מיטב בית השקעות

מיטב בית השקעות פועלת בהשקעות בשוק ההון החל משנת 1979, החברה מנוהלת על ידי אילן רביב והיא מעניקה שירותים של ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות מסחר עצמאי ועוד.

אצל מיטב בית השקעות הלקוח מגדיר את מדיניות ההשקעה תוך התייעצות עם מנהל התיקים האישי שלו. כספיו של הלקוח מופקדים בחשבון על שם הלקוח כאשר הוא מעניק ייפוי כוח למנהל התיקים לפעול בחשבון. ללקוח של מיטב בית השקעות ישנה גישה שוטפת לחשבון הבנק והוא יכול לעקוב אחר ניהול תיק ההשקעות שלו בכל רגע נתון, דמי הניהול שהחברה גובה הינם בהתאם להיקף התיק.

 

ניתן לנהל את תיק ההשקעות על פי בחירה במסלול של השקעה בקרנות נאמנות או השקעה בניירות ערך, הלקוח יכול גם לשלב בין שני המסלולים. במסלול של קרנות הנאמנות, הלקוח בוחר באיזה סוג של קרן נאמנות הוא רוצה להשקיע, האם מדובר בקרן נאמנות מנייתית שנחשבת  בעלת סיכון גבוה יותר, או בקרן נאמנות המשקיעה באגרות חוב, קרן נאמנות שקלית, קרן נאמנות המשקיעה במטבע חוץ וכדומה. לכל קרן נאמנות בחברת מיטב בית השקעות יש מדיניות השקעה מפורטת משלה, כאשר מנהל הקרן הוא זה שמקבל את החלטות ההשקעה השוטפות כמובן בהתאם למדיניות הקרן.

השקעה בקרנות הנאמנות של מיטב בית השקעות מאפשרת ללקוח ליהנות מהמקצועיות של מנהל הקרנות הנאמנות אשר לרשותו עומדים צוות של אנליסטים שעוזרים לו לבצע את החלטות ההשקעה בקרן. קרנות הנאמנות של מיטב בית השקעות מפזרות את הסיכונים שלהן וזאת כדי להוריד את רמת הסיכון בקרן.

 

מנהלי ההשקעות של מיטב בית השקעות משתדלים לנקוט בעמדות שונות מהקונצנזוס ולאמץ לעצמם גמישות מחשבתית וזאת כדי  להקדים את שוק ההון ולזכות ביתרונות של חשיבה מקורית המתורגמת למעשים מיידיים. העבודה האנליטית המבוצעת אצל מיטב בית השקעות הינה באיכות גבוהה במיוחד מכיוון שהחברה יודעת ומאמינה שהמחקר והניתוח הם הבסיס החשוב ביותר לקבלת החלטות בשוק ההון.

 

לקוחות של מיטב בית השקעות יכולים לסחור בצורה עצמאית ובזמן אמת בשוקי ההון בארץ ובחו"ל באמצעות מערכת המסחר העצמאית של "גאון טרייד" חלוצת המסחר האינטרנטי בישראל. מערכת המסחר של מיטב בית השקעות מאפשרת ללקוחותיה לסחור במוצרם הבאים: אופציות, חוזים עתידיים, מניות וכדומה. באמצעות מערכת המסחר הלקוח יכול לתת פקודות מתקדמות של קנייה ומכירה ויש לו שליטה מוחלטת על העסקאות שהוא מבצע גם אם הוא אינו נוכח באותו רגע ליד המחשב. מערכת המסחר של מיטב בית השקעות הינה מערכת מסחר אמינה ומדויקת הנותנת תמונת מצב עדכנית גם בנוגע לחשבון המסחר וגם בנוגע למצב העסקאות.

 

בניהול קופות הגמל, מיטב בית השקעות עושה שימוש בניסיון הרב שהיא צברה במהלך פעילות של 30 שנים בשוק ההון. הצוות המנהל את קופות הגמל בחרה הינו צוות שעבר הכשרה מקצועית מפרכת כדי שיהיו לו את הכלים לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בתחום זה, החלטות הצוות מגובות על ידי מחלקת המחקר של מיטב בית השקעות.

בחברת מיטב בית השקעות מקפידים לשמור על שקיפות מלאה בתיקי הלקוחות ועל סטנדרטים גבוהים של אתיקה מקצועית כדי להעניק ללקוחותיהם יחס שבנוי על אמון, הוגנות ושקיפות. בכול חודש מקבל הלקוח מידע אודות הרכב קופת הגמל וכן על התשואות שהקופה עשתה במהלך אותו חודש.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y