סוכנות דוהן לביטוח

סוכנות דוהן לביטוח הוקמה בשנת 1975 ומאז ועד היום מספקת שירותי ביטוח ופיננסים מתקדמים למגוון לקוחות מרוצים. הסוכנות שחרטה על דיגלה להתאים לכל לקוח תמהיל מוצרים העונה לדרישותיו הייחודיות, שואפת להעניק שירות אישי, מקצועי ומסור לאורך כל הדרך אל עבר עתיד טוב יותר.

סוכנות לביטוח דוהן ממוקמת בחיפה, אך מעניקה מענה לשלל לקוחותיה מכל קצוות הארץ. לקוחות פרטיים, עצמאיים וחברות מסחריות – כולם זוכים לשירות מקצועי על מנת לקדם את עתידו של הלקוח, לדאוג לרווחת משפחתו ולקדם את זכויות הפרט. לכן, הסוכנות מכירה כל מבוטח בשמו הפרטי ושואפת בכל עת לעמוד לצידו ולספק לו את מיטב פתרונות הביטוח והפיננסים,
במקסימום התאמה ובמינימום עלות.

סוד הצלחתה של סוכנות דוהן אינו טמון רק בוותק הרב. מיום הקמתה, דוגלת הסוכנות בגישה כי טובת הלקוח היא מעל לכל. לכן, עובדיה המיומנים מספקים ליווי צמוד ללקוח, נטול כל אינטרסים ושימוש במונחים לא ברורים המניעים את המבוטח לרכוש פוליסות שכלל לא מתאימות לו. לקוח בסוכנות דוהן יזכה לייעוץ בגובה העיניים, באווירה חמה ומשפחתית, ורק לאחר מיפוי מעמיק של צרכיו הייחודים יותאם לו מענה משתלם שיעניק לו שקט נפשי, ביטחון כלכלי איתן ועתיד טוב יותר.

דוהן סוכנות לביטוח מאמינים שכל לקוח שונה ממשנהו ולכן מציעים פתרונות ביטוח מגוונים המותאמים לצרכים הייחודים של המבוטחים, בהם: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק. בנוסף, מעניקה דוהן סוכנות לביטוח שירותים פיננסים מתקדמים. במסגרתם, זוכה הלקוח לליווי צמוד של מומחה בתחום במהלך בניית תיק ההשקעות, בשילוב ייעוץ מקצועי, מעקב אחר ביצועי התוכנית, עדכונים שוטפים והמשך ניהול התיק שעשוי להניב ללקוח כסף רב ללא מאמץ. כמו כן, ביטוח דוהן מציע מסלולי חיסכון פנסיוני המבטיחים רשת ביטחון כלכלי דווקא בתקופת הגמלאות. לרשות הלקוח קופות גמל, ביטוח מנהלים ותוכניות פנסיה, שיאפשרו להגשים חלומות בעזרת ההון שנצבר.

כדי לספק מענה יעיל, מקיף מהיר ומקצועי לכל לקוחותיה, דוהן ביטוח משתף פעולה עם חברות ביטוח מובילות בארץ: מגדל, הראל ביטוח ופיננסים, הפניקס חברה לביטוח, הכשרה חברה לביטוח, כלל ביטוח ואליהו חברה לביטוח.


בראש ובראשונה, דוהן ביטוחים דואגים לבריאות הלקוח ומשפחתו ומציעים פוליסת ביטוח בריאות, שתבטיח מענה ראוי, מקיף ומקצועי לבעיות בריאותיות שונות: ניתוחים, השתלות, טיפולים מחוץ לגבולות הארץ, כיסוי על רפואה משלימה, כיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות ושירותים נוספים חיוניים ומצילי חיים שהביטוח הממלכתי אינו מציע. כמו כן, מספקת הסוכנות פוליסת ביטוח סיעודי המעניקה מגוון טיפולים, כיסויים ועזרים שונים להם נזקק חולה סיעודי.

דוהן סוכנות ביטוח דואגת ללקוחותיה גם כאשר הם על הכביש ומציעה פוליסת ביטוח רכב במחירים משתלמים. לרשות המבוטחים ביטוח רכב הכולל פוליסת ביטוח חובה, ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. צוות סוכני דוהן יתאימו ללקוחות פוליסה המתאימה לדרישותיהם, המבטיחה מענה מהיר, יעיל ומקצועי במקרה הצורך – בין אם הרכב נתקע באמצע הדרך ובין אם חלילה נקלעתם לתאונת דרכים. הכל כדי לאפשר ללקוחות להרגיש בטוחים ומבוטחים בכל נסיעה ולשוב הביתה בשלום.   

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y