קלי שוקי הון

קלי שוקי הון היא הזרוע הפיננסית של קבוצת קלי והיא מטפלת כיום ב-730 מעסיקים, כ-30,000 עמיתים והיקף נכסים של למעלה מ-3 מיליארד שקלים. החברה מספקת שורה של שירותים פיננסיים כדוגמת קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהול תיקים, ברוקראז' וכדומה. 

החברה מציעה שורה של מסלולי חיסכון בקופות גמל וקרנות השתלמות על פי רמות סיכון משתנות שנעות בין ממשלתי ללא מניות, קרי רמת סיכון מינימלית, דרך מסלול הגנתי שמשקיע בערוצים יותר סולידיים, דרך מאוזן המאזן בין השקעה בערוצים סולידיים כדוגמת אגרות חוב ממשלתיות ואג"ח חברות ובין השקעה במניות, וכלה במסלולים אקטיבי ונועז המיועדים לבעלי לב חזק, המעוניינים להשקיע את כספי החסכון שלהם במניות, ומוכנים לסכן את כספם בתמורה לסיכוי לתשואה גבוהה.


שירותים נוספים

קלי שוקי הון מספקת גם שירותי בית השקעות הכוללות השקעה במניות, בבורסה לניירות ערך, רכישת אגרות חוב, ניהול תיקי השקעות, ניהול פיננסי, השקעות קטנות, השקעות לטווח ארוך וכדומה. את כל אלה מבצעת החברה באמצעות צוות יועצי השקעות מקצועי המועסק בחברה. את כל המידע והפרטים הדרושים לכם אודות שירותי ההשקעות שמספקת החברה תוכלו לקבל באתר האינטרנט של החברה, בצירוף מדדים השוואתיים לגבי ביצועי החברה אל מול המתחרות שלה.


יתרונות קלי שוקי הון

קלי שוקי הון טוענת למספר יתרונות שעשויים לשכנע אתכם להעביר את כספכם אל החברה. כך למשל, טוענת החברה לאובייקטיביות בבחירת ההשקעות שלה, ובהנחיות שהיא מעניקה ללקוחותיה. זה אומר, שכאשר קלי שוקי הון מנחה אתכם למשל להעביר את כספי החיסכון שלכם לקרן ההשתלמות של מנורה מבטחים, היא עושה את זה מתוך שיקולים רציונאליים בלבד, ולא מתוך אינטרסים משותפים שיש לה עם חברת מנורה מבטחים. יתרון נוסף הוא מגוון בתי השקעות. החברה משווקת מגוון רחב של בתי השקעות, מה שמאפשר לעמיתים שלה להצטרף ולהתנייד בין המוצרים השונים המוצעים על ידי שורה של בתי השקעות, בצורה קלה ומהירה. החברה עוד מספקת יתרון של ליווי מתמשך והתמחות. מה שזה אומר זה שהחברה מעניקה לכל לקוח יועץ אישי, פגישות אישיות, ביצוע של מגוון ניתוחים פיננסיים אישיים ללקוח וכדומה. כמו כן החברה עובדת ברישיון לשיווק פנסיוני של משרד האוצר, וזוכה לדירוגים גבוהים במדדים השוואתיים שונים בשוק ההון. כל אלה הם יתרונות שכוללת החברה בהיצע חבילת הערך שלה ללקוחותיה.


האם כדאי לעבוד עם קלי שוקי הון

 התשובה אינה חד משמעית. על פניה, החברה מציעה מגוון רחב של שירותים, ומציגה גם דירוגים גבוהים במדדי הביצועים השונים. יחד עם זאת, לכל מוצר ושירות יש את הפרמטרים שצריך לבדוק לגביו. ייתכן מאוד שהחברה מציגה ביצועים טובים בתחום של קופות גמל וקרנות השתלמות, אך אינה מציגה ביצועים טובים בניהול תיקי השקעות, ולהיפך. בכל מקרה שאתם מעוניינים לקבל שירות כלשהו משירותיה של החברה, כדאי לעשות בדיקה כוללת ומקיפה גם במסגרת קלי שוקי הון, וגם במסגרות אחרות, על מנת ליצור תשתית כמה שיותר רחבה וכמה שיותר יסודית לקבלת ההחלטה שלכם.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y