בר-עוז המרכז לביטוח בתים משותפים

 

בר-עוז המרכז לביטוח בתים משותפים, מציע פוליסה ייחודית ומשתלמת המותאמת ללקוחות המתגוררים בבית משותף, לצד מגוון כיסויים ביטוחיים נוספים

 

בר- עוז, המרכז לביטוח בתים משותפים, הוקם על ידי אלי בר-עוז בשנת 1973, שהכיר בחשיבות של פוליסה ייחודית המותאמת ללקוחות המתגוררים בבית משותף. הסוכנות שנחשבת לגדולה ביותר בתחומה, מייצגת מאות אלפי דיירים הנהנים משקט נפשי, שירות אישי, ליווי מקצועי ומחירים זולים המותאמים לכל כיס.

בר-עוז מעניקה כיסוי עבור נזקי גוף ונזקי רכוש שהתרחשו בשטחים השונים של הבית המשותף: חדר כניסה, חדר מדרגות, חדר אשפה, חדר כושר, מקלט, גג מעלית או בריכה. כך, אם חלילה אירע נזק גוף לאחד מעובדי הבניין בעת מילוי תפקידם, תוכלו להיות מוגנים כנגד תביעות העלולות להסתכם במאות אלפי שקלים.

בר-עוז המרכז לביטוח בתים משותפים מונה סוכני ביטוח מנוסים וותיקים המלווים את הלקוחות החל מהייעוץ הראשוני. הצוות דואג ליצור קשר הדוק ומעמיק עם הלקוחות, במטרה להתאים את הביטוח באופן אישי לצרכי המבוטח תוך הקפדה על שירות אמין ובתמחור אטרקטיבי. כמו כן, במקרי תביעה עומד לרשות המבוטח צוות מיומן ששם לו למטרה לזכות את המבוטח עד קבלת הפיצוי (בהתאם לתנאי הפוליסה). מחלקת התביעות של בר-עוז תטפל בתביעות במהירות, תוך עדכון שוטף וניהול מקצועי של התביעה.

 

לצד החבילה המשתלמת והחיונית של ביטוח בתים משותפים, מציעה בר-עוז מגוון כיסויים ביטוחיים ומקיפים המותאמים ללקוח על ידי צוות מומחים, בהם: ביטוח חיים, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה וביטוח משכנתא. הסוכנות מציעה ללקוחותיה פתרונות ביטוחיים של חברות הביטוח המובילות מגדל וכלל ביטוח.

פוליסת ביטוח חיים של בר-עוז, המכונה גם ביטוח ריסק, תבטיח מקור פרנסה המשכי במקרה של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המפרנס. כדי לסייע למשפחה להסתגל במהירות למציאות החדשה, סוכנות בר-עוז תגבש את צרכי הלקוח לחבילה הביטוחית המשתלמת ביותר שתתאים לעתיד יקיריו.  

מכיוון שהבריאות קודמת לכל, סוכנות בר-עוז מציעה ביטוח בריאות המותאם אישית ללקוח ולמשפחתו ומבטיח את הטיפול המקצועי ביותר בעת הצורך. פוליסת הביטוח תכסה ניתוחים בארץ ובחו"ל, תרופות מחוץ לסל הבריאות, השתלות וטיפול בטכנולוגיות מתקדמות. כמו כן, מציעה בר-עוז ביטוח סיעוד, המבטיח טיפול ראוי, ליווי צמוד ומשאבים טכנולוגים וכלכליים להם נזקק חולה סיעודי.

בר-עוז המרכז לביטוח מציע ללקוחותיו ביטוח משכנתא מהיר ומשתלם, שיבטיח תוך שעות ספורות את אישור המשכנתא. כתנאי לרכישת המשכנתא וכדי להבטיח את החזרת ההלוואה, דורש הבנק שהמלווה יבטח את עצמו בביטוח חיים ובביטוח מבנה. פוליסת הביטוח מכסה מקרי מוות של בעל המשכנתא, על ידי כיסוי ההלוואה והגנה על עתידה הכלכלי של המשפחה, שעלולה לאבד את קורת הגג שלה.

 

בנוסף לביטוחים אלו, מציעה סוכנות בר-עז ביטוח נסיעות לחו"ל המותאם ליעד הטיסה ולאופי הטיול של כל מבוטח. בין אם אתם טסים למטרות טיול או למטרות עסקים, פוליסת ביטוח נסיעות תדאג לכסות אתכם במקרים של תאונה, בעיה רפואית המצריכה טיפול, אשפוז, או חילוץ, ביטול או דחייה של טיסה ונזק שנגרם למטען האישי שנלקח איתכם (כולל מקרי גניבה ואובדן).  

 

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y