להבה בית השקעות

להבה בית השקעות הוא בית השקעות קטן יחסית שהוקם בשנת 1992 ורכש מוניטין מעולה בקרב לקוחותיו, ובקרב משקיעים בשוק ההון. בית ההשקעות מציע מספר שירותי השקעה כדוגמת ניהול תיקים, קרנות נאמנות, קופות גמל בניהול אישי ומחקר, וכן מתמחה בתחום האג"ח. סך הנכסים המנוהלים על ידי החברה מגיע לכדי 1 מיליארד שקלים חדשים. אחד מהשירותים המעניינים שמציעה החברה הוא קופת גמל בניהול אישי. 

מרבית האנשים החוסכים במסגרת קופת גמל, עושים זאת בקופות גדולות מאוד הלוקחות את כספי כל העמיתים שלהן, ומשקיעות אותו כגוף אחד בערוצי השקעות שונים. ישנם אנשים שאוהבים לשלוט בכסף שלהם יותר מאחרים, ורוצים לדעת בדיוק היכן מושקע הכסף שלהם, גם כאשר מדובר בקופת גמל. אנשים אלו יכולים להעביר את כספי קופת הגמל שלהם לניהול על ידי להבה בית השקעות, שם יבוצע ניהול אישי של קופת הגמל שלהם.


האם כדאי לעבוד עם להבה?

ובכן, השאלה היא כללית מדי, וכדי לתת עליה תשובה צריך לדעת בדיוק מה אתם מתכוונים לעשות עם להבה. בכל מקרה שאתם רוצים להצטרף לשירותי להבה, עליכם לבחון את השירות הספציפי שבו אתם מעוניינים, ולהשוות את ביצועי החברה לביצועים של חברות אחרות. במידה ולהבה יודעת להעניק לכם בתום כל שנה תשואה אטרקטיבית שקשה למצוא כמוה בשוק, הרי שבוודאי שכדאי לעבוד עם להבה, ולהיפך. ייתכן מאוד שלהבה חזקה בתחום של קרנות נאמנות וייתכן שהיא חזקה יותר בתחום של ניהול תיקי השקעות. ייתכן שלהבה מתמחה יותר בתחום אגרות החוב, כך שאם אתם רוצים לנהל תיק השקעות סולידי ושמרני, יהיה כדאי לכם להצטרף ללהבה, בעוד אם אתם אוהבים סיכון ורוצים להתפרע עם מניות בבורסה, יהיה כדאי לכם לבחון ספק שירותים אחר. הכדאיות של עבודה עם להבה, או עם כל בית השקעות אחר הוא תלוי שירות, ותלוי תחום התמחות ומקצועיות של ספק השירות. כל ספק שירות מתמחה בתחום אחר, כל ספק שירות מציג ביצועים שונים לאורך שנים, וצריך לבחון כל ספק אחד לאחד.


איך בודקים את הביצועים של להבה בית השקעות?

 במרבית המקרים, כאשר לא מדובר בקרן השתלמות או קופת גמל, קשה לבדוק את הביצועים של החברה בחיפוש פשוט באינטרנט. על מנת להתרשם מיכולות החברה יהיה עליכם לפנות אל משרדי החברה, ולקבוע פגישה עם יועץ השקעות. יועץ ההשקעות יוכל לתת לכם דו"חות של פעילות החברה, להציג בפניכם ביצועים של החברה, וכן לתת לכם פרטים אודות דמי הניהול שגובה החברה.

רק במקרה כזה, תוכלו לקבל מידע אותנטי ואמיתי, אך שימו לב שאתם מקבלים את כל המידע שאתם צריכים לאורך תקופה של שנים ארוכות, ולא רק את הנתונים שהיועץ ירצה להראות לכם כי נוח לו. כמו כן, כדאי להתייעץ עם בן משפחה או חבר קרוב המכיר את החברה, או עם יועץ השקעות פרטי שיכול לתת לכם קצת נתונים על החברה, התפתחויות שהתרחשו אצלה במהלך השנים, ומעמדה התחרותי בשוק ההון בישראל. שיהיה בהצלחה.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y