עתיד בריא סוכנות לביטוח

עתיד בריא סוכנות לביטוח, מספקת מענה מקיף בתחום הביטוח והפיננסים ל-9,000 לקוחות מרוצים שנהנים משירות מקצועי ויחס אישי

 

יחס אישי, שירות מקצועי והיצע רחב של פתרונות ביטוחיים ופיננסים – עקרונות ברזל אלו מלווים תמיד את סוכנות עתיד בריא. הסוכנות שהוקמה ברחובות בשנת 1993, מונה כ-9,000 לקוחות מרוצים שרובם הגיעו בעקבות המלצות מכרים. הסיבה היא ברורה: עתיד סוכנות לביטוח לא מסתפקת רק בסלוגנים, אלא מגשימה את חזונה ועושה את המיטב עבור כל לקוחותיה – עצמאים ושכירים. לכן, נחשבת עתיד בריא לבין המובילות בתחומה ואף זכתה באות כבוד מחברת הביטוח הוותיקה מגדל.

 

לקוחות עתיד בריא סוכנות לביטוח, ייהנו ממגוון שירותים מתקדמים ומיתרונות בולטים ביחס למתחרות. בין הביטוחים המוצעים בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח רכב, ביטוח משכנתא וביטוח נסיעות. כמו כן, עתיד בריא מספקת מענה לשירותים פיננסים, שיסייעו למבוטח לבחור במסלול ההשקעה המתאים לו ביותר שיניב רווחים גדולים בעתיד. לכן, כדי לספק מענה מקיף לכל לקוחותיה, פועלת הסוכנות עם חברות ביטוח מובילות בארץ: מגדל, הראל, כלל ביטוח, מנורה מבטחים ופסגות.

על מנת לבצע בחירה מדויקת ולהתאימה לצרכי הלקוח, סוכני עתיד בריא יספקו את מלוא המידע בהתחשב במציאות הדינאמית בה אנו חיים, עד למציאת פתרון הולם ומשתלם. החל מהייעוץ הראשוני, כל מבוטח בסוכנות זוכה לליווי מקצועי וצמוד. מכיוון שסוכני עתיד בריא רואים בלקוח שותף מלא, מתקיימות פגישות על פי צרכי המבוטח, בסוכנות או בביתו בהתאם להעדפותיו. במקרים של תביעה, הסוכנים המיומנים של עתיד בריא ילחמו למען הלקוח, עד אשר יזכה למרב הזכויות המגיעות לו.

עתיד בריא סוכנות לביטוח, מציעה ללקוחותיה ביטוח חיים המאפשר הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה פטירה. אם אינכם מסתפקים בביטוח בריאות ממלכתי והעתיד הבריאותי שלכם ושל הילדים שלכם חשוב לכם, מומלץ לרכוש ביטוח בריאות. בניגוד לדעה הרווחת, התשלום עבור ביטוח זה אינו גבוה ומבטיח במקרה הצורך מענה ראוי לבעיות בריאותיות שונות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ. כמו כן, מציעה עתיד בריא ביטוח סיעודי, המבטיח טיפול הולם, תמיכה מלאה ומקורות מימון להם נזקק חולה סיעודי.

 

למרות השכיחות של פוליסת ביטוח רכב, מומלץ לרכוש אותה בסוכנות אמינה שתבטיח שירות מקצועי ומהיר במקרה הצורך. סוכנות הביטוח עתיד בריא מציעה ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. מחיר הביטוח ייקבע בהתאם לפרמטרים שונים הקובעים את גובה הפרמיה, בהם: גיל הנהג, שנות הוותק שלו על הכביש, דגם הרכב, עבר תחבורתי של הנהג והרכב ועוד.

עתיד בריא סוכנות לביטוח מספקת ללקוחותיה גם מגוון שירותים פיננסיים יצירתיים. בין הפתרונות מציעה הסוכנות קרנות השתלמות, המיועדות למבוטחים המעוניינים במסלול חיסכון לטווח בינוני של שש שנים, שמזכה בהטבות מס משמעותיות. עתיד בריא מציעה גם פתרונות פרישה, שיעזרו לצאת לגמלאות בראש שקט. כדי לנהל נכון את הכספים, יוצמד למבוטח סוכן מקצועי, שיתאים את התוכנית הפיננסית בהתאם לדרישות העתידיות של הלקוח, לצד מתן ייעוץ מקצועי ועדכונים שוטפים.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y