סוכנות ביטוח אלמוג

אלמוג תכנון פיננסי הוקמה בשנת 1998 ומאז ועד היום שמה לה למטרה להעניק מענה אישי, מקצועי ומתקדם בתחומי הביטוח, הפיננסים והנהלת החשבונות. זאת מתוך ראייה כי כל בעל עסק זקוק לפתרונות מגוונים תחת קורת גג אחת, שיבטיחו ניהול יעיל בימי שגרה ובמיוחד בתקופות משבר לא צפויות.

סוכנות ביטוח אלמוג גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמונה אותה ולכן גיבשה תפיסת עולם עסקית המבוססת על ראיית טובת המבוטח. אנשי המקצוע המיומנים שפועלים בסוכנות, מעמידים את הלקוח במרכז ומתאימים לו את המיטב מתוך תמהיל המוצרים הביטוחיים והפיננסים. מכיוון שלכל לקוח צרכים שונים ממשנהו, מתמחה הסוכנות בהתאמה מקסימאלית של קשת המוצרים, שמעניקים לכל מבוטח מענה מקיף ושקט נפשי לו ולמשפחתו.

בשאיפה מתמדת למצוינות, סוכנות ביטוח אלמוג מספקת מגוון שירותי ביטוח המותאמים אישית לכל מבוטח: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח עסק, ביטוח משכנתא, ביטוח דירה. כמו כן, מספקת סוכנות אלמוג שירותים פיננסים, פתרונות פרישה, ייעוץ מס, החזר מס ועוד פתרונות מניבים שיסייעו ליהנות מעתיד כלכלי איתן.

במטרה לספק לקהל לקוחותיה את מיטב הכיסויים בהתאמה מקסימאלית ובמחיר משתלם, פועלת סוכנות אלמוג לביטוח עם חברות הביטוח המובילות בישראל: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, מנורה מבטחים, איילון חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח והכשרה חברה לביטוח.

אלמוג ביטוחים מציעה לך לנהל את העסק בראש שקט וליהנות מהגנה מרבית בכל עת באמצעות פוליסת ביטוח עסק. כדי לספק למועסקים וללקוחות שלך את השירות הטוב ביותר, סוכני אלמוג ישמחו להתאים את הפוליסה לפרופיל הייחודי, באמצעות מיפוי מקיף של צרכי בית העסק והסיכונים שעלולים להתייצב מולו. לרשותך תמהיל ביטוחים עסקיים שישמרו על מקור הפרנסה שלך: ביטוח צד ג', ביטוח מבנה, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מעבידים ועוד.

סוכנות לביטוח אלמוג דואגת גם לרווחת היקרים לך במקרה של מוות בטרם עת ומציעה פוליסת ביטוח חיים שתאפשר למשפחה להתמודד עם האובדן הרגשי והנטל הכלכלי. סוכני הביטוח של אלמוג מודעים לרגישות הרבה ולקושי לחשוב בנשימה אחת על כסף ומוות. לכן, הצוות המיומן של הסוכנות יבצע עבורך מיפוי מעמיק, במטרה להבטיח ליקירייך כיסוי מקיף וראוי בהתאם לצרכיהם העתידיים במקרי אסון לא צפויים.

ביטוח אלמוג מאפשר לך ליהנות מהחזר מס מקסימאלי ללא צורך להתמודד עצמאית עם הליך ביורוקרטי מעיק ומסורבל. כדי שתקבל את הכסף שמגיע לך, מספקת הסוכנות שירות החזר מס ופותחת למענך חזית מול רשויות המס עד לקבלת מלוא הכספים. בנוסף, מציעה סוכנות ביטוח אלמוג ייעוץ מס, שרותי הנהלת חשבונות ומגוון פתרונות פיננסים מניבים לבעלי עסקים.

אלמוג סוכנות לביטוח מציעה גם מגוון פתרונות פרישה שיאפשרו לך לצאת לגמלאות בראש שקט ולהגשים תוכניות עתידיות. לרשותך גם מסלול חיסכון פנסיוני – קרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים – המותאם אישית לצרכייך ומהווה רשת ביטחון כלכלית בתקופת הפרישה.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y