בונינה תמיר סוכנות לביטוח

בונינה תמיר סוכנות לביטוח הינה סוכנות בוטיק המעניקה מגוון פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים המותאמים לצרכים הייחודים של כל מבוטח. מאז הקמתה, מקפידה הסוכנות לקדם את רווחת הפרט ולפעול בכל עת למען הבטחת עתיד טוב יותר ללקוח ולבני משפחתו. כמו כן, הסוכנות שמה לה למטרה להפוך את עולם הביטוח לנגיש יותר ומעניקה לכל לקוח הסבר מקיף ונהיר המותאם לדרישותיו. זאת מכיוון שהצוות המיומן ונטול האינטרס של בונינה תמיר ביטוחים רואה בכל לקוח כשותף פעיל, שהופך לבקיא בתחום ונהנה משירות אמין, הוגן ומקצועי.

בונינה תמיר סוכנות לביטוח ממוקמת במבשרת ציון, אך מספקת מענה כלל ארצי ללקוחות פרטיים, עסקיים ועמותות שונות שלא מתפשרים על יחס אישי. הסוכנות שהוקמה על ידי בונינה תמיר – משווקת פנסיונית וחברת לשכת סוכני הביטוח – נשענת על ערכים איתנים של מקצועיות, דיסקרטיות ונאמנות ללא פשרות. לקוחות הסוכנות מוכרים בשמם הפרטי, זוכים לאווירה משפחתית לאורך כל הדרך ונהנים משירותים מתקדמים במחירים אטרקטיביים.

סוכנות בונינה תמיר גאה באוכלוסיית הלקוחות המגוונת שמונה אותה ומאמינה כי לכל מבוטח ישנן דרישות ייחודיות השונות ממשנהו. לכן, צוות הסוכנות הוותיק יערוך מיפוי מעמיק באשר לצרכי הלקוח, יסייע לו לברור בין ההיצע הרחב וידאג להתאים לו את תמהיל הביטוחים העונה על כל דרישותיו, במטרה להקנות לו ולמשפחתו שקט נפש ועתיד בטוח יותר.

כדי לענות על צרכיהם של כל הלקוחות, סוכנות ביטוח בונינה תמיר פועלת עם חברות הביטוח המובילות בארץ, בהן: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, כלל ביטוח, איילון חברה לביטוח, מנורה מבטחים והפניקס חברה לביטוח. כך לקוחותיה המרוצים של בונינה תמיר סוכנות לביטוח זוכים ליהנות ממגוון פתרונות ביטוח תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסקי. בנוסף, מתמחה ביטוח בונינה תמיר במתן שירותים פיננסים ופתרונות פרישה המבטיחים הכנסה עתידית נבונה.

בונינה תמיר ביטוחים דואגת גם ליקירכם ומודעות לסיכונים השונים שעלולים לפקוד אותנו בכל רגע נתון. במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח, המשפחה עלולה להתמודד עם אובדן רגשי עצום לצד נטל כלכלי כבד. לכן, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח חיים שדווקא בזמנים הקשים תבטיח ליקירנו המשכיות כלכלית יציבה, ללא צורך בשינוי רמת החיים. סוכני ביטוח בונינה תמיר מכירים בקושי לחשוב על הבלתי צפוי ולכן יקפידו להתאים לכל לקוח פרופיל ביטוחי המותאם לצרכים הייחודים של המשפחה, הן בהווה והן בעתיד.

סוכנות ביטוח בונינה תמר דואגת שלקוחותיה יהיו בטוחים ומבוטחים בכל זמן, בעיקר בשעה שהם נוהגים על הכביש. לכן, מציעה הסוכנות לרכוש פוליסת ביטוח רכב שתספק הגנה מרבית לנהג, לנוסעים ולרכב. לבחירתכם, קיימים שלושה כיסויים שונים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' – כולם יבטיחו שירות מהיר, אמין ומקצועי בזמן אמת.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y