סוכנות ביטוח אפרתי דורון

סוכנות ביטוח אפרתי דורון מציעה מגוון כיסויים ביטוחיים מקיפים, באמצעות שירות מקצועי ואמין המותאם באופן אישי לכל לקוח

יחס אישי, ייעוץ מקצועי ומחירים אטרקטיביים – 40 שנות ניסיון מאפשרות לסוכנות הביטוח אפרתי דורון להגשים את חזונה ולשים את הלקוח במרכז, באמצעות התאמה מקסימאלית של המוצרים השונים לצרכיו ולצרכים של בני משפחתו. הסוכנות נשענת על יסודות אמינים ומתקדמים ומציעה מגוון כיסויים ביטוחיים ללקוח – והכל תחת קורת גג אחת.

סוכנות אפרתי דורון היא בין המתקדמות בשוק, הודות לשימוש בטכנולוגיה חדשנית
שמסייעת בקידום עתידו של הפרט. כמו כן, ערה הסוכנות לדינאמיות המאפיינת את קשת הביטוחים ולכן דואגת לערוך שינויים במרכיביה בעת הצורך. לצד המשענת האיתנה, צוות אפרתי דורון מאפשר לכל לקוח גישה ישירה לסוכן ומבטיח שירות מסור ואחראי לאורך כל הדרך.

חברות ביטוח מובילות בארץ גילו את יתרונותיה של סוכנות אפרתי דורון. בין אלו שמשתפות איתה פעולה אפשר למנות את מגדל חברה לביטוח בע"מ, הפניקס, הראל ביטוח ופיננסים וכלל ביטוח.

לצד השירותים המקצועיים שמציעה הסוכנות, עומדת לרשות הלקוח מחלקת תביעות מקצועית, המעניקה שירות מהיר ואדיב. המחלקה המונה צוות מיומן, מנהלת למען הלקוח את התביעה מול חברת הביטוח, תוך עדכון שוטף ויעיל. במקרה הצורך, תילחם החברה למען ייצוג המבוטח עד אשר יזוכה.

בין כל סוכנויות הביטוח והצעות המחיר השונות, אפרתי דורון מציעה ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי, הכולל ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. תמורת מינימום כסף ומקסימום כיסוי, תוכל לנסוע על הכביש בבטחה ולהבטיח שירות מקצועי ומהיר במקרים של תאונה, פגיעה ונזקים שונים.

בנוסף, מציעה הסוכנות פוליסת ביטוח חיים. אמנם אנו נמנעים מלחשוב על מוות וכסף בנשימה אחת, אך אנו מחויבים להיערך מבעוד מועד לפיתרון ראוי, שיספק את המענה הכספי ליקירנו במקרה של אסון. חברת ביטוח אפרתי דורון, מתאימה את הפוליסה בהתאם לצרכי הלקוח ובני משפחתו, במטרה להתמודד עם האובדן הרגשי והאיום הכלכלי. פוליסת הביטוח מעניקה כיסוי במקרה של מוות, המבטיח למשפחת המבוטח סכום כסף חד פעמי שיעזור לה להסתגל למצב החדש. כמו כן יוענק כיסוי במקרה של נכות או אובדן כושר עבודה.

כדי לספק למועסקים וללקוחות שלך את השירות הטוב ביותר, אפרתי דורון מציעה פוליסת ביטוח עסק שתגן על הפרנסה שלך. כדי להתאים את הפוליסה לפרופיל העסקי, עומדים לרשותך מגוון ביטוחים עסקיים, בהם: ביטוח צד ג', ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מוצר וביטוח חבות מעבידים.

סוכנות ביטוח אפרתי דורון מספקת לך פתרונות לפרישה כדי שתיהנה מתקופת הפנסיה ללא דאגות מיותרות. בין הפתרונות שיעזרו לנהל נכון את הכספים שנצברו: חיסכון פנסיוני בהתאמה אישית המורכב מקופות גמל, קופות ביטוח ו/או קרן פנסיה, עדכון שוטף של החיסכון הפנסיוני ומעקב צמוד אחר שינויים במצבך האישי והכלכלי.

כמו כן, סוכנות הביטוח אפרתי דורון מציעה קרנות השתלמות יציבות, המאפשרות לחסוך לתקופה של שש שנים וליהנות מהטבות מס. זאת על ידי ליווי צמוד, שירות אישי וייעוץ מקצועי.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y