סיגמא בית השקעות

סיגמא בית השקעות, כשמו כן הוא בית השקעות. סיגמא היא בית השקעות המנהל מאות תיקים של לקוחות פרטיים, חברות וקרנות נאמנות בהיקף נכסים של 2.5 מיליארד שקלים חדשים. החברה, בראשות פרופסור דן גלאי מספקת שורה ארוכה של שירותים פיננסיים בתחום ההשקעות, כדוגמת ניהול תיקים, קרנות נאמנות, תכנון פיננסי וכדומה. 

במסגרת תיכנון פיננסי תוכלו לקבל שירותים של מוצרי חיסכון, ניהול תיק השקעות אישי, ניהול השקעות בקופות גמל וקרנות השתלמות, ניהול חיסכון פנסיוני ועוד. במסגרת ניהול תיקים, תוכלו לקבל את השירות עצמו של ניהול תיק ההשקעות שלכם, מה שאומר בניית תיק השקעות, וניתוב כספי התיק להשקעות שונות בהתאם להתפתחויות בשוק. כמו כן, סיגמא מנהל את סיגמא קרן נאמנות המציעה מגוון רחב של אפיקי השקעה ללקוחות החברה.


האם כדאי לעבוד עם סיגמא?

סיגמא הינה חברה מובילה וותיקה בעלת מוניטין בשוק ההון הישראלי. יחד עם זאת, הבחירה האם לעבוד עם סיגמא אינה צריכה להיות מבוססת רק על זה. קבלת החלטה לגבי כספים שיש לכם ואתם מעוניינים להשקיע אותם, צריכה להתבצע בצורה רציונלית לגמרי ולא להיות מושפעת מהקשרים רגשיים. זה אומר שאם למשל אתם רוצים להשקיע בקרן הנאמנות של סיגמא, יהיה עליכם לבדוק את הביצועים של הקרן לאורך תקופה ארוכה. במידה והקרן מציגה ביצועים טובים, מעל הממוצע בשוק, ואולי אפילו בראש רשימת קרנות הנאמנות בישראל, ייתכן שיהיה כדאי לכם להשקיע בקרן הנאמנות של החברה. יחד עם זאת, אם הקרן אינה אטרקטיבית דיה, ואתם יכולים למצוא קרנות נאמנות המייצרות תשואה אטרקטיבית יותר על כספכם, השם סיגמא לא צריך להשפיע עליכם, ואתם אמורים לבחור בקרן שמעניקה לכם את הערך הכספי הגבוה ביותר.


ובכל זאת?

 הדברים בעינם עומדים. יחד עם זאת, לנתק לגמרי את הגורמים הרגשיים זה לא ריאלי. אנשים רבים מוצאים את עצמם עוזבים ספקים, גם כאשר מדובר בבתי השקעה, בגלל שירות לא טוב שהם קיבלו, יחס לא טוב וכדומה. כל אלה מצביעים בעיני הלקוח למידת הרצינות שבה לוקחת החברה את הלקוחות שלה, וזה עשוי לרמז בעיני הלקוח על חשיבות הכסף שלו בעיני החברה. אחרי שאמרנו את זה, שירות לקוחות זה גם משהו שאתם אמורים לבדוק. סיגמא טוענת לשירות לקוחות יוצא דופן, שירות אישי וסיוע אישי בקבלת החלטות השקעה.


החברה מציעה ניהול תיקי השקעות אישיים בכל סכום, ומצהירה כי שירות הלקוחות שלה מסופק ברמה זהה עבור כל לקוח. לפעמים כדאי לוותר על מספר אחוזים בתשואה, אם אתם מרגישים טוב יותר עם הספק שלכם. אלו הם שיקולים שכל משקיע צריך לקחת בחשבון, אבל בסופו של דבר, צריך לזכור שהמטרה שלנו היא לקחת את הכסף שיש לנו היום, ולהפוך אותו ליותר כסף מחר. זה המדד המרכזי שצריך לבחון, זה השיקול המרכזי שצריך לקחת. את המידע הזה תוכלו למצוא באתר של סיגמא, כמו גם באתר משרד האוצר, ובחיפוש כללי באינטרנט. בהתאם למכלול המידע שיהיה לכם, גם זה הרציונלי וגם זה הרגשי, תוכלו לקבל החלטה נבונה שמתאימה לכם ביותר.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y