סוכנות כהן לביטוח

סוכנות כהן לביטוח הוקמה בשנת 1973 על ידי מאיר כהן ז"ל ומאז ועד היום מעניקה מענה מקיף בתחום הביטוח והפיננסים, במטרה להקנות ללקוחות ולבני משפחתם יציבות כלכלית איתנה – הן בהווה והן בעתיד. כיום מנהלים את הסוכנות ילדיו של מאיר, כאשר יחס אישי, אמינות, הגינות ומקצועיות הם הערכים שמלווים את המבוטחים לאורך כל הדרך.

כהן ביטוחים נחשבת לאחת מסוכנויות הביטוח המובילות בצפון הארץ ומספקת שירותים למגוון לקוחות מרוצים – עצמאיים, פרטיים, חברות וקיבוצים. כולם נהנים מליווי אישי צמוד, מחירים אטרקטיביים ותמהיל מוצרים רחב המבטיח עתיד טוב יותר. הצוות המיומן שמונה את כהן סוכנות לביטוח, מכיר כל מבוטח בשמו הפרטי ומחשיב אותו לשותף מלא בעשייה פורה ומניבה.

כדי להעניק את השירות הטוב ביותר ולספק מענה לכל לקוח, פועלת סוכנות כהן עם מיטב חברות הביטוח בארץ, בהן: מגדל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, אליהו חברה לביטוח, כלל ביטוח, הכשרה חברה לביטוח, שלמה חברה לביטוח ושירביט חברה לביטוח.

מכיוון שכל מבוטח שונה ממשנהו, הסוכנים של ביטוח כהן מאמינים כי יש להתאים לכל לקוח פתרונות ביטוח ושירותים פיננסיים מתקדמים, במטרה לשרת את צרכיו הייחודים ולענות על דרישותיו באופן מקסימאלי. לכן, החל מפגישת הייעוץ הראשונית יזכו לקוחות הסוכנות ליחס אישי, חם ומשפחתי ולאחר מיפוי מעמיק ייהנו מפוליסה מקיפה ומשתלמת. בין פתרונות הביטוח המוצעים בסוכנות: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. כמו כן, מציעה סוכנות לביטוח כהן מגוון פתרונות פרישה שיאפשרו לצאת לתקופת הגמלאות בראש שקט ושפע שירותים פיננסים שייסעו למבוטח בצבירת רווחים גדולים בעתיד. בנוסף, מספקת הסוכנות שירותי ליסינג מימוני ללקוחות שמחפשים דרך מימון נוחה לרכישת רכב חדש.

סוכנות לביטוח כהן דואגת שלקוחותיה יהיו בטוחים ומבוטחים בכל נסיעה על כל כביש ומציעה פוליסת ביטוח רכב במחירים אטרקטיביים. לבחירתכם פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' – כולם יבטיחו שירות אמין, מהיר ומקצוע בזמן אמת ויכסו אותך, את הנוסעים ואת הרכב מפגיעות ונזקים שונים. מחיר הביטוח יקבע בהתאם לסוג הפוליסה ובהסתמך על פרמטרים קבועים, בהם: גיל הנהג, שנות וותק על הכביש, עבר תחבורתי של הנהג והרכב, שנתון הרכב וכו'.

 
סוכנות כהן לביטוח דואגת שתהיו בטוחים גם כאשר אתם מחוץ לגבולות הארץ ומציעה פוליסת ביטוח נסיעות, שתעניק הגנה מרבית לכם ולציוד האישי שלכם. לבחירתכם מגוון כיסויים להוצאות רפואיות שעלולות להגיע לסכומי עתק וכיסוי לנזקים הנגרמים למטען האישי שנלקח איתכם במזוודה. מומחי סוכנות ביטוח כהן יתאימו את היקף הכיסוי בהסתמך על קריטריונים שונים – יעד הטיול, משך הנסיעה, מצבו הבריאותי של המבוטח ועוד. הכל במטרה שתטוסו בראש שקט לטיול שתכננתם ותחזרו ארצה בשלום. כך שבין אם טסים למטרות עסקים או למטרות טיול, רכישת ביטוח נסיעות הוא צעד הכרחי עוד לפני שאתם עולים על המטוס.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y