תמי 4  Touch

 

בר המים החדש של חברת תמי 4 מציע את כל היתרונות של בר המים המשוכלל עם מערכת הפעלה פשוטה ונוחה. בר המים תמי 4 טאץ' מגיע עם מסך בטכנולוגיית LCD. המסך צבעוני וחדשני, מציג אייקונים ברורים המאפשרים נוחות וחווית שימוש מתקדמת במכשיר.

 

 

בר המים תמי 4 Touch מגיע עם מקצה שיפורים כמו האפשרות למזוג כמות גדולה של מים, עד 1.5 ליטר. כמו כן, ניתן לבחור את בר המים במגוון צבעים. בר המים החדש מבטיח ללקוח סינון וטיהור יעיל ואיכותי של מי הברז ומים בריאים, צלולים וטעימים.

 

לבית או לעסק

בר המים תמי 4 Touch מיועד ללקוחות פרטיים המעוניינים במכשיר מתקדם ונוח להפעלה ולמשרדים המעוניינים במים איכותיים, מראה טרנדי ונוחות תפעול. באמצעות בר המים החדש רק נוגעים על הלחצנים ונהנים ממזיגת מים חמים, קרים או פושרים. בר המים מיועד לספק 40 כוסות מים קרים בשעה ועד 80 כוסות מים חמים בשעה, תפוקה המספיקה לדיירי הבית ולעובדים במשרד קטן או בינוני. מידות בר המים (גובה: 35 ס"מ; עומק: 36 ס"מ; רוחב: 30.6 ס"מ) הקטנות מאפשרות התקנה גם במטבחונים קטנים והמכשיר אינו תופס נפח רב על השיש במטבח ומשתלב היטב בעיצוב השולט במטבח. ניתן לבחור מתוך מגוון צבעים מרהיבים כדי לשלב את בר המים בהתאם לעיצוב המטבח או סגנון המשרד.

 

 

מערכת טיהור וסינון מתקדמת

בר המים תמי 4 טאץ' מגיע עם מערכת טיהור וסינון יעילה וחדשנית. מי הברז עוברים סינון איכותי הסופח כלור, לכלוכים  וזיהומים שונים ונורת UV אותה יש להחליף רק פעם בשנה. המים אשר עוברים דרך מערכת הסינון והטיהור מגיעים לכוס או לקנקן ללא טעמי לוואי, ריחות ולכלוכים. בר המים תמי 4 Touch עומד בכל התקנים המחמירים של סינון וטיהור מים, ובהם תו התקן המחמיר הנהוג בישראל, וכך זוכים בני המשפחה, עובדי המשרד והלקוחות למים צלולים, טעימים ובעיקר בריאים.

 

נוחות תפעול

בר המים החדש מציע נוחות תפעול המתאימה לכל אחד. באמצעות מסך (טאץ') חדשני ורחב בטכנולוגיית LCD המבטיח צבעוניות וחדות ניתן ליהנות ממזיגת מים בנגיעה. על המסך מופיעים אייקונים ידידותיים ובאמצעות הלחצנים בוחרים בין מזיגת מים קרים, מזיגת ליטר וחצי מים, מזיגת מים קרים בכמות מדודה, מזיגת מים חמים ברציפות, הרתחת מים, מזיגת מים חמים לפי כמות מדודה ומזיגת מים פושרים. בר המים מגיע עם אופציה להגנת ילדים באמצעות בחירת אופציית נעילת ילדים.

 

מסלולי שירות

חברת שטראוס מים מציעה לכל הרוכש בר מים תמי 4 Touch לבחור בין שני מסלולים עיקריים- מסלול שירות מתמשך או מסלול שירות הכל כלול. מסלול שירות מתמשך מציע שירות טכנאי עד הבית ללא עלות, והנחה על חלפים, בעוד מסלול שירות הכל כלול נותן שקט נפשי ואחריות מלאה לשלוש שנים, משלוח חלפים אוטומטי במחיר מוזל, ושירות כלול של טכנאי לתחזוקה שוטפת ותיקון תקלות.

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון