סנן מים תת כיורי 

מידי שנה אנו שומעים בחדשות על מקומות בארץ בהם אסור לשתות מים מהברז. בשנים האחרונות עובר שוק המים בישראל מהפכה ויותר ויותר אנשים מודעים לכך שאין לסמוך על איכות המים המגיעה בברז. ישנם מספר פתרונות לתופעה זו כאשר הפתרון הזול והאמין הוא התקנת סנן מים תת כיורי. במקום להתחייב לחברה מסוימת ולשלם כסף רב עבור שירות ותחזוקה קונים סנן ביתי אותו מתקינים מתחת לכיור וכך הופכים את המים היוצאים מהברז למים צלולים, איכותיים, טעימים ובריאים.

סנן מים תת כיורי הוא אחד המתקנים הנפוצים לסינון וטיהור מים בקרב משפחות רבות בישראל. הסנן מאפשר לקבל מי ברז מסוננים וליהנות ממים בריאים. 

מגוון גדול

חברות רבות פועלות בענף המים בישראל. יש חברות מקומיות ויש יבואנים אשר מוכרים מערכות סינון המתאימות להתקנה מתחת לכיור. חשוב לא להתפתות רק אחרי המחיר אלא לדאוג כי קונים סנן מים תת כיורי איכותי מבית טוב אשר מגיע עם אחריות ושיהיו לו חלפים בשוק זמינים. אין טעם להשקיע כמה מאות שקלים בסנן מים ולגלות לאחר מספק חודשים כי לא ניתן לקנות פילטר להחלפה או לקבל שירות תיקונים. השוק מציע מגוון מוצרים וחשוב להבין מה היתרו של כל סנן מים לעומת מתחריו ולא לשכוח את טעם המים.

סנן מים מכני

סנן מים תת כיורי מכני נועד אך ורק לסנן חלקיקים במים. סנן זה אינו מטהר את המים אלא רק מונע מחלקיקם גדולים לצאת דרך הברז ומשם לכוס השתייה שלנו. יש לתחזק תכופות את הסננים ולנקות אותם או להחליפם מכיוון שהלכלוך המצטבר תורם להפחתת זרם המים.

סנן מים עם פחם פעיל

רוב הסננים מגיעים עם פילטר פחם פעיל. גם כאן יש הבדל בין איכויות היצרנים וזמינות הפילטרים להחלפה. סנן מים תת כיורי עם פחם פעיל תורם לשיפור טעם המים. הפחם מנקה כלור וחומרים אורגניים ומתכתיים רבים אך לא מטהר את המים מחיידקים. פילטרים מפחם עלולים אף לגרום להתרבות החיידקים במים.

סנן מים עם מערכת אוסמוזה

מערכות לסינון מים רבות מגיעות עם מערכת אוסמוזה לסינון וטיהור המים. המערכת מורכבת מפחם פעיל ומסנן מכני ויש ממברנה המאפשרת רק למים לעבור. בתהליך מעבר המים מתבזבזים מים רבים ולרוב מדובר במערכות רגישות. מערכות יקרות ואיכותיות יכללו רכיב מינרליזטור אשר יוסיף מינרלים וטעם למים וישביח אותם.

סנן מים מיקרוביולוגי

סנני מים חדשים יגיעו לרוב עם מסננים ומנורות UV אשר הורגות חיידקים וכך משפרים את איכות המים. המנורות מפיקות אור אולטרה סגולי שאינם פוגעים בטיב המים והקרינה אינה נספגת במים. מערכות אלה נחשבות כיעילות אך יש להחליף נורות באופן תכוף בהתאם להוראות היצרן.

בדיקה מעמיקה

לפני שרוכשים סנן מים תת כיורי כדאי להשוות בין המוצרים הקיימים בשוק וקרוא חוות דעת באינטרנט. יש מידע סותר לכן ניתן להתייעץ עם לקוחות שהתקינו מערכות בביתם ויוכלו לספר לכם מניסיונם מה כדאי ואיזה מערכת מומלצת. במידה ואפשר כדאי לבקר אצל משפחות שהתקינו מערכות שונות בביתן, לטעום את המים ולחוש על בשרכם וטעמכם האישי איפה המים טעימים יותר.   

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון