בינה סוכנות לביטוח

בינה סוכנות לביטוח מעניקה מענה אישי, מקצועי ומקיף בכל תחומי הביטוח והפיננסים,  המקנה שקט נפשי ואיכות חיים טובה יותר ללקוח ולמשפחתו

בינה סוכנות לביטוח נחשבת לבין המובילות בתחומה בארץ, הודות לשירות אדיב, יחס אישי ומענה מקצועי. בינה היא סוכנות ביטוח עצמאית, המציעה ללקוחותיה ליהנות מיתרונותיה הרבים וכוחה העצום בשוק הביטוחים. כך, זוכים לקוחות הסוכנות לבחור בין מגוון כיסויים משתלמים, במקסימום התאמה לצרכים הייחודים של כל מבוטח ובמינימום עלות ביחס למתחרות השונות.

צוות בינה מונה כ-200 עובדים מקצועיים בפריסה ארצית, שחרטו על דגלם לשים את הלקוח במרכז ולספק לו מענה מהיר, מקצועי ויעיל. לרשות המבוטח קיימים מגוון פתרונות ביטוח חיים, בריאות ואלמנטרי. בין הפוליסות: ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות ועוד, לצד פתרונות פנסיונים ומסלולי חיסכון המאפשרים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר.

כדי להבטיח מגוון שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, בינה סוכנות לביטוח מציעה למבוטחיה פתרונות מתקדמים של חברות הביטוח המובילות בישראל. בין החברות המיוצגות על ידי סוכנות בינה: מגדל, כלל ביטוח, מנורה מבטחים, שומרה, הפניקס ועוד. כך, כל לקוח יוכל ליהנות מקשת רחבה של פתרונות, לברור את חברת הביטוח המועדפת עליו ולבחור מבין כל הפוליסות המוצעות.
החל מהייעוץ הראשוני יעמוד לצידו של המבוטח סוכן ביטוח מיומן, שילווה אותו לאורך כל הדרך ויבטיח שקט נפשי לו ולמשפחתו.

פוליסת ביטוח חיים של סוכנות בינה, המכונה גם פוליסת ריסק, מהווה רשת ביטחון כלכלי במקרה של אסון הפוקד את המבוטח ואת יקיריו. במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מוות – תובטח למשפחתך הכנסה שנקבעה מראש בהתאם לצרכיה. זאת במטרה להסתגל במהירות למציאות החדשה ולשמר את רמת חיים שהיתה נהוגה לפני התרחשות האסון.

בינה סוכנות לביטוח מציעה גם ביטוח רכב המכסה אותך ואת רכבך מפגיעות ונזקים שונים. לבחירתך פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. מחיר הביטוח יקבע בהתאם לסוג הפוליסה ובהסתמך על פרמטרים קבועים, בהם: גיל הנהג, שנות וותק על הכביש, עבר תחבורתי של הנהג והרכב, שנתון הרכב וכו'.

בינה סוכנות לביטוח תדאג לבחור  ביטוח משכנתא מותאם ביותר ללקוח המעוניין לרכוש דירה וזקוק למשכנתא. כדי להבטיח את החזר ההלוואה, דורשים הבנקים לרכוש ביטוח משכנתא, במקרה של מות הלווה או במקרה שנגרם נזק לנכס. בינה תאפשר למבוטח ליהנות מפוליסת ביטוח משכנתא, המותאמת באופן אישי ומאפשרת את אישור המשכנתא במהירות, בלי דאגות מיותרות.

הן ללקוחותיה הפרטיים והן לשכירים, בינה סוכנות לביטוח מציעה פתרונות פיננסיים ומסלולי חיסכון  פנסיוני המשתנים בהתאם לטווח הזמן שבו הלקוח רוצה לחסוך. החיסכון יכול לכלול אחת או יותר מהתוכניות הבאות: קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וביטוחי מנהלים. כולם יותאמו באופן אישי ומדויק לצרכי המבוטח ויבטיחו עתיד כלכלי יציב יותר.

סוכנות הביטוח בינה דואגת בין השאר להחזיר את מה ששייך לך. אם אתה עובד שכיר ששילם מס הכנסה ובתום השנה התברר כי קיים הפרש בין חבות המס השנתית לסכום ששילמת, מגיע לך החזר מס. סוכנות בינה תחסוך לך זמן יקר והתעסקות מעיקה, ותסייע לך לקבל החזר מס שלעיתים יכול להגיע לאלפי שקלים.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y