סוכנות ביטוח אלדד גורלניק

סוכנות ביטוח אלדד גורלניק מעניקה מגוון פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים בהתאמה אישית, כדי שתיהנו משקט נפשי ועתיד בטוח יותר.

בשוק הביטוחיים של ימינו, קשה למצוא סוכנות שמסתכלת על הלקוחות בגובה העיניים, כזו שרואה בטובתם בלבד, מציעה מחירים אטרקטיביים משתלמים ונמנעת משימוש במונחים לא ברורים.

סוכנות אלדד גורלניק שהוקמה בשנת 2003, שמה את הלקוח במרכז באמצעות התאמה מקסימאלית של המוצרים המתקדמים ביותר לפי צרכיו, בשילוב יחס אישי, ידע מקצועי ושירות אמין ללא תחרות. הסטנדרטים הגבוהים שמלווים את הסוכנות מאז היווסדה, מאפשרים לתת מענה מהיר ומדויק לכל מבוטח, שנהנה לאורך כל הדרך משקט נפשי ועתיד בטוח וטוב יותר.

הצוות המיומן העובד בסוכנות, מלווה את הלקוח החל מהייעוץ הראשוני, במטרה להכיר את אורח חייו, צרכיו ודרישותיו עד להתאמה מקסימאלית ומשתלמת של המוצרים השונים. הסוכנות האיתנה תעמוד לצד המבוטח גם במקרי תביעה ותילחם למען ייצוגו עד אשר יזוכה. 

אלדד גורלניק סוכנות לביטוח מספקת ללקוח מגוון פתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים,  ביטח סיעוד, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות, ביטוח עסקי וביטוח משכנתא. הסוכנות מתמחה גם במתן פתרונות פיננסים תוך מעקב צמוד אחר שינויים בצרכי כל לקוח וניהול נכון של כספיו, עד למציאת אפיק ההשקעות המשתלם והמניב ביותר. כדי שתוכל לצאת לגמלאות בראש שקט, מציעה אלדד גורלניק חסכון פנסיוני המורכב בהתאם לצרכיך ולצרכי בני משפחתך.

כדי לתת מענה מקיף לכל הלקוחות, סוכנות אלדד גורלניק עובדת עם חברות הביטוח המובילות בישראל, בהן מגדל, מנורה מבטחים, הראל, הפניקס ושלמה חברה לביטוח. ההצלחה התמידית הביאה את הסוכנות לקבל מדי שנה אות הצטיינות במכירת ביטוח חיים מחברת מגדל הוותיקה.

כדי שתהיה מבוטח ובטוח בכל זמן, סוכנות אלדד גורלניק מציעה פוליסת ביטוח בריאות המותאמת ללקוח ולבני משפחתו ומעניקה כיסוי מקיף שביטוח בריאות ממלכתי בסיסי לא מספק. ביטוח בריאות פרטי מעניק מענה רחב לכל הבעיות הבריאותיות – החל מכיסוי על תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות וכלה בניתוחים מחוץ לגבולות הארץ.

סוכנות אלדד גורלניק דואגת לך גם כאשר אתה מכניס את המפתחות לסוויץ' בדרך לעוד נסיעה על הכביש. לכן מציעה הסוכנות ביטוח רכב במחיר אטרקטיבי הכולל ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. תמורת מינימום כסף ומקסימום כיסוי, מתחייבת הסוכנות לספק שירות מהיר ומקצועי במקרים של תאונה, פגיעה ונזקים שונים.   

סוכנות הביטוח אלדד גורליק מתמחה גם במתן פתרונות פיננסים. ירושה, פיצויים, כספי פרישה או חסכונות שצברת במהלך החיים – סכומים גדולים אלו דורשים התאמה מקסימאלית של אפיק ההשקעה, כדי שתמשיך להרוויח עד אשר תנצלם. צוות הסוכנות ידאג לנהל את כספך, באמצעות היכרות מעמיקה עם העולם הפיננסי שמתאפיין בדינאמיות, סקירה מקצועית של הנכסים העומדים ברשותך, מעקב צמוד אחר שינויים במצבך האישי והכלכלי ועדכון שוטף על אפיקי ההשקעות השונים.

כמו כן, סוכנות הביטוח אלדד גורלניק מציעה אפיקי חסכון משתלמים ואטרקטיביים במיוחד ומעמידה לרשותכם קרנות השתלמות המאפשרות לחסוך לתקופה של שש שנים, לצבור סכומי כסף גדולים וליהנות מהטבות מס.

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y