תכלית בית השקעות

חברת תכלית  בית השקעות הוקמה בשנת 1987 והיא עוסקת כיום בניהול תיקי השקעות ותעודות סל, מתוך מגמה של חדשנות ודינאמיות, אשר גורמת לחברה לצמוח בקצב מואץ ולהגיע להישגים מרשימים.

אסטרטגיית ההשקעות של תכלית בית השקעות, היא ניהול ההשקעות של הלקוח על ידי צוות של מומחים תוך הסתכלות על הצרכים הפיננסיים של הלקוח בהווה ובעתיד. ועדת ההשקעות של תכלית בית השקעות היא זו הקובעת את מדיניות ההשקעה, הועדה נפגשת פעמיים בחודש והיא מתאימה את מדיניות ההשקעה שלה להתפתחויות בשוק ההון וזאת כדי לתת מענה מיידי לשינויים והתרחשויות בשוק ההון, בנוסף על כך חברת תכלית בית השקעות מבצעת מעקב יומיומי אחר השינויים בשוק ההון בארץ ובעולם.

 

פילוסופיית ההשקעות של תמיר פישמן בית השקעות מונעת על ידי שני גורמים מרכזיים, להיות עם אצבע על הדופק בכול הנוגע לשינויים בשוק ההון כדי לתת מענה בזמן אמת להתרחשויות וגם לנהל את תיקי הלקוחות תוך התחשבות בצרכיו של הלקוח ומתוך מטרה לפזר את הנכסים באופן אשר מצד אחד יפחית את הסיכונים בתיק ומצד שני ישיג תשואות עודפות.

 

ניהול התיקים של חברת תכלית בית השקעות מתבצע באמצעות ניתוח של נתונים מקרו כלכליים והערכת המומחים כיצד הם ישפיעו על המצב הנוכחי בשוק ההון, המחקר של החברה כולל גם ניתוח דו"חות כספיים של חברות בארץ ובחו"ל והערכת שוויין האמיתי. צוות המחקר של חברת תכלית בית השקעות מבצע גם מעקב אחר נתוני התשואות של אגרות החוב ורמת הדירוג שלהן.

 

בחברת תכלית בית השקעות מקפידים על פיזור אופטימלי של ההשקעות כדי להוריד באופן משמעותי את הסיכון בתיק. אסטרטגיית ההשקעה נקבעת גם בהתאם לצרכיו הספציפיים של הלקוח וגם בהתאם לתקופת ההשקעה, כאשר מנהלי התיקים מודעים להבדל המהותי בין השקעה לטווח קצר לבין השקעה לטווח ארוך.

 

תיק ההשקעות של הלקוח מנוהל בחשבון הבנק שלו ורק ללקוח יש הרשאה למשוך כספים מהחשבון או להעביר אותם. בכול השקעה והשקעה מנהלי התיק בוחנים את יחס הסיכון בהשקעה לעומת הסיכויים לתשואות חיוביות, הכסף המושקע בתיק ההשקעות הוא כסף נזיל מכיוון שהוא מושקע בנכסים נסחרים בלבד. לקוח החברה המנהל תיק השקעות אצת תכלית בית השקעות מקבל דיווחים תקופתיים בנוגע למצב של תיק ההשקעות.

 

לחברת תכלית בית השקעות מגוון גדול מאוד של תעודות סל, תעודות הסל של תכלית בית השקעות נהנות מהשותפות בין קבוצת מייקל דייוויס לחברה והן מציעות חיבור בין מוצר פיננסי ייחודי לבין שירות מקצועי. באתר החברה מתפרסמות הקטגוריות של תעודות הסל כגון: תעודות סל מדדים מניות ישראל, תעודות סל מדדים מניות חו"ל, תעודות סל ממונפות ובחסר, תעודות סל סחורות, תעודות סל מדדים אגרות חוב ותעודות סל מטבע חוץ. באתר תכלית בית השקעות ניתן לקבל דף מידע מפורט אודות כל תעודה ותעודה וכן תשקיף של התעודה. נתונים אלו עוזרים ללקוחות לבחור בתעודת הסל המתאימה ביותר לתמהיל ההשקעות שלהם.

 

באתר חברת תכלית בית השקעות ניתן למצוא גם סקירות שוק עדכניות ומפורטות הכוללות סקירה שבועית בארץ, במט"ח, בארה"ב, מדד המעוף ועוד וכן סקירות של מתכת הכסף, זהב, נפט ועוד.

לקבלת הצעות להשקעה מתאימה

עליך למלא את פרטיך לקבלת הצעה ממספר בתי השקעות שונים

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y