אפסילון בית השקעות

אפסילון הוא בית השקעות שנוסד בשנת 1988 ומאגד בתוכו קבוצה של חברות המתמחות בניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות ובנקאות להשקעות. החברה מצויה בבעלותה של כור תעשיות 68.75%, ושל שמואל פרנקל 31.25%. החברה מספקת מגוון שירותים בתחומים של ניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות נאמנות ובנקאות להשקעה. 

ניהול תיקי השקעות

אפסילון מנהלת תיקי השקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים על פי ההעדפות שלהם, ועל פי הצרכים שלהם כפי שמשתקף ממצבם הפיננסי. החברה עושה למעשה פרופיילינג של הלקוח על מנת לקבל תמונה של מצבו הפיננסי, והערוצים הטובים ביותר עבורו להשקיע את כספו. בהתאם לכך, בונה החברה תיק השקעות מגוון הכולל שיעורים שונים של השקעות בערוצים שונים בהתאם לצרכי והעדפות הלקוח. כל ניהול התיק מתבצע באמצעות חשבון ניירות הערך של הלקוח בבנק שלו.


ניהול קרנות נאמנות

אפסילון בית השקעות מנהלת קרנות השתלמות במבחר מסלולי השקעה הנבדלים זה מזה ברמת הסיכון שלהם. ניתן לבחור בקרנות מסוכנות יותר המשקיעות את כספי החוסכים במניות בבורסה, או בקרנות סולידיות ושמרניות המשקיעות בערוצים בטוחים יותר כדוגמת אגרות חוב ממשלתיות או אג"ח חברות. את ביצועי קרנות ההשתלמות אפשר לבחון גם באתר האינטרנט של אפסילון בית השקעות, וגם באתר האינטרנט של משרד האוצר שם תמצאו את ביצועי כל קרנות ההשתלמות בישראל לאורך השנים האחרונות. כמו כן, אפסילון מנהלת שורה של קופות גמל עבור כור תדיראן גמל בע"מ, קרי קופות גמל הסגורות לעובדי החברה.


בנקאות להשקעה

במסגרת פעילות חיתום ובנקאות פועלת החברה למתן ייעוץ ושירותי בנקאות להשקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים. במסגרת פעילות זו מנהלת החברה את תיקי ההשקעות של לקוחותיה. תיקים אלה יכולים לכלול השקעה בבורסה לניירות ערך, השקעה בנדל"ן, השקעה בעסקים, השקעה באג"ח וכדומה. את כל אלה מנהלת החברה עבור הלקוחות שלה ברמת מומחיות ומקצועיות גבוהה.מידע נוסף אודות אפסילון בית השקעות

 אם אתם מחפשים בית השקעות לעבוד איתו, ואתם שוקלים את אפסילון כאפשרות לגיטימית, כדאי להיכנס לאתר האינטרנט של החברה ולבחון את כל השירותים שהיא מציעה. כמו כן, כדאי לקרוא מאמרים מקצועיים המתפרסמים באתר שלה, ולראות את מידת המקצועיות שלה. כמו כן, כדאי לעשות חיפוש כללי בגוגל ולהתרשם מפוסטים ותגובות של אנשים פרטיים שמשקיעים או השקיעו את כספם עם אפסילון, ולשמוע מה יש להם לומר. אנשים אלה יכולים לשתף אתכם בחוויות ובניסיון שלהם ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. לבסוף, כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע בתחום שוק ההון. איש מקצוע יכול לפתוח בפניכם דרכי חשיבה ונושאים שכלל אינכם מכירים, והוא יכול לספר לכם על מקרים ועל מגמות שאינכם מודעים אליהם ויהיה לכם קשה לאתר אותם ולהבחין בהם בחיפוש פשוט באינטרנט. בסופו של דבר, יהיה עליכם לשבת עם עצמכם, לשקלל את הנתונים המספריים, הרציונליים, ואת המידע האיכותי שקיבלתם ממקורות כאלה ואחרים. רק לאחר שתשבו ותבחנו את כל המידע שברשותכם, תוכלו לדעת האם אפסילון בית השקעות יכול להוות ספק שירותים פיננסיים טוב ואיכותי עבורכם.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y