מסנן מים לבית

משק המים הישראלי סובל משנים של הזנחה וחוסר מודעות, רק בשנים האחרונות החלו לפעול בתחום ותקנים חדשים חוקקו וכן הקפדה בנושא שאיבות יתר, בקרת איכות מים ומכוני טיהור שונים. בגלל איכות המים הירודה המגיעה דרך הברזים בבית בוחרים רבים לרכוש מסנן מים לבית. ישנם סוגים רבים של מסננים המתאימים לכל כיס ולכל דורש. בהתאם לתקציב ניתן להתאים מערכת סינון שתתאים לצורכי הלקוח הביתי. יש מסננים אותם מרכיבים מתחת לכיור ויש מסננים אותם מחברים לצינור המים הראשי של הבית, כמו כן, ניתן לקנות גם קנקן עם מסנן לשימוש ביתי.

חשיבות סינון המים בבית

מסנן מים ביתי נועד לסלק כלור ומלחים שונים מהמים, כמו כן מתקן סינון מסלק אבנית וחלקיקים שונים הנמצאים במי הברז. כך תורמת מערכת הסינון להשבחת טיב המים ומשביחה את טעמם. בדיקת מי הברז מראה כי הם מכילים מתכות שונות וחלקיקים רבים, מערכת הסינון מונעת מרכיבים אלה להגיע לכוס השתייה שלנו וכך לשמור על הבריאות וכל לגרום למים להיות נקיים וצלולים ולא עכורים כפי שפעמים רבות מגיעים מי הברז. אמנם מי הברז עוברים בדיקות קפדניות אך עדיין הם מכילים רכבים לא רצויים ויש לשמור על הבריאות וליהנות מטעם מים משופר. מי הברז המגיעים ללקוח נחשבים כמים קשים ומערכת סינון טובה תהפוך אותם לרכים יותר על ידי הסינון ולראויים לשתייה.

לבחור במסנן איכותי

כל מי שמעוניין להתקין מסנן מים בביתו יוכל להתאים את הרכישה של המסנן בהתאם לתקציב העומד לרשותו. יחד עם זאת חשוב לבחור במערכת סינון יעילה בה המים עוברים מספר שלבי סינון כמו סינון חלקיקים וזיהומים, סילוק חול ואבנית, סילוק נתרן ומלחים לא בריאים וכן סינון חיידקים. ככל שמערכת הסינון מורכבת יותר כך יעברו המים סינון טוב יותר והלקוח יזכה למים איכותיים.

עדיף על בקבוקים

מסנן מים מבטיח לבני המשפחה מים נקיים מרעלנים, מלחים וזיהומים שונים כמו זיהומים אורגניים ואחרים המחלחלים לאדמה ומגיעים לשכבות המים מהם שואבים מים למילוי בקבוקים. קיים קרב גדול בין חברות המים השונות ובעקבות המלחמה מקפיד המשרד לאיכות הסביבה על טיב ואיכות המסננים אך עדיין אין חוקים ותקנים מחמירים על איכות המים בבקבוקים. מים בבקבוק עומדים ולכן הם מהווים קרקע בטוחה להיווצרות חיידקים. מים זורמים העוברים תהליך סינון מכילים את כמות המלחים והמינרלים החשובה לגוף האדם ולרוב יבטיחו ללקוח איכות מים טובה יותר. יש הטוענים כי בקבוקי הפלסטיק מזהמים אף הם את המים הנמצאים בתוכם וגם העמידה בחנויות או בתחנות הדלק תוך חשיפה לשמש ולמזהמים סביבתיים גורמים לזיהום המים ולירידה בטיב המים. מערכות סינון ביתיות מבטיחות כי מי הברז יעברו תהליך סינון נדרש על מנת לשפר את מרקם המים, להסיר את האבנית ואת המתכות הרעילות, לגרום למים להיות צלולים בגלל סילוק חלקיקים, אבק, חול ולכלוכים ולשפר את טעם המים פלאים.

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון