בירן סוכנות לביטוח

 

כבר למעלה מ-50 שנה בירן סוכנות לביטוח מעניקה ללקוחותיה מגוון פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים, בשילוב ערכים של מסירות, הגינות ומקצועיות

בירן סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1961 על ידי יחזקאל ברנהולץ ומאז ועד היום מלווה במסירות את לקוחותיה, הנהנים משפע פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים, בשילוב ערכים של מסירות, הגינות ומקצועיות. תפיסת העולם העסקית של הסוכנות מבוססת בעיקר על ראיית טובת הלקוח, הנחשב לשותף פעיל לאורך כל הדרך אל עתיד טוב יותר. כל אלו משקפים את צביונה הייחודי של סוכנות בירן, שזוכה להערכה תמידית מצד חברות ביטוח מובילות בארץ. הסוכנות חברה במועדון המיליון של חברת מגדל הוותיקה ובמועדון MDRT המונה סוכני ביטוח מובחרים. כמו כן, יחזקאל ברנהולץ כיהן כנציג ישראל בארגון העולמי של בכירי הסוכנים בתחום ביטוח חיים.

סוכנות בירן לביטוח ממוקמת בבת ים, אך מספקת מענה מקיף בפריסה ארצית למגוון לקוחות – ,פרטיים, עצמאיים חברות מסחריות ועוד.
מתוך גישה הגורסת כי לכל לקוח צרכים ייחודים שונים ממשנהו, סוכנות ביטוח בירן מפנה את מיטב משאביה כבר למעלה מ-50 שנה – עד אשר ימצאו הפתרונות המשתלמים והמותאמים ביותר לרווחת המבוטח ובני משפחתו.

בירן ביטוחים הינה סוכנות משפחתית וככזו היא מכירה כל מבוטח בשמו הפרטי ומקפידה לספק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח ויקיריו בכל תחומי החיים. בין פתרונות הביטוח שמוצעים בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. תמהיל המוצרים המגוון יותאם מקסימאלית לדרישות הלקוח באמצעות הסוכנים הוותיקים של בירן, שמכירים את שוק הביטוחים על בוריו ומוכנים בכל עת לקראת שינויים רגולטורים שכה אופייניים לתחום. כמו כן, מספקת הסוכנות שירותים פיננסים מתקדמים שיסייעו למבוטח ליהנות ממסלולי ההשקעה ואפיקי חיסכון מניבים, בהכוונת הצוות המיומן של ביטוח בירן המטפח היכרות מעמיקה עם שוק ההון ומודע לכל רמות הסיכון השונות. בנוסף, לרשות המבוטחים עומדים פתרונות לפרישה שיאפשרו לישון בשקט ולהתחיל את תקופת הגמלאות ברגל ימין.

על מנת לספק ללקוח את פתרונות הביטוח והשירותים הפיננסים המתקדמים ביותר, סוכנות ביטוח בירן משתפת פעולה עם חברות הביטוח המובילות בישראל: מגדל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, מנורה מבטחים, שומרה חברה לביטוח, אליהו חברה לביטוח והכשרה ביטוח.

סוכנות לביטוח בירן דואגת לרווחת משפחת המבוטח ומציעה פוליסת ביטוח חיים שתאפשר להתמודד עם האובדן הרגשי והנטל הכלכלי במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. בשל הקושי לחשוב על כסף ומוות בנשימה אחת, הצוות המיומן של הסוכנות יתאים את הפוליסה ברגישות יתרה בהתבסס על צרכיהם העתידיים של בני המשפחה, על מנת להבטיח כיסוי ראוי דווקא במקרי אסון בלתי צפויים.

בירן ביטוח דואג ללקוחותיו גם כשהם מחוץ לגבולות הארץ ומציע פוליסת ביטוח נסיעות שתלווה את המבוטח עד שישוב הביתה בשלום. פוליסה חיונית זו המותאמת אישית לכל נוסע ולכל סוג נסיעה, כוללת כיסויים להוצאות רפואיות שונות שעלולות להסתכם בסכומי עתק, ולנזקים הנגרמים למטען האישי שנלקח במזוודה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y