תמי 4 קלאסיק

בר מים תמי 4 קלאסיק הוא ממוצרי הדגל של תמי 4 מקבוצת שטראוס מים. זהו אחד מהמוצרים הפופולריים והנמכרים ביותר והוא מאפשר לבני המשפחה ליהנות ממים צלולים, נקיים וטעימים. אפשר לקבל מים קרים לשתות בימות הקיץ החמים או לערבב עם סירופ הפטל עבור הילדים, אפשר לקבל מים פושרים המתאימים להכנת בקבוק המטרנה עבור התינוק שבבית ואפשר לקבל מים רותחים המתאימים להכנת הקפה של הבוקר. 

למה לסחוב בקבוקים

אחד היתרונות הגדולים של בר מים  תמי 4 קלאסיק נעוץ בכך שאין יותר צורך לסחוב בקבוקים של מים מינרליים מהסופר. גם המקרר לפתע מתרוקן מכל אותם בקבוקים וכל שנדרש הוא מקום אחסון קטן על השיש, להציב את מתקן המים המעוצב, לחבר לחשמל ולחבר לברז המים, וזהו, החיים של כל בני המשפחה משתפרים פלאים. מעכשיו ההורים לא צריכים לסחוב בקבוקים מידי יום בקניות וגם המקרר נושם לרווחה. המתקן נוח לתפעול ויש בו מנגנון בטיחות המונע גישה מהילדים לקבל כוויה מברז המים הרותחים.

להתחשב בסביבה

בר מים תמי 4 קלאסיק עוזר לשמור על איכות הסביבה ועל אחת הבעיות המרכזיות שהיא בקבוקי הפלסטיק הנזרקים לאשפה. מתקני טיהור ביתיים חוסכים את הצורך בסחיבה אינסופית של בקבוקי מים כבדים בסופרים, מונע את הצורך להעמיס את המקררים בכמויות של בקבוקי פלסטיק ובעיקר נמנע הצורך מזיהום סביבתי רב. מעבר לבקבוקים המזהמים מתקנים כמו תמי 4 עוזרים לשמור על מקורות המים ומונעים שאיבת יתר ופגיעה במי התהום. מעל 50 מיליון בקבוקי פלסטיק נזרקים מידי שנה לזבל וזוהי כמות שלא ניתן להתעלם ממנה, כל מי ששמירה על איכות הסביבה נוגעת ללבו יכול לעזור ולהחליף את ההרגל של קניית בקבוקי מים בפלסטיק ולהתחיל ליהנות ממתקן ביתי איכותי ומים קרים או חמים צלולים וטעימים.

להוסיף עיצוב לבית

יתרון נוסף של בר מים תמי 4 קלאסיק הוא בנפח האחסון, שלא כמו מתקני מים עם כד גדול התופסים נפח רב ולכן לא מתאימים לכל מטבח או בית, מתקן המים של תמי 4 הוא קטן ומעוצב. המתקן משתלב היטב על השיש או על מדף ומהווה פריט עיצובי. ניתן להחליף למתקן את הפנל ולבחור מבין מגוון צבעים וכך המתקן מתמזג נפלא עם העיצוב השולט במטבח או מהווה פריט עיצובי בעל נוכחות משלו אשר תורם ליופי של המטבח.

לשנות הרגלים

בר מים  תמי 4 קלאסיק מאפשר לנו לשמור על אורח חיים בריא ולדאוג לנו ולבני המשפחה על שתיית מים מרובה. במקום לקנות ולצרוך משקאות מומתקים מתרגלים בני המשפחה לשתות מים צלולים ובכך שומרים על הבריאות. ילד המתרגל מגיל צעיר לשתות מים מסגל לעצמו הרגל בריא זה לכל חייו הבוגרים.

 

 תמי 4 פרימו       תמי 4 פמילי      תמי 4 פיקס

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון