מתקן מים קרים לעובדים

מתקן מים מאפשר לעובדי החברה ליהנות ממים קרים במהלך שעות העבודה הארוכות. את המתקן מחברים לברז מים ונקודת חשמל והמתקן מציע לעובדים ללגום מים מברז השתייה, למלא מים בכוסות או בבקבוקים ולקחת את הבקבוק חזרה למשרד. יש מתקנים רבים בשוק ולכן חשוב לרכוש מתקן איכותי מיצרן ידוע. מתקן איכותי יספק מים קרים מאוד ויהיה מוגן מפגיעות וחבלות כתוצאה משימוש וחשוב מכך, יספק מים איכותיים, נקיים, בריאים וטעימים. 

יתרונות מתקן בעסק

מתקן מים הוא מצרך חובה כמעט בכל עסק, גדול כקטן. עובדי החברה, לקוחות, אורחים ומבקרים זקוקים למים לשתייה במהלך העבודה, בעת ההמתנה או להרוות צימאונם כאשר הם באים לפגישה או קניה. עובדים מבלים שעות ארוכות בחברה והתקנת המתקן מראה לעובדים וללקוחות כי הם חשובים בעיני בעל העסק וכי הוא דואג לרווחתם. מתקן למים קרים המגיע עם מערכת סינון הופך את המים שמגיעים מהברז למים בריאים וטעימים. המים בישראל נחשבים למים קשים ולכן יש לטהר אותם. מתקן כרוך בהשקעה חד פעמית ומונע את ההוצאה הכבדה או התלות באספקת כדי מים גדולים והזמנת כדי מים מינרליים מחברה זו או אחרת. המתקן עובד במהלך כל היום ודואג להרוות את צימאון האנשים תוך חשיבה על איכות המים ובריאות העובדים והלקוחות. עלויות המתקן זולות בהשוואה לכלות רכישת כדי מים מינרליים ולמעט תחזוקה שוטפת אין הוצאות נלוות. יתרון משמעותי של מתקנים לעומת חלופות הנמצאות בשוק הוא היתרון לספק מים קרים ומסוננים בקיבולת גדולה. מתקן רגיל מסוגל לספק 30 ליטר מים קרים בשעה בעוד שמתקן גדול יספק 200 ליטר מים קרים, בהשוואה לאפשרויות אחרות זהו נתון שאין לו תחליף.

אפשרויות מתקנים

ניתן לרכוש מתקן מים קטן או גדול, מעוצב או פשוט. קיימים בשוק עשרות סוגים ומינים של מתקנים. כדאי לבחור מתקן לפי התקציב אך להתאים את המתקן לדרישה ולקיבולת ההספק הנדרשת בידי עובדי החברה והלקוחות. מתקן קטן המספק 30 ליטר מים קרים יספק חברות קטנות ובינוניות בעוד שמוסדות ציבור או חברות גדולות יעדיפו לרכוש מתקן גדול המספק כ- 200 ליטר מים קרים בשעה. יש מתקנים המגיעים עם ברז מילוי לבקבוקים והדבר נוח בחברות בהן העובד מגיע עם בקבוק אישי, ממלא מים וממשיך לעבודתו. ניתן לבחור בין מתקן מים עומד או מתקן תלוי וכמו כן ניתן לבחור בין מתקנים אותם תולים על הקיר וכך אפשר להתאים את הגובה או לקנות מתקן בו יחידת הקרור חיצונית והעובד רואה רק את הברזים.

מתקן עם מערכת סינון וטיהור

מתקנים רבים מגיעים עם מערכת טיהור מים הנמצאת כחלק בלתי נפרד של המתקן. כך עוברים מי הברז תהליך של סינון מאבנית, טיהור ממתכות רעילות ויינון המים והשבחתם באמצעות פילטר פחם ומצעי שרף. חשוב כי המתקן יגיע עם מערת טיהור כדי להשביח את המים וכדי למנוע היווצרות אבנית במערכת הקרור ובצינורות מה שעלול להביא לסתימות, תקלות במתקן ואיכות מים ירודה.

 

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון