתחת כיור או על הברז הראש, בעוד שמתקני בר מים הם אותם מתקנים המגיעים עם כדי מים בראשם של מים מינרליים. מערכות הבר תופסים פלח שוק ההולך וגודל וכיום מיטב החברות מציעות מערכות אלה בשלל עיצובים, גדלים וחידושים טכנולוגיים שנועדו להעניק חווית משתמש ובקרה על טמפרטורת המים המתקבלים, כמוו גם חיסכון בחשמל.

מיני בר הוא מתקן ים המחובר לברז המים בבית או במשרד ויש בו מערכת לסינון וטיהור המים. כיום ניתן להזמין מערכות מיני בר מעוצבות ובעלות ממשק דיגיטלי המבטיח חווית משתמש ומים איכותיים.

 

אופן פעולה

מערכות מיני בר איכותיות מגיעות לרוב עם מסנן מיקרוני הנועד לספוח ולהרחיק כלור, מתכות וחלקיקם או מזהמים הנמצאים במי הברז. מערכות בר מתקדמות מגיעות גם עם נורית אור אולטרה סגול  UVשתפקידה לקטול נגיפים וחיידקים במי הברז. את המערכת מחברים לברז מים ונקודת חשמל קרובה ולרוב מניחים את המתקן על השיש. המתקן קומפקטי ואינו תופס נפח רב. לחיצה על כפתור המים הקרים תאפשר לקבל מים קרים לפי טמפרטורה רצויה ובהתאם לכמות הנקבעת. בחלק מהמערכות ניתן למלא ישירות בקבוקים באמצעות פייה מתאימה ואפילו למלא מים לבישול בסירים. ברוב המכשירים אפשר לקבל מים חמים המתאימים להכנת תבשילים ובקבוק מטרנה או מים רותחים המתאימים להכנת שתייה חמה.

יתרונות המכשיר

מתקן מיני בר קומפקטי ואינו דורש שטח אחסון גדול על השיש במטבח. מתקנים רבים מגיעים היום בשלל צבעים ואפשרויות בחירה לכן ניתן להתאים כמעט כל מתקן לסגנון השולט במטבח. מכשיר בר איכותיים המיוצרים או משווקים על ידי חברות אמינות וידועות מהווה פתרון טוב לבתי אב רבים. ניתן לקבל מים קרים או חמים בשפע וללא הפסקה, אין צורך להמשיך ולסחוב בקבוקים רבים בקניות וגם המקרר שמח לא להכיל ערימה של בקבוקי פלסטיק לקרור. המתקן תורם רבות לאיכות המים ולטעמם ורבים מחשיבים מתקנים אלה כאחד הפתרונות המוצלחים ביותר הנמצאים בענף הסינון וטיהור המים.

תחזוקה שוטפת

מתקני מיני בר מגיעים עם אחריות ולמעט החלפת פילטר פחם פעם בחצי שנה לערך והחלפת נורת UV פעם בשנה הרי שאין כמעט תחזוקה. יש חברות המציעות מסלול הכל כלול וכך לא צריך לדאוג מתי להחליף פילטרים. איש שיווק של החברה מתקשר על מנת לתאם תור עם הלקוח וטכנאי שירות מגיע על מנת להחליף את הפילטר או הנורה בחינם.

שמירת על הבריאות

מתקן מיני בר ביתי הוא הפתרון המושלם לשמירה על אורח חיים בריא. המים בישראל נחשבים קשים ולכן חשוב לנקות ולסנן אותם מאבנית, כלור ומתכות שונות. שמירה על איכות המים שאנו שותים גורמת לכל בני המשפחה לזנוח משקאות מוגזים ולהתחיל לשתות את המים הטריים, הנקיים, הצלולים והטעימים. מים הם מרכיב חשוב בשמירה על תזונה נכונה והמתקן יאפשר להורים להקנות הרגלי שתיית מים בריאים לילדים, הרגל שילווה אותם לכל חייהם הבוגרים.     

 

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון