נביעות

חברת נביעות טבע גליל בע"מ, שהוקמה בשנת 1989. החברה שנמצאת בבעלות החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, נציגת קוקה קולה בישראל, הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. נביעות משווקת מי מעיין ממעיין הממוקם למרגלות הרי נפתלי שבגליל העליון, בגובה 138 מטר מעל פני הים והמכונה "עין הזהב".

מימיו של עין זהב נובעים מזה 1000 שנה ונביעתם הרצופה שומרת על טוהר, ניקיון ובריאות המים. המים מוזרמים ישירות מהמעיין אל מפעל הייצור של נביעות, באמצעות צינור תת קרקעי הממלא את בקבוקי המים והכדים, ללא מגע אנושי. יתרונו של המוצר המשווק ע"י חברת נביעות הוא כי בשונה ממים מסוננים שמספקות מערכות טיהור מים שונות, מי המעיין אינם עוברים עיבוד כל שהוא, וראויים לשתייה באופן מיידי. בנוסף לכך, איכותם של מי ברז, עם או בלי סינון ע"י מסנן מים, המגיעים ממקורות שונים, מושפעת מגורמים משתנים של זיהום סביבתי ומליחות. מי המעיין, לעומת זאת, מקורם במי גשמים ונביעתם הרצופה מבטיחת את טריותם ואיכותם.

נביעות משווקת ללקוחות במגזר הפרטי והעסקי בקבוקי מים מינראליים בעיצוב נוח לאחיזה ומזיגה ובקבוקים ספורטיביים עם פקק נשלף, לצד ברי המים המספקים מים מינראליים קרים וחמים באמצעות כדים המוצבים בחלקו העליון של הבר. המים הטבעיים בכל אחד מהמוצרים מאופיינים בהרכב מינראלי ייחודי, דל נתרן ועשיר במגנזיום וסידן בכמות הגבוהה פי 3 מזו הקיימת במוצרים מקבילים.

מי המעיין המינראליים של עין זהב מכילים שיעור של 70 מ"ג סידן לליטר מים, ולכן, שתיית 2 ליטר מים מינראליים של נביעות מידי יום מספקת 14% מתצרוכת הסידן המומלצת ללקוחות בגילאי 30-50.

קו בקבוקי המים המינראליים של נביעות כולל בקבוקים לשימוש אישי או משפחתי בנפח של 500 מ"ל, 755 מ"ל ו- 1.5 ליטר, המכילים מים מינראליים טבעיים או מים מינראליים בטעמי למון ליים, אפרסק, ענבים, תפוח ואשכולית בתוספת ויטמינים מקבוצת B. בנוסף, כולל קו המוצרים בקבוקי מים טבעיים מוגזים בנפח של 250 מ"ל. ניתן לרכוש את בקבוקי המים המינראליים על סוגיהם באופן פרטי או באמצעות הזמנת משלוח מרוכז המסופק עד בית הלקוח או העסק. מרכז השירות של נביעות זמין ללקוחות העסקיים והפרטיים באמצעות נציגי השירות או אתר האינטרנט של החברה, המאפשר לבצע הזמנת מוצרים, לעדכן את כמות וסוג המוצרים הנדרשים, ולהתעדכן לגבי מועד החלוקה. 

ברי המים של נביעות מאופיינים בעיצוב מרהיב ובמגוון סגנונות עיצוב חדשים, המאפשר ללקוח להתאים את בר המים לטעמו האישי. כשבוחרים להשתמש בברי המים של נביעות, נמנעים מהצורך והטרחה הכרוכה ברכישת ונשיאת בקבוקי מים מינראליים, ונהנים ממי מעיין זכים וטהורים בלחיצת כפתור. כדי המים מגיעים במשלוח מיוחד עד בית הלקוח, והמים המינראליים הבריאים זמינים למשתמש בכל ימות השנה.

מפעל נביעות הממוקם בסמוך לעין זהב, נחשב למתקדם מסוגו בעולם וכולל ארבעה קווי ייצור. מי המעיין המינראליים, המוזרמים אל הבקבוקים והכדים, עומדים בתקני איכות מחמירים ומבוקרים מידי יום באמצעות 150 בדיקות איכות, כדי להבטיח ללקוחותיה של נביעות הנאה מקסימאלית ממים בריאים וזכים

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון