בר מים צלול

מתקני בר מים חדשים מגיעים בשלל צורות, צבעים ואפשרויות. בר מים צלול מעניק לדיירי הבית או לעובדי החברה מים בריאים וטעימים ללא הגבלה. תחזוקה של בר מים היא לרוב פשוטה ונעשית באופן עצמאי והברים החדשים כוללים מנגנון התראה אשר מודיע מתי יש להחליף פילטר או נורת UV. בר מים מגיע עם תצוגה דיגיטלית המאפשרת לשלוט במאפיינים רבים כמו קביעת כמות מים מדויקת, טמפרטורה מועדפת, שעות הפעלה כדי לחסוך בחשמל ועוד. בר מים מעוצב הוא פריט המשתלב היטב במטבח ופוטר את הצורך לסחוב בקבוקי מים רבים הביתה או להתקין כדי מים כבדים.

בר מים צלול מתחבר ישירות למי הברז בבית (או בעסק) ולחשמל. בר המים מספק מי שתייה אשר עוברים תהליך סינון באמצעות מערכת סננים (פילטרים) ונורת UV. למרות שמי הברז עוברים תהליכים רבים לניקוי עדיין ניתן למצוא במי הברז מתכות וחנקות המסוכנות לבריאות, חיידקים ומזהמים שונים, כלורידים וזיהומים מיקרוביאליים העלולים לגרום לסרטן, מומי לידה בקרב עוברים ותינוקות ומחלות שונות. מערכת הסינון המשוכללת בבר מים מודרני מסננת ומסירה את החומרים המסוכנים והחיידקים ומשביחה את המים לראויים לשתייה. נורת ה- UV נועדה לסנן את המים מחיידקים בעוד הפילטר הוא מפחם יצוק ותפקידו לספוח מתכות, מזהמים, סידן ולכלוכים הנמצאים במים וכך מתקבלים מים צלולים וטעימים ללא ריח.


לשמור על איכות הסביבה

בר מים צלול תורם לשמירה על איכות הסביבה. רבים נוהגים לקנות מים מינרליים בבקבוקים אך הם לא מודעים לבעיית שאיבת היתר מהמעיינות וזיהום מי התהום והמעיינות בעקבות ייבוש מקורות המים. רכישת מים מינרלים בבקבוקים מזהמת את הסביבה באופן משמעותי בגלל השימוש הרב בבקבוקי פלסטיק מזהמים, שינוע במשאיות הפולטות מזהמים ותהליך ייצור הבקבוקים הפולט גזים רעילים לאוויר. בר מים נועד לפתור בעיה זו ולכן הוא נחשב למוצר ירוק וידידותי לסביבה.


חיסכון כספי ניכר

כאשר משווים בין עלות מתקן בר מים לבין עלויות רכישת מים מינרלים בבקבוקים מתגלה פער של אלפי אחוזים. תוך פחות משנה יכולה משפחה ממוצעת להחזיר את ההשקעה הכרוכה ברכישת מתקן בר מים וליהנות ממים ללא הגבלה. החיסכון מתבטא באלפי שקלים לשנה ולמעט תחזוקה שוטפת בה יש להחליף סנן פעם בכמה חודשים ונורת
UV פעם בשנה אין צורך לתחזק את בר המים. בר מים מקטין גם את הוצאות החשמל מכיוון שאין צורך להרתיח מים בקומקום חשמלי הידוע בצריכת החשמל הגבוהה שלו. המתקן מספק מים קרים, מים חמים ומים רותחים לפי דרישה. התחרות בענף מי השתייה באה לקראת הצרכן אשר נהנה ממבצעים ומחירים משתלמים במיוחד.


עיצוב יוקרתי ובטיחות
מתקני בר מים חדישים מגיעים עם עיצוב שובה לב ונחשבים לפריט עיצובי המשתלב היטב עם העיצוב השולט במטבח. כיום ניתן לבחור מתוך מגוון צבעים, גדלים ועיצובים. ישנם מתקנים המציעים מבנה ייחודי המאפשר מזיגת מים חמים לסירים ובקבוקים תוך שמירה על בטיחות ולכן ברים רבים מגיעים עם מנגנוני הגנה בפני ילדים.

 

 

צריך בר מים לבית?
אנא הזן את פרטיך ונציג ייצור עימך קשר בהקדם

*שם מלא
*טלפון