סוכנות ביטוח בועז הראל

סוכנות ביטוח בועז הראל הוקמה בשנת 1978 ומאז חרטה על דיגלה להעניק ללקוחותיה שירות אישי, מקצועי ואמין המקנה יציבות כלכלית איתנה. מאז ועד היום מספקת הסוכנות את פתרונות הביטוח והפיננסים המתקדמים והמשתלמים ביותר תחת קורת גג אחת. זאת במטרה להקנות למבוטח ולמשפחתו שקט נפשי שכל כך הכרחי במציאות הדינאמית בה אנו חיים.

סוכנות ביטוח בועז הראל הינה סוכנות משפחתית ולכן היא מבוססת על ערכים של אחריות ומקצועיות ללא פשרות כלפי כל לקוח. הודות לקשר המשפחתי ההדוק בין בני המשפחה, דואגת הסוכנות להכיר כל מבוטח בשמו הפרטי וללוות אותו לאורך כל הדרך באווירה חמה וביתית.   

משרדי בועז הראל ביטוחים ממוקמים בנתניה, אך מספקים מענה כלל ארצי למגוון לקוחות שלא מתפשרים על מקצועיות ומצוינות. כדי לספק מענה מקיף לכל המבוטחים, בועז הראל ביטוח משתפת פעולה עם חברות הביטוח המובילות בישראל, בהן: מגדל, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, שלמה חברה לביטוח, מנורה מבטחים ושירביט חברה לביטוח.

בועז הראל סוכנות לביטוח מציעה מגוון כיסויים ביטוחיים בכל התחומים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח סיעודי, ביטוח נסיעות, ביטוח משכנתא. החל מהייעוץ הראשוני בסוכנות, יזכה כל לקוח לליווי אישי צמוד ומסור, עד למציאת הפוליסה שתתאים באופן מקסימאלי לצרכיו ותבטיח ביטחון כלכלי לו ולמשפחתו.

בועז הראל סוכנות ביטוח מציעה ללקוחותיה פוליסת ביטוח חיים, המאפשרת הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מוות בטרם עת של המבוטח.

הצוות המיומן של בועז הראל ביטוח מודע לקושי לחשוב בנשימה אחת על אסונות וכספים ולכן יפעל ברגישות יתרה עד למציאת הפוליסה שתתאים באופן מדויק למבוטח ולבני משפחתו – הן בהווה והן בעתיד. חשוב לזכור כי קיימת חשיבות רבה לרכישת פוליסת ביטוח חיים מקיפה ומשתלמת, שתקל על הקושי הנפשי ותסייע להסתגל למציאות החדשה ללא צורך בשינוי רמת החיים.

סוכנות לביטוח בועז הראל דואגת ללקוחותיה גם כאשר הם על הכביש ומציעה פוליסת ביטוח רכב שתאפשר לנסוע בבטחה. לבחירת המבוטחים שלושה סוגים של ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי במיוחד: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' – כולם יבטיחו שירות מהיר, ראוי ומקצועי במקרים של תאונה, פגיעה ונזקים שונים שעלולים להיגרם למבוטח ולרכב.

לצד קשת הכיסויים הביטוחיים, מציעה סוכנות בועז הראל מגוון שירותים פיננסים שיסייעו לשמור על הערך הכספי ואף להעלות אותו עד מועד ניצולו. לקוחות המעוניינים בהשקעה נבונה, יזכו למענה ייחודי מהצוות המקצועי של בועז הראל, שמכיר את העולם הפיננסי על בוריו ומלווה צעד אחר צעד את המבוטח לקראת השקעה בטוחה ומניבה. כמו כן, מציעה סוכנות בועז הראל פתרונות פרישה שיאפשרו לצאת לתקופת הגמלאות בראש שקט ולהגשים את התוכניות שתמיד חלמתם עליהם.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y