מרץ השקעות

חברת מרץ השקעות היא למעשה חברת ברוקרים הפועלת בשוק מזה 18 שנים. החברה מתמחה באיתור ערוצי השקעה אטרקטיביים בשוק משתנה. החברה מעסיקה כלכלנים ובוגרי מנהל עסקים המבצעים בחינה תמידית של שוק ההון, ומנסים לאתר השקעות אטרקטיביות עליהן הם יכולים להמליץ ללקוחות החברה. 

במסגרת פעילותה, מבצעת החברה ניהול תיקי השקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים. ניהול תיקי השקעות אומר שהלקוח מגיע אל מרץ השקעות ומבקש לדעת כיצד הם יכולים לסייע לו בהשקעת כספו בערוצים כדאיים. החברה בוחנת את היקף ההשקעה הנדרשת, ואת רמת הסיכון שמגדיר הלקוח. בהתאם לכך, בונה החברה תיק השקעות המפזר את כספי הלקוח בהשקעות שונות ובערוצים שונים. כך למשל, יכולה החברה לבנות תיק השקעות הכולל 20% השקעה במניות, 10% השקעה באופציות, 30% השקעה בנדל"ן, 20% השקעה בעסקים ועוד 20% השקעה באג"ח ממשלתיות ואג"ח חברות. בצורה זו, מפזרת החברה את הסיכון של הלקוח, ומאפשרת לו ליהנות גם מסיכוי להשגת תשואות גבוהות.


מה עוד עושה החברה?

בניית תיק השקעות הוא רק השלב הראשון בניהול תיקים ובאספקת שירותי ברוקרים. בסופו של דבר, אנחנו חיים בתוך עולם משתנה, שבכל יום משתנים בו דברים, ובהתאם לכך משתנים תנאי השוק, צצות הזדמנויות חדשות, והזדמנויות אחרות פשוט נעלמות. בית השקעות טוב צריך להיות כל הזמן עם היד על הדופק, לאתר השקעות אטרקטיביות חדשות, לאתר השקעות שמראות סימני גסיסה, ולנתב את כספי ההשקעה של הלקוח בהתאם. להעביר כספים מערוצי השקעה מסויימים לערוצים אחרים, ולנתב כספים בתוך ערוץ השקעה מהזדמנות אחת לאחרת. זה הוא למעשה ניהול תיק השקעות וזה בדיוק מה שעושה חברת מרץ השקעות.


איך לומדים עוד אודות החברה והביצועים שלה?

אפשר לקבל מידע רב אודות החברה באתר האינטרנט שלה, שם אפשר למצוא גם הסברים על הפעילות שלה, ועל סל המוצרים והשירותים שהיא מספקת, וכן נתונים לגבי ביצועי החברה. יחד עם זאת, החברה עובדת עם לקוחות שאינם מעוניינים ששמם או ההישגים הפיננסיים שלהם יעמדו לרשות הציבור, ועל כן החברה דואגת לשמור על דיסקרטיות ביחס לפעילותה. כדי לקבל מידע יותר מבוסס ויסודי, יהיה עליכם להיפגש עם נציגי החברה, לשמוע מה הם יכולים להציע לכם, ומה הם יכולים לספר לכם על הביצועים שלכם. מקור טוב יותר, יכול להיות קרוב משפחה או חבר טוב שמכיר את החברה, או יועץ השקעות פרטי שאין לו שום קשר עסקי עם החברה, אך מכיר את פעילותה ויכול לספר לכם עליה.

במקרים מסויימים אפשר גם לאתר מידע בגוגל באמצעות חיפוש חופשי, ולהגיע לתגובות ופוסטים של אנשים פרטיים שעבדו או עובדים עם החברה ויכולים לתרום לכם מהניסיון שלהם איתה. אנשים אלה יכולים לשתף אתכם בחוויית השירות שלהם, בביצועים הפיננסיים שהם מכירים בעבודתם עם מרץ השקעות, ובכך לסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. כמו כן, תוכלו לקבל מידע נוסף אודות החברה באתר משרד האוצר, אם כי לא ברור עד כמה המידע הזמין בו יוכל לשמש אתכם. בכל מקרה שווה לנסות. שיהיה בהצלחה.

 

 

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y