נביעות בר

חברת נביעות ידועה היטב בשוק הישראלי. בין מוצריה ניתן למצוא את מתקן נביעות בר אשר מגיע בשלל עיצובים מפתיעים ומאפשר ללקוחות החברה ליהנות ממים בריאים וטעימים עם פריט עיצוב ביתי והתאמה אישית.

חברת נביעות פועלת כבר מעל עשרים שנה בשוק הישראלי והיא נחשבת כפורצת דרך בתחום החידושים ומגוון המוצרים שהיא מספקת. חברת נביעות היא בין הראשונות בארץ שהחלה לשווק מתקני מתקני מים עם כדים בשם נביעות בר ולשם כך הקימה החברה גם חברה בת בשם זה. מתקני המים פופולריים בשור הביתי והמוסדי וניתן לראות את מתקני החברה בבתים ובמשרדים רבים. החברה ידועה בטיב השירות אותו היא מספקת ללקוחותיה אך חשוב מכך הוא טיב המים המגיעים מאקוות ההר בגליל העליון ישירות לבקבוק ללא מגע יד אדם ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר. אז למה להמשיך לסחוב בקבוקי מים מפלסטיק הידועים כגורם מזהם אם אפשר לקבל שירות עד הבית?

סוגי מתקני בר מים של נביעות

מתקני המים של נביעות בר מגיעים בשלל דגמים מהם ניתן לבחור. בין המתקנים ניתן למצוא את מתקן בר המים הקלאסי והפופולרי, בר קומפקטי שנועד להנחה על השיש או על שולחן, בר עסקים אשר מיועד למשרדים וחברות ומגיע עם מתקן עומד מעוצב ואף מכיל מקרר קטן מיני בר המאפשר ללקוחות העסקיים לקרר מוצרים התופסים נפח קטן. אחד החידושים בין מתקני המים של נביעות הוא האפשרות להתאים אישית את מתקן המים ולבחור בבר מעוצב בשלל צבעים וסגנונות.
בר קרמי הוא אופציה חדשה יחסית, בר מים זה מגיע עם מתקן חרס מעוצב ומרשים ומאפשר ללקוח לשתות מים בטמפרטורת החדר.

איכות המים

נביעות בר ידועה בשל איכות המים הנמצאים בכדי החברה. החברה שואבת מים מאקוות ההר בגליל העליון ופועל על פי התקנים המחמירים הישראליים ותקנים בינלאומיים לשאיבת מים. החברה שואבת את המים באמצעות קידוח המגיע לעובי האדמה ומזרים את המים ללא כל התערבות או מגע יד אדם ישירות למפעל מילוי הבקבוקים והכדים. המים עוברים 150 בדיקות איכות שונות במהלך היום מה שנועד לשמור על איכות המים ולהבטיח כי המים טובים ובריאים. המים המגיעים בכדים של נביעות בר ידועים בהרכב המינרלים. המים דלים בנתרן ובחנקות אך לעומת זאת עשירים בסידן החשוב לבניית העצמות אצל ילדים ושמירה על הרכב העצם אצל מבוגרים וכן עשירים בפלואוריד החשוב למניעת עששת. המים נשאבים מאזור דל ביישובים ואוכלוסייה ולכן אין מזהמים החודרים ומחלחלים לבטן האדמה ועד לשכבה ממנה שואבים את המים. מי נביעות טהורים והרכבם נשמר לאורך כל השנים.

שמירה על אורח חיים בריא

מתקן נביעות בר בבית עוזר לבני המשפחה לשמור על בריאותם, לא עוד מי ברז שעוברים סינון או שתייה של מים שעברו תהליכים אלה ואחרים. מדובר במים המגיעים ישירות מבטן האדמה ללא צורך להוסיף להם כלור או חומרים אחרים. מתקן בבית עוזר להורים ולילדים לשנות את הרגלי השתייה שלהם ולהימנע ממשקאות מומתקים או מוגזים אשר ידועים כלא בריאים. מי נביעות טעימים ומרגע שבני המשפחה מתרגלים לנוכחות המתקן החדש מתחילים כל בני המשפחה ליהנות מהמים ולזנוח את המשקאות המומתקים. 

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון