סוכנות ביטוח עטרת פז

 

סוכנות ביטוח עטרת פז מעניקה פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים, בשילוב ערכים איתנים של מקצועיות, הגינות ושקיפות לאורך כל הדרך אל עבר עתיד טוב יותר

 

 

סוכנות ביטוח עטרת פז חרטה על דיגלה לקדם את רווחת הפרט ולפעול למען טובתו האישית של הלקוח, באמצעות התאמה מקסימאלית של מוצרי ביטוח ופיננסים מתקדמים ובשילוב ערכי יסוד של יחס אישי, שירות מקצועי ואמינות לאורך כל הדרך. מאז הקמתה בשנת 2007, שואפת הסוכנות להעניק מענה מהיר ומקיף לכל מבוטח, נטול מונחים לא ברורים שלרוב מבלבלים את הלקוח ומביאים אותו לרכוש מוצרים שכלל לא תואמים לצרכיו האישיים.

כדי לאפשר למבוטחים ליהנות מחיים טובים ובטוחים יותר, הצוות המיומן של ביטוח עטרת פז ילווה את הלקוח במסירות החל מהייעוץ הראשוני, במטרה להכיר את אורח חייו וצרכיו העתידיים, תוך התחשבות במצבים לא צפויים. כך, יזכה המבוטח לסקירה מקיפה של תמהיל המוצרים, עד אשר יזכה לפתרון מיטבי, מתקדם ויצירתי. במקרי תביעה, עטרת פז סוכנות לביטוח תעמוד לצד המבוטח ותילחם למענו עד אשר יזוכה. 

סוכנות ביטוח עטרת פז שוכנת בעפולה אך מעניקה מענה מקיף בפריסה ארצית לשלל לקוחות מרוצים – עצמאיים, פרטיים ועסקיים – כולם מוכרים בשמם הפרטי וזוכים ליחס אישי ומשפחתי.
כיוון שכל לקוח שונה ממשנהו, עטרת פז ביטוחים מונה צוות מקצועי שמתמחה בזיהוי צרכי הלקוח ובהתאם לכך מספק שירותים מתקדמים במחירים אטרקטיביים. בין שירותי הביטוח המוצעים בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא.

כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מתמהיל מוצרים מגוון ומשתלם, סוכנות עטרת פז מעמידה לרשות המבוטחים פתרונות יצירתיים של מיטב חברות הביטוח בישראל: מגדל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח ומנורה מבטחים.

לצד מתן מענה ביטוחי מקצועי, מתמחה הסוכנות בשירותים פיננסים מניבים, פתרונות לפרישה ובגרונטולוגיה פיננסית, ששמה דגש על כל הצרכים הייחודים המאופיינים עם הגיל השלישי, להתאמת פתרונות הולמים לעתיד כלכלי בטוח יותר. כיוון שהגידול בתוחלת החיים מחייב התייחסות שונה מזו שהכרתם עד כה, צוות עטרת פז ילווה את בני הגיל השלישי צעד אחר צעד לקראת פרק חדש של התחדשות בחיים טובים יותר ויאפשר להגשים תוכניות ומשאלות באמצעות ניהול יעיל של ההון שנצבר במרוצת השנים.

יותר מכל, ביטוח עטרת פז דואג למען עתיד הלקוחות ומשפחותיהם ומציע פוליסת ביטוח חיים, שתסייע להיערך מבעוד מועד למצבים בלתי צפויים ותספק רשת ביטחון כלכלי במקרי אסון של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. בשל הקושי לחשוב על כסף ומוות בנשימה אחת, הצוות המיומן של סוכנות ביטוח עטרת פז יבצע ברגישות יתרה מיפוי מעמיק ללמידת הצרכים העתידיים של הלקוח ויקיריו, בהתבסס על גורמי סיכון שונים. היערכות מוקדמת עם פוליסת ביטוח חיים תבטיח סיוע בהסתגלות למצב הכלכלי החדש, באמצעות כיסוי מקיף שלא יצריך שינוי ברמת החיים שהיתה נהוגה טרם האסון.

בנוסף, מציעה סוכנות עטרת פז פוליסת ביטוח בריאות פרטית, שתבטיח מענה הולם לבעיות בריאותיות שונות. הפוליסה החיונית מציעה כיסוי על ניתוחים בארץ ובחו"ל, תרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות, בדיקות מיוחדות, השתלות ועוד. כמו כן, לרשות המבוטח פוליסת ביטוח סיעודי המעניקה טיפול הולם בחולה סיעודי, הנזקק לתמיכה פיזית, סיוע במקורות מימון והקלה בעול הנפשי. 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y