אקסלנס נשואה בית השקעות

חברת אקסלנס נשואה בית השקעות אשר נוסדה בשנת 1992 כתוצאה ממיזוג של שני בתי השקעות מצליחים, שייכת לקבוצת אקסלנס המנהלת נכסים בשווי של מעל 57 מיליארד ₪. בית השקעות אקסלנס נשואה מדורג בדירוג המעולה דירוג A של חברת מעלות.

אקסלנס נשואה בית השקעות עוסקת במגוון גדול מאוד של פעילויות בתחום שוק ההון כגון: ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות השתלמות, קופות גמל וקרנות פנסיה, תעודות סל, קרנות נאמנות, שירותי מסחר וייעוץ במטבע חוץ, שירותי חיתום וגיוס הון, ניהול פיתוח ומסחר במכשירים פיננסיים ועוד.

 

אקסלנס נשואה בית השקעות מנהלים תיקים גם לגופים מוסדיים וגם ללקוחות פרטיים בשיטה ייחודית לחברה המאפשרת יצירתיות בניהול ההשקעות ושילוב בין מגוון גדול של מוצרים פיננסיים. אנשי הצוות של אקסלנס נשואה בית השקעות הם אנשים מיומנים ומקצועיים אשר עובדים בהתאם לרוח פילוסופיית ההשקעות של החברה, אשר מאפשרת להם להגיע לביצועים מרשימים בתיקים המנוהלים.

 

ניהול התיקים של אקסלנס נשואה בית השקעות נעשה תוך דגש על השירות ללקוח ושימת הצרכים הספציפיים שלו במרכז. כל לקוח ולקוח אצל אקסלנס נשואה בית השקעות מקבל מנהל לקוחות אישי אשר מעניק לו ליווי צמוד לאורך כל הדרך.

 

פילוסופיית ההשקעות של אקסלנס נשואה בית השקעות היא בראש ובראשונה לנתח בצורה מדויקת ביותר את צרכי הלקוח ורק לאחר מכן להתאים את אסטרטגיית ההשקעות בתיק המנוהל מתוך הבנה של צורכי הלקוח. מנהלי ההשקעות של אקסלנס נשואה בית השקעות מקפידים לנהוג בכסף המנוהל על ידם באחריות מריבית והם בעלי יכולת תגובה מהירה לשינויים בשוק ההון. מנהלי ההשקעות משתמשים בגידור סיכונים ומודלים פיננסים מתקדמים כדי להוריד ככל האפשר את החשיפה לסיכון ובמקביל לנסות ולהגיע לתשואות מרביות בתיקים המנוהלים.

העמלות של אקסלנס נשואה בית השקעות על פי הפרסום באתר הן עמלות פעולה נמוכות מהעמלות המקובלות שהבנקים גובים, גם הריבית של בית ההשקעות על הפיקדונות היא ריבית גבוהה יותר. כמו כן, אקסלנס נשואה בית השקעות מציעים בתחום של ניירות ערך הנחות על דמי שמירה.

 

חברת אקסלנס נשואה בית השקעות מתגאה בתשואות הגבוהות שלה לאורך תקופת זמן בנוגע לקופות הגמל. השקיפות בניהול קופות הגמל, היא שקיפות מלאה כאשר הלקוחות יכולים בכול זמן נתון לבדוק את מצב הקופות ואת הרכב ההשקעות בקופה. הכספים המופקדים לקופות הגמל של אקסלנס נשואה בית השקעות מבוקרים על ידי מערכות הבנקים והם מתופעלים על פי התקנות של המפקח על הבנקים, מערכת ניהול הכספים פועלת ומבוקרת בהתאם לתקנות המפקח על שוק ההון.

 

אקסלנס נשואה בית השקעות מציע מגוון של מעל ל- 100 קרנות נאמנות בכול אפיקי ההשקעה הקיימים בשוק ההון כגון: קרנות נאמנות מנייתיות, קרנות נאמנות אגרות חוב, קרנות נאמנות מניות חו"ל, קרנות נאמנות שקליות ועוד. את קרנות הנאמנות של אקסלנס נשואה בית השקעות אפשר לקנות בכול סניפי הבנקים בישראל.

 

חברת אקסלנס נשואה בית השקעות מעניקה גם שירותי ברוקראז' ללקוחות זרים, מחלקת המחקר של בית ההשקעות מדורג על ידי חברות דירוג מחקר בחו"ל והיא זוכה בכול שנה באחד מהמקומות הראשונים. בנוסף לשירותי הברוקראז' החברה מספקת שירותי מסחר בבורסה, שירותי מחקר ואנליזה, חדרי מסחר לעצמאים וכדומה.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y