תמי 4 פמילי

מתקן תמי 4 פמילי ידוע ביתרונותיו הרבים על פני מתחרים רבים בשוק מתקני המים הביתיים. בר המים מציע נוחות תפעול עם מגש כוסות מתקפל, פטנט למילוי בקבוקים וכדים וצג דיגיטלי המאפשר לשלוט במכשיר ומציע מגוון אפשרויות. תמי 4 נחשב לידוע ולמוכר ביותר בשוק, החברה נמצאת בבעלות שטראוס מים ונחשבת לגדולה ביותר בשוק מתקני המים הביתיים. 

שלא יגמרו המים הקרים בבית

מי לא מכיר את התחושה בה חוזרים הביתה אחרי שהות ארוכה בחוץ, אחרי יום ארוך ולחוץ בו השמש קפחה על הראש, כל מה שרוצים הוא לשתות מים קרים אך אז מגלים כי הילדים שתו את כל המים בבקבוקים הקרים שהיו במקרר ולכם נשארו רק מי ברז חמים. בדיוק למקרים אלה קונים תמי 4 פמילי ומעתה לא מגיעים למצב בו אין מים קרים בבית. מתקן המים של חברת תמי 4, הנמצא בבעלות שטראוס מים, נועד להבטיח אספקה של מים קרים, חמים ורותחים במשך כל שעות היממה. לא צריך לסחוב יותר בקבוקי מים מהסופר, אין צורך לדאוג להזמין כדי מים גדולים שסותמים את הכניסה לבית וכמעט שוברים את הגב בכל החלפה, ואין צורך לסבול ממי ברז תפלים. מתקן המים מעניק לכם מים טעימים ללא הפסקה והעיצוב החדש הוא בונוס לכך שהמטבח יראה טוב יותר ומשופר.

משבחים את המים

ישראלים רבים מפחדים כי העברת המים במתקן טיהור מוציא את המינרלים החשובים ובהם גם הפלואור, מרכיב חיוני בבריאות השיניים וחלל הפה. למעשה תמי 4 פמילי אינו משנה את הרכב המים ורק מסנן את החלקיקים הלא בריאים שיש במים ואת התוספים המזהמים. הפילטר של מתקן המים סופח חומרים כמו כלור, חול, חלודה, מתכות לא בריאות, סידן היוצר אבנית וחלקיקים מזהמים אחרים. טעם אינו נפגם אלא למעשה משתפר ומערכת הקרינה באמצעות נורת UV אולטרה סגולית משביחה את המים כך שמתקבלים מים צלולים, נקיים וטעימים יותר.

מוצר ידידותי לסביבה

המודעות לאיכות הסביבה הולכת וגוברת בקרב הציבור הישראלי ולכן רבים מעדיפים לרכוש מתקן תמי 4 פמילי ובכך להימנע מזיהום הסביבה כתוצאה משאיבת יתר של המעיינות וצריכת בקבוקי פלסטיק מזהמים. בקבוקי הפלסטיק תופסים נפח אשפה גדול והם מהווים גורם מזהם רב. בתהליך ייצור הבקבוקים נפלטים רעלים לאויר ובקבוקים רבים מושלכים לפחים ולא לפחי מחזור מה שמגדיל את נפח האשפה וגורם לזיהום הקרקע. באמצעות מתקני מים נמנעים מקניית בקבוקי פלסטיק וגם שומרים על הטבע ועל מקורות המים.

שיפורים טכנולוגיים

תמי 4 פמילי מגיע עם צג דיגיטלי המאפשר בקרה על טמפרטורת המים הקרים והחמים. הצג מאפשר לנו להתאים את שעות הפעילות של המכשיר ובכך לצמצם בהוצאות החשמל. ניתן להוסיף שעות יקיצה וכך בבוקר יחכו מים רותחים להכנת הקפה של הבוקר. הצג מתריע מתי יש צורך להחליף פילטר פחם או נורית UV וכן מעניק אפשרויות נוספות מתקדמות לניהול אפקטיבי של המכשיר. 

 

 תמי 4 פרימו       תמי 4 קלאסיק       תמי 4 פיקס

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון