סוכנות לביטוח אנגל זאב

סוכנות לביטוח אנגל זאב מעניקה ללקוחותיה מגוון פתרונות ביטוח מתקדמים ושירותים פיננסים מניבים, בשילוב ערכים של מקצועיות, שקיפות ומסירות

סוכנות לביטוח אנגל זאב מלווה במסירות את לקוחותיה, שנהנים משפע פתרונות ביטוח ושירותים פיננסים מתקדמים, בשילוב ערכים איתנים של מקצועיות, שקיפות ומסירות לאורך כל הדרך. תפיסת העולם העסקית של הסוכנות מבוססת על קידום רווחת הפרט וראיית טובת הלקוח, בכל עת ובמיוחד בזמנים קשים. לכן, החל מהייעוץ הראשוני, יזכה הלקוח לליווי צמוד ושירות בלתי מתפשר, במטרה להבטיח עתיד טוב ובטוח יותר, לו ולבני משפחתו.

אנגל זאב ביטוחים הינה סוכנות בוטיק משפחתית, שמכירה כל מבוטח בשמו הפרטי ומקפידה לספק לו וליקיריו את השירות הטוב ביותר בכל תחומי החיים. בין פתרונות הביטוח המוצעים למגוון לקוחות בהתאמה אישית ותחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק, ביטוח קבלנים.

לצד ההיצע הביטוחי, מספקת סוכנות אנגל זאב מגוון שירותים פיננסים המסייעים ללקוח ליהנות ממסלולי ההשקעה ואפיקי חיסכון משתלמים. זאת הודות לצוות המיומן של הסוכנות שמודע לכל רמות הסיכון השונות ומלווה את המבוטח עד להשקעה הנבונה והמניבה ביותר. בנוסף, לרשות לקוחות ביטוח אנגל זאב עומדים פתרונות לפרישה מתקדמים, בשילוב מיפוי צרכים מעמיק בהווה ובעתיד, עדכון שוטף של החיסכון הפנסיוני ומעקב צמוד אחר השינויים שצפויים בעתיד.

סוכנות לביטוח אנגל זאב מאמינה כי כל לקוח שונה ממשנהו ולכן יש להתאים לו אישית את הפתרונות המשתלמים והמתקדמים ביותר מתוך תמהיל המוצרים הרחב, שעונים על צרכיו באופן מקסימאלי. במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר, לקוחות אנגל זאב ביטוח נהנים משפע פתרונות מתקדמים של חברות ביטוח מובילות בארץ, בהן: מגדל חברה לביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, איילון חברה לביטוח, כלל ביטוח, הפניקס חברה לביטוח, מנורה מבטחים וביטוח חקלאי.

מעל הכל, אנגל זאב סוכנות לביטוח דואגת לרווחת המבוטח ומשפחתו ומציעה פוליסת ביטוח חיים המאפשרת להתמודד עם האובדן הרגשי והנטל הכלכלי במקרים בלתי צפויים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מות המבוטח. כדי להבטיח שפוליסה חיונית זו תספק כיסוי מיטבי, מומחי הסוכנות יבצעו ברגישות יתרה תחקיר מעמיק ללמידת צרכי הלקוח ומשפחתו, במטרהלהבטיח המשכיות כלכלית יציבה, ללא צורך בשינוי רמת החיים שהורגלה עד כה.

סוכנות ביטוח אנגל זאב דואגת ללקוחותיה על כל כביש ובמהלך כל נסיעה ומציעה פוליסת ביטוח רכב, המתחלקת לשלושה סוגים: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. פוליסה זו מעניקה כיסוי לנהגים, לנוסעים ולנכס הקרוב לליבכם, במקסימום התאמה ובמינימום מחיר. חשוב לציין כי בשל השכיחות והתחרות שמתקיימת בין גופי הביטוח השונים, מומלץ לרכוש ביטוח רכב בסוכנות אמינה ומקצועית שתבטיח מענה מהיר, איכותי והוגן ברגע האמת, בין אם הרכב נתקע באמצע הדרך ובין אם חלילה הייתם מעורבים בתאונת דרכים.

 

לקבלת הצעת ביטוח

מלא את הפרטים הבאים וקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

מלא את הפרטים הבאים ותקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח ללא כל התחייבות מצדך

כן לא 

אני מאשר/ת קבלת דוא"ל בנושא חדשות, עדכונים, מבצעים ופרסומות מאתר קרדיט ישראל

 y