סוכנות ביטוח קלאב 50

סוכנות ביטוח קלאב 50 מעניקה פתרונות ביטוח ופיננסים ללקוחות בגילאים 50 ומעלה ומלווה אותם צעד אחר צעד לקראת פרק חדש בחיים של שינויים והתחדשות.

סוכנות ביטוח קלאב 50 הוקמה בשנת 2002 ומאז שמה לה למטרה להעניק מענה מקצועי ואישי לצרכיהם הייחודים של לקוחות בגילאי 50 ומעלה ובני משפחותיהם.

סוכנות קלאב 50 המתמחה בניהול נכסים פיננסים וביטוחיים, מודעת לחשיבות של תקופת "אמצע החיים" הרצופה בשינויים, ומאמינה כי דווקא בצומת משמעותי זה הכרחי לחשוב על מימוש התוכניות והמשאלות העתידיות.

לכן, צוות הסוכנות ישמח ללוות אתכם צעד אחר צעד לקראת פרק חדש של התחדשות בחיים טובים יותר, באמצעות שמירה על בריאותכם וניהול יעיל ונכון של ההון שצברתם במרוצת השנים.

אחרי שצברתם חסכונות ומולכם ניצב עתיד שופע הזדמנויות חדשות, הגיע הזמן שתיהנו ממה שיש לחיים להציע לכם. החל מהייעוץ הראשוני, צוות קלאב 50 ידאג להעניק יחס אישי וליווי צמוד עד למציאת פתרונות מדויקים בהתאמה מקסימאלית לצרכי הלקוח. בין שירותי הביטוח של הסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח עסקי וביטוח משכנתא. הסוכנות מתמחה גם במתן פתרונות פיננסים ומציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות פרישה בהתאמה אישית, חסכונות פנסיוניים, קרנות השתלמות, איתור כספים אבודים.

סוכנות קלאב 50 היא תאגיד ביטוחי בבעלות משותפת של חברת מגדל הוותיקה ושל יזמים פרטיים, בהם השר לשעבר עוזי ברעם ואנשי פרסום ובנקאות. צוות הסוכנות מונה למעלה מ-20 מומחים עתירי ניסיון בתחומי הביטוח והפיננסים, רובם בני 50 פלוס הרואים את העתיד שלכם כשליחות. להצלחה שותפות גם חברות ביטוח ובתי השקעות מובילים בארץ, שעובדים יחד עם קלאב 50 כדי להציע מגוון פתרונות מתקדמים לכל הלקוחות – פרטיים, עצמאיים, גמלאים וכאלה המתכננים פרישה בעתיד הקרוב. הודות לשירות המיומן, היחס האישי והפתרונות היעילים, נחשבת הסוכנות למצטיינת בתחומה ומידי שנה זוכה להערכה מצד החברות השונות.

קלאב 50 מתמחה במתן פתרונות פרישה כדי שתצאו לפנסיה בראש שקט. מומחי הסוכנות המיומנים יתאימו את הפתרונות המתקדמים והמשתלמים ביותר בהתאם לצרכי הלקוח, במטרה לשמור על ערך הכסף ולהבטיח עתיד טוב יותר.

סוכנות קלאב 50 מציעה שירות ייחודי של איתור כספים אבודים – סכומים שהושקעו באפיקי השקעה שונים (קופות גמל, ניהול תיקי השקעות, קרנות השתלמות, כספי ירושה וכו'), נשכחו עם הזמן עקב שינויים שכיחים במהלך החיים והוגדרו כנכסים ללא דורש. אם שיניתם כתובת מגורים או עזבתם סוכנות ביטוח ואתם לא בטוחים מה נעשה לאחר מכן בשמכם – אולי אתם זכאים לסכומי כסף גדולים שצוות סוכנות קלאב 50 ישמח לעזור לכם לזכות בהם.

סוכנות קלאב 50 דואגת לבריאותכם ומודעת לכך שככל שמתבגרים עולה החשיבות להיערך מבעוד מועד למצבים בלתי צפויים. פוליסת ביטוח חיים מאפשרת להקנות ביטחון כלכלי לכם ולקיריכם במקרה של אסון ומעניקה כיסוי שנקבע מראש במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. קלאב 50 תסייע להתאים את הפוליסה בהתאם לצרכי המבוטח ובני משפחתו ובהתבסס על גורמי סיכון שונים, בהם מצב בריאותי, סוג תעסוקה וכו'. זאת במטרה להתמודד עם האובדן הרגשי ולהסתגל במהירות למצב הכלכלי החדש, מבלי לשנות את דרך החיים השגרתית שהיתה נהוגה טרם האסון.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y