סוכנות לביטוח ד.ג.ש

 

סוכנות לביטוח ד.ג.ש הינה סוכנות הסדרים פנסיוניים מובילה בתחומה, המעניקה ללקוחותיה מענה ביטוחי ופיננסי, בשילוב יחס אישי, שירות מקצועי ומחירים אטרקטיביים

 סוכנות לביטוח ד.ג.ש הינה סוכנות הסדרים פנסיוניים מהמובילות בתחומה, שחרטה על דיגלה לספק מענה מקיף, אישי ומקצועי לכל לקוחותיה בתחום הביטוח והפיננסים. ד.ג.ש הוקמה בשנת 2005 בכפר טרומן, אך מעניקה למגוון לקוחותיה המרוצים שירות אמין בפריסה ארצית.

מתוקף מעמדה כסוכנות בוטיק, מחויבת ד.ג.ש להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר, במקסימום התאמה ובמינימום עלות. לכן, דואג הצוות המקצועי של הסוכנות להיות בכל עת עם יד על הדופק, לפעול בהתאם לשינויים הדינאמיים האופייניים לתחום ולהתאים את הפתרונות המתקדמים ביותר לדרישות המבוטח. הכל במטרה להבטיח ללקוח ולבני משפחתו עתיד שקט ובטוח יותר.

ד.ג.ש סוכנות לביטוח מעניקה את מיטב השירותים לקהל לקוחות מגוון – שכירים, עצמאיים, בעלי עסקים פרטיים, מפעלים וחברות מסחריות. מכיוון שכל לקוח שונה ממשנהו, מציעה הסוכנות פתרונות ביטוח המותאמים לצרכים הייחודים של הלקוחות, בהם: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח משכנתא. כמו כן, מתמחה ביטוח ד.ג.ש במתן פתרונות לפרישה שיסייעו לצאת לגמלאות בראש שקט ובמגוון שירותים פיננסיים מניבים שיבטיחו ביטחון כלכלי איתן.

ד.ג.ש סוכנות ביטוח מונה צוות מיומן, אמין ומקצועי המתמחה בזיהוי צרכיו של כל אחד מהלקוחות, הודות לשיתוף פעולה פורה עם מיטב חברות הביטוח: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, כלל ביטוח ומנורה מבטחים.

ההיצע הרחב, השירות האמין והיחס האישי, זיכו את ד.ג.ש ביטוח בציונים לשבח מטעם חברות ביטוח מובילות בארץ. בין ההישגים שרשמה הסוכנות: הצטיינות במכירת ביטוחי חיים מטעם חברת הביטוח הוותיקה מגדל ולקיחת חלק במועדון "מנורת הזהב" של חברת ביטוח מנורה, על הישגים מרשימים במכירת ביטוחי חיים.


סוכנות לביטוח ד.ג.ש מציעה ללקוחותיה פוליסת ביטוח חיים המקנה הבטחת רווחה כלכלית לשארים במקרים של נכות, אובדן כושר עבודה או חלילה מות המבוטח. בשל הקושי לחשוב על הבלתי צפוי, מומחי הסוכנות יבצעו ברגישות יתרה תחקיר מעמיק ללמידת צרכי הלקוח ומשפחתו. זאת במטרה למצוא את הפוליסה המקיפה והמשתלמת ביותר, שתענה על כל הדרישות ותסייע ליקיריך להסתגל במהירות למציאות החדשה – ללא צורך בשינוי רמת החיים אליה היו רגילים עד כה.

אם אינכם מתפשרים בכל הקשור לבריאות שלכם ושל בני משפחתכם, ד.ג.ש ביטוחים מציעה פוליסת ביטוח בריאות, שתבטיח מענה ראוי לבעיות בריאותיות שונות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ. כמו כן, מציעה הסוכנות ביטוח סיעודי, המקנה טיפול הולם, ביקור במתקנים רפואיים מיוחדים ומקורות מימון לתרופות ולעזרים שונים להם נזקק חולה סיעודי. 

כדי שתיהנו מעתיד כלכלי בטוח ויציב, ד.ג.ש סוכנות לביטוח מציעה שירותים פיננסים ופתרונות לפרישה משתלמים ומניבים. החל מהייעוץ הראשוני, תזכו לשקיפות מלאה והיצע רחב של שירותים מתקדמים בהתאמה מדויקת לדרישותיכם הייחודיות. זאת הודות לצוות המיומן של הסוכנות, שמשתף פעולה עם גופים פיננסים מובילים, שערים לכל השינויים הדינאמיים האופייניים לתחום ומתמחים במיפוי צרכי הלקוח בהווה ובעתיד.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y