יוסי כבירי סוכנות לביטוח

יוסי כבירי סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1976 ומאז ועד היום מקפידה לקדם את רווחת הפרט ולפעול בכל רגע נתון למען הבטחת עתיד טוב יותר ללקוח ולבני משפחתו. הסוכנות ממוקמת בנשר, אך מספקת מענה בפריסה ארצית לשפע לקוחות מרוצים, שאינם מתפשרים על מגוון פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים מתקדמים במחירים אטרקטיביים.

סוכנות לביטוח יוסי כבירי גאה באוכלוסיית הלקוחות המרכיבה אותה – פרטיים, חברת מסחריות, מוסדות ציבוריים ועוד מבוטחים שנהנים משירות מקצועי, יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך. הצוות המיומן של ביטוח יוסי כבירי, גורס כי לכל לקוח דרישות ייחודיות וצרכים שונים ממשנהו. לכן, לקוחות הסוכנות יזכו למיפוי ותחקיר מעמיק ונגיש, עד אשר ימצא הפתרון המתאים והמשתלם ביותר למבוטח.   

כדי לענות על דרישות כל הלקוחות ולהתאים את תמהיל הביטוחים המתקדם ביותר, סוכנות ביטוח יוסי כבירי מציעה מגוון פתרונות ביטוח תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. בנוסף, מתמחה הסוכנות במגוון שירותים פיננסיים מניבים ל ביטחון כלכלי איתן ובמתן פתרונות לפרישה שיסייעו לצאת לגמלאות בראש שקט.

תפיסת העולם העסקית של יוסי כבירי ביטוח היא להעניק את השירות הטוב, המתקדם והמשתלם ביותר ללקוח ולבני משפחתו. לשם כך, צוות הסוכנות פועל עם יד הדופק ומשתף פעולה על מיטב סוכנות הביטוח בארץ: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח, מנורה מבטחים ואיילון חברה לביטוח.      

הלקוחות המרוצים, השירות המקצועי והיצע המוצרים המתקדם, זיכו את יוסי כבירי ביטוחים במגוון ציונים לשבח מטעם חברות ביטוח מובילות בארץ, בהם סוכנות מצטיינת בתחום ביטוח החיים והבריאות מטעם חברת כלל ביטוח. כמו כן, יוסי כבירי, מנכ"ל הסוכנות, הוא חבר הנהלת מועדון MDRT בישראל  – איגוד בינלאומי של בעלי מקצועות פיננסיים.

מעל הכל, ביטוח יוסי כבירי דואג ליקירכם ומודע לסיכונים השונים שעלולים לפקוד אותם בכל רגע נתון. לכן, מציעה הסוכנות פוליסת ביטוח חיים המקנה הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. בשל הקושי לחשוב על הבלתי צפוי, מומחי הסוכנות של יוסי כבירי יקפידו להתאים לכל לקוח פרופיל ביטוחי המותאם לצרכים הייחודים שלו ושל משפחתו, הן בהווה והן בעתיד. זאת במטרה להבטיח ליקירכם המשכיות כלכלית יציבה, דווקא בזמנים קשים, ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה הורגלו עד כה.

יוסי כבירי סוכנות לביטוח דואגת לכם גם כאשר אתם על הכביש ומציעה פוליסת ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי, שתעניק כיסוי לכם הנהגים, לנוסעים ולנכס הממונע. לבחירתכם שלושה סוגים של ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. מחיר הביטוח יקבע בהתאם לסוגו ובהסתמך על קריטריונים שונים, בהם: גיל הנהג, שנות וותק על הכביש, עבר תחבורתי של הנהג ועוד. חשוב לציין כי בשל השכיחות של הפוליסה, מומלץ לרכוש ביטוח רכב בסוכנות שתבטיח מענה מהיר ומקצועי במקרה הצורך, בין אם נתקעתם באמצע הדרך ובין אם חלילה נקלעתם לתאונה.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y