סודה סטרים

מכשיר סודה סטרים – בר להכנת משקאות תוססים, הוא פיתוח ישראלי אשר זוכה כבר שנים רבות להצלחה בשווקי ישראל ובשווקי העולם כולו. באמצעות המכשיר ניתן להכין שפע של משקאות מוגזים מסירופים בטעמים שונים. תפעול קל של המכשיר ועיצוב חדשני ויפה הופכים את המכשיר לפופולרי בבתים רבים. השימוש במכשיר זה תורם לסביבה ומשנה את ההרגל בקניית משקאות מוגזים בבקבוקי פלסטיק, אחד הגורמים המזהמים ביותר את הסביבה.

מעט היסטוריה

משנת 1978 החלה חברת סודה סטרים שמקורה באנגליה לשווק את מוצריה בישראל. לאחר סכסוך עם הזכיין המקומי פתח הזכיין חברה בשם סודה קלאב, חברה הידועה לרבים. סודה קלאב פרצה בהצלחה לשווקים הבינלאומיים והתחרתה בחברה המקורית עש שבשנת 1998 רכשה את החברה האנגלית לאחר שזו נקלעה לקשיים כלכליים. בשנת 2006 עברה סודה קלאב מיתוג מחדש והחלה להשתמש בשם של החברה האנגלית והצליחה עקב שיווק נכון בשווקי ארה"ב לפרוץ מחדש. כיום נחשבת החברה כחברה ירוקה מכיוון שכל הבקבוקים בשימוש ניתנים למיחזור ואין צורך לקנות משקאות מוגזים המגיעים בבקבוקי פלסטיק מזהמים.

חברה ירוקה

בשנים האחרונות עם התקדמות המודעות בנושאי איכות הסביבה זוכה סודה סטרים לכבוד מחדש. החברה מציעה בקבוקים מפלסטיק רב פעמיים שתקפים לשימוש ארוך וניתנים למיחזור. גם מכשירי החברה עברו מתיחת פנים והחליפו את המכשירים הישנים. כיום ניתן להשיג בר להכנת משקאות תוססים בשלל דגמים, עיצובים וצבעים. בקבוקי החברה עומדים בלחץ הגבוה של תהליך ההגזה בבר המשקאות ואינם מכילים ביספינול, חומר רעיל ומזהם. החברה מציעה פתרון ירוק נוסף בכך שאין צורך לקנות מקשאות מוגזים בבקבוקי פלסטיק מזהמים וכך החברה עוזרת לשמור על הסביבה.

עיצוב חדשני

סודה סטרים מציעה מכשירי בר משקאות להכנת משקאות מוגזים כמו סודה או טעמים אחרים. מכשירי החברה תופסים נפח קטן על השיש במטבח ומתאימים לשימוש ביתי או משרדי. המכשירם מגיעים בעיצוב חדשני ומושך עין, ניתן להזמין את המכשירים בצבעים שונים כך שיתאימו לגוונים השולטים במטבח וכן להזמים מתוך חמישה עיצובים שונים. חשוב לציין כי מכשירי החברה זכו בפרסי עיצוב שונים בעולם. יש מכשירים אשר מגיעים עם מד דיגיטלי המאפשר בקרה על רמת הגז בזמן הכנת המשקה ושליטה על אופן הכנת המשקה.

טעמים חדשים

חברת סודה סטרים מציעה ללקוחותיה הרבים שפע של טעמים מהם ניתן לבחור. ניתן להזמין מיכלי סירופ טעמים בגדלים שונים ובהם: מיכל סירופ בתכולה של 500 מ"ל אשר מתאים להכנת 12 ליטר מקשה מוגז או מיכלים בגודל 375 מ"ל ו 750 מ"ל. החברה מחדשת את הטעמים כך שמלבד הכנת סודה רגילה ניתן להזמין סירופ המיועד להכנת משקה מוגז בטעם קולה, אוכמניות, פטל, ענבים, מנגו תפוח, לימון, תפוזים, לימון ליים ועוד שלל טעמים ומיזוגים בין טעמים.

סירופים עם פרי וללא חומרים משמרים

החברה דואגת גם לבעלי הסוכרת ומציעה סירופים בטעמים ללא סוכר. כל הסירופים של החברה אינם מכילים חומרים משמרים ואין בהם צבעי מאכל. חלק מהסירופים מכילים פרי ולכן נחשבים לבעלי ערך תזונתי.    

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון