איפקס בית השקעות

איפקס בית השקעות מעניק ללקוחותיו שירות גמיש, זריז וניידות מלאה בכול הנוגע לניהול השקעות, תוך התאמה אופטימלית גם לצרכים של הלקוח וגם לשינויים המתרחשים ללא הרף בשוק ההון.

איפקס בית השקעות מעניק שירותים ללקוחותיו בחמישה מסלולי השקעה: קופות גמל, קופות לתגמולים, קרנות השתלמות, קופות מרכזיות לפיצויים וקופות למטרות אחרות, הלקוח פותח חשבון בבנק הפועלים והוא נהנה מכול היתרונות הקשורים לעבודה עם בנק גדול וחזק כדוגמת בנק הפועלים. לקוחות איפקס בית השקעות יכולים גם להתעדכן במצב ההשקעות שלהם דרך חשבון אינטרנט הנמצא באתר החברה.

 

מדיניות ההשקעה של איפקס בית השקעות בנושא קופות גמל, היא מדינות השקעה זהירה ושמרנית וזאת מתוך מטרה עיקרית – לעשות ככל האפשר כדי לשמור על כספו של הלקוח בטוח ומוגן ומצד שני לנסות להשיג תשואות חיוביות שהלקוח יוכל ליהנות מהן בעתיד. לקוחות איפקס  בית השקעות המושקעים בקופות הגמל של החברה מקבלים גם סל הטבות וגם הלוואות בתנאים מועדפים מבנק הפועלים.

 

קופות לתגמולים של איפקס בית השקעות הינן על פי המפורט באתר החברה: איפקס קופה לתגמולים ופיצויים שהמסלול שלה הוא כללי, קופת התגמולים איפקס עוז תגמולים במסלול כללי כאשר עד 50% מהנכסים של הקרן מושקעים במניות. קופת תגמולים איפקס סלע תגמולים, היא קופת תגמולים במסלול כללי כאשר עד 10% מהנכסים של הקופה מושקעים במניות. בנוסף ישנן קופת גמל יובלים במסלול כללי וקופת גמל ק.ג.מ. לתגמולים ופיצויים במסלול כללי. באתר הבית שלו מפרסם איפקס בית השקעות תרשים המראה בבירור מאלו השקעות כול קופת תגמולים מורכבת ומה הוא אחוז ההשקעה בקופה, כך שהלקוח יכול לבחור את קופת הגמל המתאימה ביותר לצרכים שלו, על פי רמת הסיכונים שהוא מעוניין ליטול על עצמו.

 

קרנות ההשתלמות של איפקס בית השקעות נמצאות ב- 4 מסלולי השקעה: איפקס  קרן השתלמות במסלול  כללי, איפקס עוז השתלמות במסלול  כללי כאשר עד 50% מסכום הקרן מושקע במניות, קרן השתלמות איפקס סלע השתלמות במסלול כללי כאשר עד 10 אחוזים מהקרן מושקעים במניות ויובלים קרן השתלמות במסלול כללי. באתר החברה ניתן למצוא תרשים צבעוני המפרט את הרכב הנכסים באתם למסלול קרן ההשתלמות. כמו כן ניתן לפתוח באתר איפקס בית השקעות את הדו"חות הכספיים של קרנות ההשתלמות על פי חודשים ושנים.

 

רשימת הקופות לפיצויים של איפקס בית השקעות כוללת את הקרנות הבאות: איפקס קופה מרכזית לפיצויים במסלול כללי, קרן הפיצויים יובלים במסלול כללי וקרן הפיצויים סלע מרכזית לפיצויים במסלול  כללי כאשר 10 אחוזים מהנכסים של הקרן מושקעים במניות. באתר החברה ניתן לקבל פרטים אודות הרכב הנכסים וכן דו"חות כספיים.

 

איפקס בית השקעות מציעה ללקוחותיו גם קופות למטרה אחרים כגון: קופה לדמי חופשה, קופה להבראה וקופה לדמי מחלה, הרכב הנכסים ביובלים הבראה נכון לתאריך 31.8.2010 הוא 46.04% באגרות חוב ממשלתיות, 28.94% באגרות חוב קונצרניות, 15.70% בפקדונות מזומנים ו- 9.32% במניות.

 

לקוח שמעוניין לבחור במסלול השקעה באמצעות אחת הקופות של אפיקס בית השקעות יכול לגלות כי קיים מבחר מגוון של מסלולי השקעה ולבחור בקופת הגמל שמתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלו. כמו כן ניתן לקבוע פגישת ייעוץ עם יועץ ההשקעות של איפקס  בית השקעות ולהחליט ביחד עמו איזה מסלול השקעה יתאים במיוחד לצרכים הספציפיים שלו.

 

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y