תמי 4 פיקס

בר המים של תמי 4 ידוע ביתרונותיו הרבים ומשרת נאמנה מאות אלפי לקוחות. חברת תמי 4 יצאה עם מסלול אטרקטיבי ללקוחות שעדיין לא רכשו מתקן תמי 4, שם המסלול הוא תמי 4 פיקס בו מקבל הלקוח המצטרף למסלול מתקן תמי 4 פמילי עם 36 חודשים של שירות ותחזוקה הכלולים במחיר.

 

תמי 4 היא אחת החברות המובילות בענף מתקני המים המטהרים בישראל. מאות אלפי הלקוחות של החברה הם נתון המדבר ומוכיח כי מדובר במוצר איכותי המעניק מים צלולים ואיכותיים למשפחות רבות בישראל. מתקני תמי 4 פופולריים גם בשווקים רבים אחרים בעולם ומאחורי החברה עומדת חברת שטראוס מים. החברה ידועה בטיב השירות שלה וביתרונות הרבים שיש למתקני המים שהיא מייצרת ומשווקת בארץ. תמי 4 יצאה במבצע אטרקטיבי הנקרא תמי 4 פיקס אשר כולל שירות אחריות ותחזוקה למשך 3 שנים.

למי מיועד המסלול

מסלול תמי 4 פיקס נועד ללקוחות חדשים או לקוחות ותיקים המשדרגים את המכשיר ברשותם ומצטרפים לתוכנית. המסלול אטרקטיבי מכיוון שהוא כולל 36 חודשים של שקט נפשי בהם המים הצלולים והבריאים ממשיכים לזרום בבית ללא צורך בעלות החלפת פילטרים או נורות UV. המסלול כולל בתוכו את שירות השליחים עד הבית וכולל הוצאות ביקור טכנאי במקרה בו יש תקלה טכנית.

הפילטר כבר במחיר

מסלול תמי 4 פיקס נועד למשפחות אשר מעוניינות לקבל שירות בזמן של החלפת פילטר פחם פעם בחצי שנה והחלפת נורת UV שנועדה לקטול חיידקים מזיקים במים. כך המשפחה מקבלת שירות עד לבית ללא צורך להוסיף תשלום נוסף ובני המשפחה נהנים ממים צלולים חמים או קרים לתקופה ארוכה של שלוש שנים. המסלול למשך 3 שנים כולל אחריות על מתקן המים וכך בכל מקרה בו התקלק המכשיר ניתן להזמין טכנאי מהחברה שיגיע במהירות וידאג לסדר את הבעיה ולהשאיר את המשפחה עם מים זורמים איכותיים ובריאים לשתייה ולבישול.

תחזוקה שוטפת

מסלול תמי 4 פיקס מאפשר למשפחה ליהנות משירות עד הבית ללא עלות נוספת ולתחזוקה תקינה של המכשיר האהוב בבית. טכנאי שירות מגיע לבית ללא כל עלות ומבצע את התחזוקה הנדרשת כמו החלפת פילטר פחם או החלפת נורית פעם בשנה. למעשה המכשיר המוצב בבית יזכה לפחות ל- 5 ביקורים של טכנאי שירות שיגיע פעם בחצי שנה להחליף פילטר ופעם בשנה להחליף נורית UV. החברה מיידעת בזמן את הלקוח מתי עליו לדאוג להחלפת פילטר או נורית ותתאם מועד נוח ללקוח בו הוא נמצא בבית. במקום להתעסק בקריאות שירות מקבל הלקוח שירות הכל כלול וזוכה לפינוק מצד החברה ולשירות מקצועי ללא כל עלות נוספת.

קל להזמין

חברת תמי 4 ידועה בשירות המצוין שלה ולכן מסלול תמי 4 פיקס משתלם. החברה מספקת תכנית הכל כלול ועל הלקוח נותר רק לשלם בהתאם למדיניות החברה ולהסכם הנערך עמה. החברה מתעדת את זמני ההחלפה ומיידעת את הלקוח מתי עליו להחליף פילטרים ונוריות. הלקוח ימתין בביתו במועד שנקבע ונציג שירות אדיב ומקצועי מגיע לבצע את התחזוקה הנדרשת. את השירות ניתן להזמין דרך אתר החברה או באמצעות שיחת טלפון עם מוקד השירות.


 תמי 4 פרימו       תמי 4 פמילי        תמי 4 קלאסיק  

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון