סוכנות עמית לביטוח

לקוחות סוכנות עמית לביטוח אינם מתפשרים על יחס אישי ושירות מקצועי, ומבטיחים לעצמם שקט נפשי וביטחון כלכלי

סוכנות עמית לביטוח הוקמה בשנת 2000 ומאז חורטת על דגלה להעניק לכל לקוחותיה את הפתרונות המשתלמים ביותר במתן שירותי ביטוח ופיננסים. הסוכנות ממוקמת בירושלים, אך מספקת מענה כלל ארצי ללקוחות שלא מתפשרים על יחס אישי ושירות מקצועי. כבר למעלה מעשור שסוכנות עמית נשענת על ערכים של נאמנות, אחריות ומקצועיות. זאת במטרה להקנות ללקוח שקט נפשי וביטחון כלכלי, שכל כך הכרחי במציאות הדינאמית בה אנו חיים. הסמל המאפיין את הסוכנות הוא מגן, מתוך ראייה כי יש לספק ללקוח הגנה איתנה. סוכנות עמית רואה בלקוח שותף מלא ופעיל בעשייה, החל מהייעוץ הראשוני ולאורך כל הדרך.

 

סוכנות ביטוח  עמית מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות מתקדמים של מיטב חברות הביטוח בישראל: מגדל, הפניקס, כלל ביטוח, הראל ומנורה מבטחים. בזכות השירות המקצועי והמבחר הגדול, גאה הסוכנות בשונות האוכלוסיות המבוטחות הפוקדת אותה. בין לקוחותיה נמנים לקוחות פרטיים, עצמאיים, חברות ועסקים. לרשות הלקוחות קיימות פוליסות לבחירה, העונות לצרכים שונים במגוון תחומי החיים ומותאמות אישית לדרישות המבוטח ומשפחתו. בין הפוליסות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה וביטוח משכנתא. כמו כן, מציעה הסוכנות פתרונות פיננסים יצירתיים ומסלולי חיסכון המותאמים אישית לסוגי השקעות שונים.

פוליסת ביטוח חיים של סוכנות עמית דואגת שלקוחותיה יהיו מבוטחים ובטוחים בכל זמן. מכיוון שהחיים מלאי הפתעות רצוי להיערך מראש למקרי אסון. במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מוות, פוליסת ביטוח חיים תקנה ביטחון כלכלי ליקירכם – במיוחד בזמנים קשים של מות המפרנס. בסוכנות מודעים לרגישות ברכישת הפוליסה ובקושי לחשוב על הבלתי צפוי. לכן, החל מהחלטת הלקוח לרכוש ביטוח חיים, יוצמד אליו סוכן מקצועי שיסקור את צרכיו של המבוטח ושל משפחתו. זאת במטרה לברור בין מגוון הביטוחים המוצעים ולהתאים רשת ביטחון כלכלית שתענה על כל הדרישות העתידיות. 

סוכנות עמית מציעה ללקוחותיה גם ביטוח רכב. למרות שכיחות הפוליסה ומגוון הצעות מחיר של חברות אחרות, מומלץ לרכוש ביטוח רכב אצל סוכן אמין שיבטיח מענה מהיר ומקצועי במקרה הצורך – בין אם אתם ממתינים לגרר ובין אם חלילה הייתם מעורבים בתאונה. לבחירתך ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' המכסים אותך ואת רכבך מפגיעות ונזקים שונים. מחיר הביטוח ישתנה בהתאם לסוגו ובהסתמך על קריטריונים שונים, בהם: גיל הנהג, שנות וותק על הכביש, עבר תחבורתי של הנהג והרכב ועוד.

סוכנות עמית דואגת לעתידכם הכלכלי ועל כן מציעה מגוון פתרונות פיננסים. לקוח המעוניין בהשקעה נבונה ובהבטחת תכנוניים עתידים, יבחר את השירות המתאים לו בהתאם לסכום הכסף העומד ברשותו, צרכיו העתידיים וסעיפים נוספים המשפיעים על סוג ההשקעה. בסוכנות קיימת גם אפשרות להצטרף למסלול חיסכון פנסיוני, שיבטיח לכם משכורת חודשית בתקופת הפרישה. לבחירתכם ארבע תוכניות חיסכון: קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים.

אם אתם מעוניינים להבטיח את עתיד צאצאיכם, סוכנות עמית מציעה גם חיסכון לילדים. התוכנית הגמישה מאפשרת גם להורים צעירים וטריים לחסוך לילדם לכל הוצאה אפשרית – החל מחגיגות המצווה ועד קניית דירה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y