סוכנות ביטוח אגם פתרונות

סוכנות ביטוח אגם פתרונות מעניקה מענה מקיף בכל תחומי הביטוח והפיננסים, באמצעות צוות מיומן המבטיח ללקוח שקט נפשי לאורך כל הדרך

סוכנות היטוח אגם פתרונות הוקמה בשנת 1970 ומאז שמה לה למטרה להעניק שירות אמין ומקצועי ללקוח. כבר למעלה מארבעה עשורים מעניקה הסוכנות למבוטחיה מענה מקיף בכל תחומי הביטוח והפיננסים. זאת באמצעות צוות מיומן המתאים את השירותים הביטוחיים לצרכי המבוטח ובני משפחתו ומקנה לו שקט נפשי לאורך השנים.

 

מיום הקמתה, סוכנות ביטוח אגם פתרונות חרטה על דגלה לרצות את הלקוח ולהעניק לו שירות הוגן, מהיר, אישי ומקצועי. זאת הודות למגוון פתרונות ביטוח ופיננסים הנמצאים תחת קורת גג אחת: ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, ביטוח עסקי, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, הסדרים פנסיוניים והסדרי פרישה.

מאחורי סיפור ההצלחה של סוכנות הביטוח אגם פתרונות, עומד צוות מנצח הדואג להבטיח את רווחת הפרט. אגם פתרונות מונה חמישה עשר סוכנים שנבחרו בקפידה וילוו את הלקוח החל מפגישת הייעוץ הראשונה ועד סוף הדרך.

וותק וניסיון מקצועי עשיר, הביאו את אגם פתרונות להעמיד לרשות הלקוחות פתרונות מתקדמים של חברות ביטוח מובילות בישראל, בהן: מגדל, מנורה מבטחים, כלל ביטוח, הפניקס, הראל ביטוח ופיננסים.

אגם פתרונות מציעה פוליסת ביטוח חיים המאפשרת להבטיח ליקירינו יציבות כלכלית ושמירה על רמת החיים, במקרה של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מקרה מוות. במטרה להסתגל למצב החדש ולהתמודד עם הנטל הכללי, יוענק פיצוי חד פעמי גבוה במקרה של נכות, שיסייע לך ולמשפחתך לשמור על רמת החיים אליה הייתם רגילים. במקרה של אובדן כושר עבודה יינתן פיצוי חודשי המותאם לרמת הכנסתך החודשית. במקרה של מוות ישולם סכום הביטוח באופן חד פעמי, אותו רכשת למוטבים שקבעת מראש ו/או תוענק קצבה חודשית המותאמת באופן אישי לצרכי המשפחה.  

כדי שתהיו מבוטחים ובטוחים מפני כל צרה, אגם פתרונות מציעה ביטוח בריאות המותאם ללקוח ולמשפחתו. זאת במטרה לספק מענה לכל הבעיות הבריאותיות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ. כמו כן, מציעה אגם פתרונות ביטוח סיעוד, המבטיח טיפול ראוי, ליווי צמוד ומקורות מימון להם נזקק חולה סיעודי.

סוכנות הביטוח אגם פתרונות מציעה גם ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. מחיר הביטוח ייקבע בהתאם לפרמטרים שונים הקובעים את גובה הפרמיה, בהם: גיל הנהג, שנות הוותק שלו על הכביש, דגם הרכב, עבר תחבורתי של הנהג והרכב ועוד.

אגם פתרונות דואגת לכם גם כשאתם מחוץ לגבולות הארץ. בין אם טסים למטרות עסקים או למטרות טיול, רכישת ביטוח נסיעות לפני שעולים על המטוס הוא צעד הכרחי. הסוכנות מציעה מגוון כיסויים להוצאות רפואיות העלולות להגיע לסכומי עתק וכיסוי לנזקים הנגרמים למטען האישי שנלקח איתכם במזוודה. היקף הכיסוי מותאם לכל נוסע ולכל נסיעה, במטרה שתטוסו לטיול בראש שקט.

סוכנות הביטוח אגם פתרונות מספקת מענה מקצועי גם בתחומי הפיננסים ומעניקה למבוטח ייעוץ מקצועי אצל מיטב המומחים בניהול תיקים. כמו כן, ניתן ייעוץ מקצועי גם בתחומי קופות גמל, קרנות השתלמות ומסלולי חיסכון מגוונים.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y